Skocz do zawartości
sznikers23

Miska olejowa - fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

W swoim katalogu zdjęć załączyłem 3 fotki swojej miski olejowej w Passacie. Na bocznej stronie tej miski sa jakieś dziwne wybrzuszenia, myślę że na tych zdjęciach widoczne. Pytanie, co to mogą być za wybrzuszenia? W sumie nie rzuciło mi się w oczy to wcześniej... czy to jest jakiś powód do niepokoju? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ktoś ją zgiął i potem klepał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można na tym jeździć? Jeżeli można to czy zabezpieczyć to czymś? ... Bitex?

Edytowane przez sznikers23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeździć i nie przejmować się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeździj bez obaw!

 

puki miska się nie rozleciała to można jeździć :D moja od licznych uderzeń jest już porządnie odkształcona ale śmigam dalej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy taka miska może też przekorodować, skoro w niej w środku wiecznie jest olej oraz czy jest ona dwuwarstwowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie może, ale wcześniej przekoroduje Ci dach :) Więc lać ropke i jeźdxić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to jest za stop, ale nie widziałem jeszcze skorodowanej miski w passku (oryginalnej oczywiście)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatam, ja mam pytanie co do miski olejowej w passacie b3, mianowicie mialem ciagle problemu z mokra miska olejowa (oczywiscie z powodu oleju) i przy wymianie oleju postanowilem odkrecic miske i wyjac taki wklad ktory znajduje sie w niej (najprawdopodobniej przeciw chalapaniu sie oleju) wyjąlem go i miske wraz z uszczelka posmarowalem specialnym uszczelniaczem. I pytanie czy dobrze zrobilem wyjmujac ta blaszana wkladke z miski ??? czy jest ona konieczna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie była konieczna, nie montowaliby jej. Przy jeździe po mocnych łukach silnik będzie tracił smarowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak myslalem... wiec pewnie zaloze ja z powrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja widzialem przegnitą miske :D ale w fiacie punto, a zmienialem miske z tegoz powodu w fordzie fiesta... obydwa ok 2000-2001 rocznik ;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności