A ja się pochwalę iż wymieniłem komplet wachaczy na Ruville,narazie zrobione 500km ,więc zobaczymy ile wytrzymają,staram się unikać dziurawych dró Wcześniej zamontowane były (przez poprzedniego właściciela) górne wachacze SRL- po 7tyś stuki,luzy niesamowite,koło latało na wszystkie boki,dolne TRW -widać że wymieniane duuużo wcześniej ,praktycznie bez luzów,tylko jeden miał popękaną gumę na sworzniu.