Skocz do zawartości
Gość browaarr

Jakie CB / Trudny wybór CB (dyskusje)

Rekomendowane odpowiedzi

Ogłądałem wczoraj wnętrze nowego Unidena 520... tam już coraz mniej elementów w środku siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogłądałem wczoraj wnętrze nowego Unidena 520... tam już coraz mniej elementów w środku siedzi.

Elektronika idzie do przodu,wszystko coraz mniejsze:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i mniejsze... ale jest ich zdecydowanie mniej.

Potem zajrzeliśmy do Farun Terry Plus i w środku to jeszcze wygląda jak radio. Lepsze filtry włożone, lepsza końcówka, PR'ki do różnych regulacji (modulacja, moce Low i High, i jeszcze inne różne i różniste). Porządna dioda zabezpieczająca. Od razu widać, że w porównaniu z Ubotem, tu nie poszli po taniości tak bardzo po bandzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do środka nie zaglądam, dla mnie radio ma działać prawidłowo i Uniden wywiązuje się wzorowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś zadowolony, to super.

Jak dla mnie to radio nie sprawuje się wzorowo. Inna sprawa, że chyba nie ma takiego radia, które uznałbym za wzorowe.

O ile Filipińczyk U520 jeszcze działał jako tako (według mnie mocna-średnia klasa w przypadku małych radii), to te nowe niestety, to już nie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem najnowsze Unideny 510 XL i określe to tak ze jest to tragedia co zrobili z tym w srodku to w sumie nie ma nic. Przełącznik kanałow juz jest elektroniczny a nie mechaniczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak jeszcze przez parę lat będzie to radio kultowe. W sumie to lepiej dla konkurencji, bo nie będzie się musiała tak wykazywać jak ma to miejsce w tej chwili... Dla użytkowników niestety gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. przeczytałem temat i stwierdziłem, że chcę UNIDENA 520 + SIRIO OMEGA 27. tylko mam problem z kupnem. bo na allegro jest pełno tych m tech a unideny jakieś tam używki ale tez bez pewności czy to będzie dobre. Panowie gdzie kupić radyjko. a może ktos na forum na ma na handel??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. przeczytałem temat i stwierdziłem, że chcę UNIDENA 520 + SIRIO OMEGA 27. tylko mam problem z kupnem. bo na allegro jest pełno tych m tech a unideny jakieś tam używki ale tez bez pewności czy to będzie dobre. Panowie gdzie kupić radyjko. a może ktos na forum na ma na handel??

Te używki jeśli sprawne i z początku lat 2000,są lepsze od nowych.:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem unidena 520xl i szczerze go nikomu nie polecam, zbytnio przereklamowana sprawa, straszny szumofon! Teraz zakupiłem unidena 68ltw i bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem unidena 520xl i szczerze go nikomu nie polecam, zbytnio przereklamowana sprawa, straszny szumofon! Teraz zakupiłem unidena 68ltw i bajka.

 

Fajne, ale jak dla mnie to ma za dużo gałek. Jaka cenka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajne, ale jak dla mnie to ma za dużo gałek. Jaka cenka?

ebay - z wysyłką i przestrojeniem tu na miejscu wyszlo 210zl.

 

Jak uważasz że za dużo gałek to kup starą cobre 25 na ebayu, tanie dobre radyjko.

Poprawki za groszowe sprawy i masz dobre radyjko.

 

http://www.ebay.com/itm/Cobra-25-NW-Sound-Tracker-CB-Radio-Works-but-rough-looking-Read-Description-/250939160130?pt=US_CB_Radios&hash=item3a6d23b642

 

Edytowane przez chrupek1981

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna cena, nie wiedziałem że można już za takie pieniądze kupić fajne radio. Sam mam Presidenta Johny II i jestem zadowolony. Gra wtedy kiedy jest potrzebne, ale jak zapłaciłem ponad 400zł. No i mam tylko 3 gałki :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
unidena 68ltw

 

Fajne, ale jak dla mnie to ma za dużo gałek

 

Nie używam żadnej gałki jak włączę ASC, przełączniki tez są na stałe ustawione a więc nie widzę powodów żeby nie kupować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a więc nie widzę powodów żeby nie kupować

 

Ja widzę kilka innych ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radia z wielką ilością gałek odstraszają. Tyle, że sporą część tych gałek ustawia się raz. Potem obsługuje się te same, które występują w innych radiach.

Zupełnie inną sprawą jest to, że te radia z większą ilością gałek działają zazwyczaj zdecydowanie lepiej niż te radia z mniejszą ilością.

Ale tu już trzeba sobie indywidualnie powiedzieć czego od radia oczekujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę kilka innych

 

Znów szyfrem piszesz, dawaj większymi literami :P

 

Domyślam się że piszesz o parametrach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja widzę kilka innych

 

konkrety a nie sianie zamętu!!!

Dal mnie uniden 68ltw klasę lepszy niż tak chwalony uniden 520xl.

 

---------- Post added at 23:24 ---------- Previous post was at 23:22 ----------

 

 

doświadzecznia nie, ale opinie na cb-mani i cb forum widzialem lepsze niz tu chwalonego unidena 520xl pro. Osobiscie unidena 520xl pro rownież nie polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki będzie najlepszy uchwyt na reling do Lemm Magnum AT-71 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności