Skocz do zawartości
dezerter_sdz

Folia termoplastyczna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z użytkowników miał styczność z tym "cudem"?

Warto się tym bawić?

Widzialem na allegro, ze są różne kolory i faktury.

Chciałbym zrobić sobie z tego ramki w konsoli i relingi, ale nie wiem czy warto.

Tutaj przykład:

http://allegro.pl/item714766834_hit_2008_folia_chrom_termoplastyczna_szer_50cm.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś z użytkowników miał styczność z tym "cudem"?

Warto się tym bawić?

Widzialem na allegro, ze są różne kolory i faktury.

Chciałbym zrobić sobie z tego ramki w konsoli i relingi, ale nie wiem czy warto.

Tutaj przykład:

http://allegro.pl/item714766834_hit_2008_folia_chrom_termoplastyczna_szer_50cm.html

Nie używałem foli chromowanych, ale inne się bardzo ładnie formują. Swoją drogą poszukaj niedaleko siebie jakiegoś dystrybutora / sklepu z poligrafią bo znając życie to ta folia z allegro to zwykłya folia Orafol'u. Zapewniam, że kupisz tam taką samą folię za połowę tej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie taką folię kupiłem od tego allegrowicza. Folia ma fakturę skórki pomarańczy. Co do kurczliwości to nie wiem ile czasu trzeba ją podgrzewać aby się trochę skurczyła. Nadaje się jedynie do obklejania idealnie płaskich powierzchni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a oklejał ktoś tym żeberka grilla??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem kokpit w escorcie oklejony karbonem (folią) ten sam typ... wyglądało...

włączyłem klime i sie pościągało...

 

Facet ktory to robił dla mnie na wstepie powiedział ze bardzo słaby klej jest

 

 

A oklejenie lusterka jak na zdjeciu ... graniczy z cudem nawet dla fachowców

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POtwierdzam nie warto. Jak kolega kilka postow wyrzej powiedzial powierzchnia oklejanego przedmiotu musi byc idealnie gladka zeby efekt byl zadowalajacy. Ja probowalem z elementami kokpitu w B6 z folia w stylu szczotkowanego aluminium i wygladalo to mizernie wiec nawet nie bylo w aucie przez godzine. Wiem ze latwo sie mowi ale chyba lepiej poczekac i zaiwestowac w oryginalne elementy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A oklejenie lusterka jak na zdjeciu ... graniczy z cudem nawet dla fachowców

 

przeciez w aukcji jedyną oklejaną rzecza na zdjęciach są słupki. Reszta to czesci zamienne (albo oryginalne - klamka od alfy :D) ktore są chromowane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem kiedyś taką folię termokurczliwą i stwierdzam, że termokurczliwa to ona jest tylko z nazwy... moja chromowana zrobiła się po prostu miękka i to wszystko...o tym żeby dostosowała się do bardziej skomplikowanego kształtu nie było mowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Kurczy się jedynie w ognisku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności