Skocz do zawartości
Gość browaarr

Jakie CB / Trudny wybór CB (dyskusje)

Rekomendowane odpowiedzi

radio wybrane:) teraz antena, moze byc dlugi bat. bedzie mocowany do relingow... cena 200-300 zl

Takie pieniądze to powinny wystarczyć na Santiago 1200:dobrze

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajna cena za 180 zl juz sie kupi.z kolei president texas,colorado ewentualnie lemm kolo 300 zl. ogolnie rzecz biorac z cb i antena chcialem sie zmiescic w 600-700 zl. poki co padlo na harry III i antenka sirtel santiago 1200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bierz Texasa. Szkoda kasy na tak tandetnie zrobioną antenę. Z zewnątrz wygląda świetnie i jak działa jest świetnie. W środku jest niestety zrobiona fuszerka. Plastikowy gwint, który się zrywa. Czasami przy byle jakim zahaczeniu o gałąź.

 

Radia bym poszukał innego. Harry III nie jest żadną rewelacją. Za cenę 500 PLN, można już wyrwać stare, dobre radio, które rozłoży na łopatki Harry'ego. No może poza rozmiarem.

Z nowych wziąłbym Midland 77-160 XLT. Brak FM, ale w środku siedzi stara, niezła konstrukcja Cobry 19 (jeszcze dużej, wcześniejszej od tych małych). VCO identyczne z tym stosowanym w Alanie 18. Montaż przewlekany. Bardzo ładnie działa z mikrofonem ze wzmocnieniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co widze midlanda 70 160 juz nie produkuja. znalazlem jedna aukcje na allegro z tym radiem, jest ono nowe. jakos mnie ono nie przekonuje. bedzie lepsze od harrego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jakos mnie ono nie przekonuje.

Bo nie President? :D

bedzie lepsze od harrego?

Będzie.Harry to klapa na całej linii.Wolałbym już starą Onwę od niego, bo tak samo szumi, a jest tańsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w takim razie inaczej:) radyjko ma nie szumiec:D doradzcie cos do 600 zl za samo radio, odloze i kupie lepsze. nie chce jechac i sie zloscic ze procz szumienia nic nie slychac. testowalem kilka radyjek od kolegow i prawde mowiac zadne mnie jakos nie zaskoczylo. no moze taylor III z antena president missouri.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no moze taylor III z antena president missouri

Zostań przy Santiago, wypisujesz kolejnego syfa, nie antenę.Jak nie chcesz takiego bata, to Sirio Turbo 2000 będzie git.Jak się uparłeś na radio Presidenta i koniecznie nowe, to Walker, ale jemu potrzeba poprawić RF-Gain'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem otwarty na wszelkie propozycje. nie koniecznie nowe i president.

antena zostaje sirio santiago 1200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jestem otwarty na wszelkie propozycje. nie koniecznie nowe i president

Kup starego herberta. Co do SS1200 to bardzo dobra antena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ak się uparłeś na radio Presidenta i koniecznie nowe, to Walker, ale jemu potrzeba poprawić RF-Gain'a.

- bo ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ASC ? ;) pewnie kolega Bogumił się przejęzyczył....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo ???

Bo ma za mały zakres regulacji.Po poprawie pracuje znacznie lepiej.

A nie ASC ? pewnie kolega Bogumił się przejęzyczył...

ASC też, ale u mnie to zbędny bajer i nic nie warty, dlatego czasem się zapominam że takie g.. w radiu jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem stabo xm 3003 i antene sirio turbo 2000 ,waszym zdaniem dobry zakup czy nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio i antenę kupujesz dla siebie. Ty będziesz tego radia używał. Tobie będzie szumiało.

Jeśli będziesz zadowolony, to będzie dobry wybór. Jeśli nie będziesz to nie będzie to dobry wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamowilem stabo xm 3003 i antene sirio turbo 2000 ,waszym zdaniem dobry zakup czy nie ?

Antena bardzo dobra, a na temat radia nic nie powiem bo takiego nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po niedzieli zamontuje radyjko a w czwartek jade nad morze to przetestuje i napisze jak sie sprawuje pozdrawiam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamowilem stabo xm 3003
mam to radio z ML-145 i jestem średnio zadowolony z tego radia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam to radio z ML-145 i jestem średnio zadowolony z tego radia

Napisz coś więcej,pod jakim względem nie spełnia twoich oczekiwań?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisz coś więcej,pod jakim względem nie spełnia twoich oczekiwań?

powiem to tak kupując to radio miałem nadzieje że nie będę się bawił a gałokologie a tu jednak trzeba się bawić aby móc normalnie porozmawiać ,chociaż zacząłem się ostatnio zastanawiać czy nie oddać go do Sinad-u na popraw ASC wtedy może się co poprawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności