Skocz do zawartości
lewmir

Kod koloru lakieru nadwozia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki.

Niestety nie mam przy sobie nawet ksiązki, poniważ wszystko jest w aucie a ono włsnie wraca do Polski. A zalezy mi na jak najszybszym znalezieniu czesci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mój VIN to WVWZZZ3BZ1P278367.Sam nie umiem sobie poradzić w znalezieniu nr koloru nadwozia !

Mam do zrobienia kilka zaprawek i nie wiem jaką jaki lakier mam kupić !

 

Bardzo dziękuje za ewentualną pomoc !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Bardzo proszę o sprawdzenie koloru nadwozia, bo nie daje mi to spokoju, że gdzieś w dekoderze mi pokazało, iż to niebieski-grafit, a samochód widzę na zdjęciach, że ma kolor biały.

 

Nie wspominając o tym, że obecny przebieg to 77k km, a w 2013r. w Dani miał >270k km...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam ogromną prośbę aby ktoś sprawdził mi kolor nadwozia (potrzebne do zaprawek) VIN WVWZZZ3BZXX039273 ,w bagażniku wlepka jest ale nieczytelna,książki serwisowej brak;/Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam! Mam ogromną prośbę aby ktoś sprawdził mi kolor nadwozia (potrzebne do zaprawek) VIN WVWZZZ3BZXX039273 ,w bagażniku wlepka jest ale nieczytelna,książki serwisowej brak;/Pozdrawiam

 

http://www.paintscratch.com/touch_up_paint/Volkswagen/Passat.html wybierasz rok i szukasz swojego koloru...kolega ma chyba kod koloru Z4 bynajmniej tak mi pokazała ETKA a co idzie za tym to to by było to http://www.paintscratch.com/touch_up_paint/Volkswagen/1999-Volkswagen-Passat-Black-Magic-Pearl-Clearcoat-LC9Z-Z4.html

Edytowane przez SadisticPleasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowowie ktorzy co chwilę pytają o kolor...czy to tak ciężko jest wejść tu http://ifinterface.com/page/page3.php kliknać u góry na CarProg2 a gdy się odpali to kliknac u góry po prawej na VIN po czym wpisać swój numer nadwozia i kliknac na strzalke obok pola gdzie wpisujemy numer po czym przeanalizować co tam jest napisane i jakie są podane kody lakieru a następnie wejść tu http://www.paintscratch.com/touch_up_paint/Volkswagen/Passat.html wybrać rok swojego auta i popatrzeć na kody lakierow te które wyswietlily nam się w ETKA online i będziecie mieli odpowiedzieć na to jaki macie kolor nadwozia... tylko jest takie małe ale ta ETKA nie zawsze dziaka :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mój VIN to WVWZZZ3BZ1P278367.Sam nie umiem sobie poradzić w znalezieniu nr koloru nadwozia !

Mam do zrobienia kilka zaprawek i nie wiem jaką jaki lakier mam kupić !

 

Bardzo dziękuje za ewentualną pomoc !!

 

http://www.paintscratch.com/touch_up_paint/Volkswagen/2001-Volkswagen-Passat-Indigo-Blue-Pearl-Clearcoat-LB5N-7D.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gasp

Witam, nie posiadam ksiazki i wlepka jest nieczytelna, moglby ktos mi sprawdzuic kod z vin wvwzzz3bz3po98223

z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie posiadam ksiazki i wlepka jest nieczytelna, moglby ktos mi sprawdzuic kod z vin wvwzzz3bz3po98223

z gory dzieki

 

Post numer 287 "czarno na białym"masz napisane w jaki sposób możesz to sam sobie sprawdzić!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

passat b5 nr vin vwvzzz3bzveoe034608

Edytowane przez Matthew152

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam pomocy posiadam jedynie Vin a potrzebuje znać kod lakieru. Czy jest ktoś wstanie mi pomóc. Z góry dziękuję

WVWZZZ3BZXE127923

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukam pomocy posiadam jedynie Vin a potrzebuje znać kod lakieru. Czy jest ktoś wstanie mi pomóc. Z góry dziękuję

WVWZZZ3BZXE127923

Post numer 287 w tym temacie "czarno na białym"masz napisane w jaki sposób możesz to sam sobie sprawdzić!!!!!w ogóle to przeczytał byś kilka postow wstecz to byś nie musiał zadawać tego pytania tylko sam sobie to sprawdził i od razu byś był mądrzejszy o jedną rzecz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a burak zawsze będzie burakiem

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

a i spoko by było gdyby link z postu 287 się otwierał bo próbuje od wczoraj dlatego poprosiłem o pomoc!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuję i ja nr.koloru,i jak wyżej kolega próbowałem sprawdzić ale nie bangla jak by ktoś odszyfrował mój vin WVWZZZ3BZ2E267643

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Posiadam Passata B5 1998 r. Ostatnio męczę się co rok z zaprawkami błotnika lewy przód, który rdzewieje. Staram się i na początku ładnie naprawa wygląda ( o ile we własnym zakresie można to zrobić ładnie) a po pewnym czasie i tak rdza wychodzi. Chyba nadszedł czas na wymianę. Kolor do malowania dobrałem w sprayu (na oko) i mniej więcej się zgadza. Jednak chcąc zrobić to poprawnie potrzebuję numeru lakieru. Nie ma naklejek w bagażniku i na boku a obudowy lusterka nie chcę ściągać ( tam ponoć też można znaleźć).

Proszę (jeżeli to nie problem) o podanie mi koloru po numerze VIN ( zielony metalik) WVWZZZ3BZWP311455.

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Posiadam Passata B5 1998 r. Ostatnio męczę się co rok z zaprawkami błotnika lewy przód, który rdzewieje. Staram się i na początku ładnie naprawa wygląda ( o ile we własnym zakresie można to zrobić ładnie) a po pewnym czasie i tak rdza wychodzi. Chyba nadszedł czas na wymianę. Kolor do malowania dobrałem w sprayu (na oko) i mniej więcej się zgadza. Jednak chcąc zrobić to poprawnie potrzebuję numeru lakieru. Nie ma naklejek w bagażniku i na boku a obudowy lusterka nie chcę ściągać ( tam ponoć też można znaleźć).

Proszę (jeżeli to nie problem) o podanie mi koloru po numerze VIN ( zielony metalik) WVWZZZ3BZWP311455.

Dziękuję

 

Waldi zadzwoń sobie jutro do Danelczyka w Lublinie podaj VIN w minute dowiesz się jaki masz kod lakieru, silnika, skrzyni:ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój nr VIN : WVWZZZ3BZVE089723

 

Czy moge prosić żeby ktoś rozszyfrował dla mnie kolor lakieru ? :) Dokładny jego symbol

 

//EDIT

 

Ok już nie ważne, LC6N

Edytowane przez K4rtm4n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę o sprawdzenie koloru nadwozia na podstawie numeru VIN WVWZZZ3BZ2P236322

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich prosił bym o pomoc w ustaleniu koloru mojego Passata B5 rok 2000 mój nr. VIN to ; WVWZZZ3BZYP308099, z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Marcin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie prościej zobaczyć na naklejce we wnęce koła zapasowego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności