Skocz do zawartości
Gość browaarr

Jakie CB / Trudny wybór CB (dyskusje)

Rekomendowane odpowiedzi

@uosiu, tylko że taki zestaw jest znacznie droższy. W związku z tym, że nie jeżdże za dużo to nie chciałem kupoważ drogiego zestawu CB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

W tym miesiącu będę kupował wreszcie CB. Jestem już przekonany do anteny Lemma AT-71, która wyląduje na relingu, ale nadal mam problem z radyjkiem. Celuję w półkę cenową około 200zł i mam dylemat pomiędzy M-Techem Legendą II a Alanem 109. Które z nich bardziej się sprawdzi?

 

Swoją drogą orientuje się ktoś jak wygląda legalna strona używania CB w Holandii? Potrzebne są jakieś dodatkowe papiery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy nie denerwujcie się, na pewno już nie jeden amator taki jak ja oto pytał więc może się powtórzę ale przeglądam dział od jakiegoś czasu i jakoś nic sensownego nie przyciągnęło mojej uwagi. Mianowicie poszukuje radyjka cb najlepiej z niebieskim podświetleniem (żeby ładnie z paskiem się komponowało) i do tego antenki tylko nie bata z 2,5 m ale takiej żeby w miarę działał.

 

Używam od dwóch lat lafayetta Zeus z anteną Sirio Omega 27 na magnez i wszystko co najważniejsze dolatuje,a i mnie dość dobrze słychać,więc polecam Ci taki zestaw.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Używam od dwóch lat lafayetta Zeus z anteną Sirio Omega 27 na magnez i wszystko co najważniejsze dolatuje,a i mnie dość dobrze słychać,więc polecam Ci taki zestaw.

Pozdrawiam

Popieram, od 1.5 roku mam Lafayetta TRUCKER i mogę z czystym sumieniem polecić radyjko. Pasuje w kieszeń din, głośnik na panelu czołowym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zakupiłem Yosan Pro-120 + Sirio Turbo 1000 i smiga że aż miło :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Man tego Lafayetta TRUCKER jest ok ale chciałbym zmienić na mniejsze tzn. jest za szerokie bo nosze się z zamiarem wciśnięcia radyjka w tą małą kieszeń obok wnęki na książkę serwisową. Lafayetta tam za cholere nie zmieszczę.

Chciałbym mieć też radyjko z RFGain ale nie wiem jakie wybrać ? Doradźcie coś, może YOSAN TURBO czy też Albrecht AE6690 ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoasn Turbo nie ma RFGain.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szkoda że nie ma RFGaina! A jak się sprawuje w mieście, nie ma wielkiego zgiełku na 19 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się sprawuje to nie wiem ja mam Yosana ale Pro-120 i jak dla mnie wystarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oraz lampe przod prawa storna pasazera B5 lift

Jest dział sprzedam,tam umieść,podaj cenę oraz dołącz zdjęcia :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja mam na sprzedaz radio z antena albrecht 300zl sprzedajo bo potrzebuje kasy na naprawe

sebastian, Jaki model masz tego Albrechta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam tylko prezydenty do mobila tz 40 kanalowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam TTi i NIE jestem zadowolony. Wtyk gruchy robiłem już ze 3 razy. Do tego jest duże. Antena 1,5 m- ok, daje radę. Teraz bym wybrał na pewno Presidenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam tylko prezydenty do mobila tz 40 kanalowe

 

To znaczy co, twoim zdaniem nic innego się nie nadaje?Uzasadnij dlaczego:lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takim rozumowaniem można napisać że tylko Ferrari do jazdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam tylko prezydenty do mobila tz 40 kanalowe

Masz na myśli głowy państwa? Bo my tu o CB .... Jak chciałeś napisać Presidenty, to i tak brednie piszesz.Syf jakich mało z wygórowaną ceną. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Presidenty są przereklamowane, mam Lafayetta TRUCKER, dałem za niego 450 i spokojnie dorównuje johnson II a różnica w cenie jest znaczna.

Mimo wszystko chce sprzedać Trackera i kupić Harrego II bo jest mniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Yoasn Turbo nie ma RFGain.

 

yousan 110 nie ma rf-grain ale o 10 zl drozszy yousan pro120 ma rfgain - wiem bo mam i kozystam

galka jest taka sama jak w tym nizszym modelu ale pokretło od glosnosci sie "wyciaga" lekko do gory i wtedy regulujesz rf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
yousan 110 nie ma rf-grain ale o 10 zl drozszy yousan pro120 ma rfgain - wiem bo mam i kozystam

galka jest taka sama jak w tym nizszym modelu ale pokretło od glosnosci sie "wyciaga" lekko do gory i wtedy regulujesz rf

to jest to radio tak?

Czyli mówisz że radio godne polecenia, a jaką ma szerokość to radyjko ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam zdanie kolegi A_A bardzo fajne radyjko też takie posiadam:

http://allegro.pl/yosan-pro-120-z-rf-gain-szybka-wysylka-lodz-i1400682902.html

 

Jedynym minusem może być trochę zabawkowo wyglądająca gruszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności