Skocz do zawartości
Gość browaarr

Jakie CB / Trudny wybór CB (dyskusje)

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dokładnie ten zestaw od kilku dni i jestem Bardzo zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czyli taki zestaw jest ok

Jak najbardziej :dobrze

Brałem u tego samego dostawcy, szybko wysyłają i porządnie pakują

attachment.php?attachmentid=30402&d=1274348128

Edytowane przez saxten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zachwalany bardzo na forach CB.

 

Jak każdy inny głośnik :) Brakuje mu jednej rzeczy, którą powinien mieć głośnik do CB - szybkiej możliwości wyciszenia poprzez przycisk "mute".

 

Zastanawia mnie tylko, kto wymyślił, że to głośnik do CB - bo Nokia określa go jako głośnik do zestawów telefonicznych :D Chyba, że to taki "chłyt matetindody" ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja że jestem stary to i gustuję w starych radiach :)

 

W sobotę drogą wymiany na odkurzacz za karchera za 269 zł mam nadzieję że zanabędę taki egzemplarz

 

http://allegro.pl/president-jackson-i-5-band-sklep-i1290347296.html

 

kiedyś miałem takie cudeńko

 

http://allegro.pl/super-president-lincoln-jak-nowka-z-pod-igly-i1288002294.html

 

ale kasa potrzebna była i poszło :(

 

Dla mnie CB zaczeło sie w 88 roku czyli pozwolenia opłaty itp i president był nieosiągalny, teraz uzupełniam braki i nie powiem abym zadowolony nie był.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a masz może głośnik zewnętrzny?

Dawno, dawno temu, gdy swojej Ładzie woziłem Alana 28 miałem podpięte coś takiego:

:) i taki dodatkowy głośnik to gadżet jak "szklana cewka" w antenie ;)

No, ale to tylko moja opinia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i taki dodatkowy głośnik to gadżet jak "szklana cewka"

 

Szczególnie jak sposób montażu radia uniemożliwia korzystanie z głośnika wbudowanego :) Tak więc, ta "szklana cewka" spełnia swoje zadanie - w przeciwieństwie do tych w antenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
sposób montażu radia uniemożliwia korzystanie z głośnika wbudowanego

W tym przypadku, rzecz jak najbardziej uzasadniona :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Pomóżcie mi wybrać dobry zestaw radyjko + antena do 500-600zł. Czy np.:

http://allegro.pl/radio-cb-president-harry-iii-asc-sirio-ml-145-...

 

będzie dobrym zestawem??

A zobacz sobie kolego co było napisane stronę wcześniej. Post #1100.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze dodam parę minusów odnośnie Harrego III,niestety to radio też je posiada.

Po pierwsze dla mnie najgorszym jest fakt,że gdy zamontujemy radio pod skosem nie na wprost wzroku wyświetlacz w nocy nie jest czytelny :( w dzień super w nocy gorzej,muszę nieraz się nachylać by odczytać coś(oprócz kanału bo ten jest wielkimi cyframi oznaczony) Drugim mankamentem jest brak podświetlanych przycisków, w nocy to jest kłopot.Fakt,że w sumie z czasem przyciski się zapamiętuje,który do czego ale mogłyby być podświetlone,za tą cenę radia.

To chyba narazie wszystko co mogę powiedzieć po paru dniach.Oczywiście jak w artykule pisano, kupiłem głośnik zewnętrzny... ciekawe jak będzie z dzwiękiem ale ten oryginalny zły nie jest.Głośnik kupiłem z ciekawości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłodno, sucho i na temat

Sorry, ale to jest opis na poziomie interii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polecam ciekawy artykuł ze Świata Radio.

 

W sumie, to zapomnieli pod spodem dopisać "artykuł sponsorowany" ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
parę minusów,niestety to radio też je posiada

To prawda, ale to przypadłość wszystkich wyświetlaczy LCD. Można temu zaradzić obracając wewnętrzną folię na wyświetlaczu na drugą stronę. Będziesz miał wtedy negatyw - bardziej czytelny. Co do przycisków, to nie wiem dlaczego u nas sprzedają bez podświetlenia. Widziałem je już w świecącej wersji. Na przedniej płycie są miejsca na diody.

Można się pobawić :mlotkiem albo przyzwyczaić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W sumie, to zapomnieli pod spodem dopisać "artykuł sponsorowany"

Skąd wiesz? Płaciłeś?

 

---------- Post added at 19:03 ---------- Previous post was at 19:01 ----------

 

To prawda, ale to przypadłość wszystkich wyświetlaczy LCD. Można temu zaradzić obracając wewnętrzną folię na wyświetlaczu na drugą stronę. Będziesz miał wtedy negatyw - bardziej czytelny.

Pewnie dużo zachodu z tym ? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sorry, ale to jest opis na poziomie interii.

Dla zwykłego użytkownika, jak najbardziej wystarczający w przeciwieństwie niektórych lokalnych opinii :hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla zwykłego użytkownika, jak najbardziej wystarczający w przeciwieństwie niektórych lokalnych opinii

Dobrze, ale od pisma jakim jest/było Świat radio wymaga się duuuużo więcej. Powinni chociaż podać parametry (nie wzięte z pudełka tylko zmierzone przez nich osobiście) takie jak czułość, głębokość modulacji, selektywność itd. itp. Proste pomiary na poziomie technikum elektronicznego. Może bali się że UKE przeczyta i zabierze homologacje tak jak U520stce? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pewnie dużo zachodu z tym ?

Nie warto....., ze zwykłą lutownicą nie podejdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ale od pisma jakim jest/było Świat radio wymaga się duuuużo więcej. Powinni chociaż podać parametry (nie wzięte z pudełka tylko zmierzone przez nich osobiście) takie jak czułość, głębokość modulacji, selektywność itd. itp. Proste pomiary na poziomie technikum elektronicznego. Może bali się że UKE przeczyta i zabierze homologacje tak jak U520stce?

Nie martw się, na pewno już nie jedno radio President było testowane i wszystko jest OK niestety nie tak jak siejące Unideny i inne super wynalazki za 100zł przewyższające o kilka klas Presidenty ;)

Skąd ta zawiść i niechęć do CB Presidenta? Znajomy mi kiedyś powedział, ludzie kupuą tanio,kogo nie stać na dobre radio kupuje tanie,jak najtaniej, no i wtedy musi być to dobre bo nie przyznają się że źle kupili.Coś w tym jest.Dziwi mnie fakt,że wiele krytykujących radia PResident nawet ich nie dotykało, nie mówiąc o testach.. zatem skąd to się bierze.. zawiść,zazdrość? Bardzo to dziwne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności