Skocz do zawartości
Gość browaarr

Jakie CB / Trudny wybór CB (dyskusje)

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli moge tu parele cos wtracic, mialem unidena i presidenta a obecnie posiadam i szczerze polecam yosna 120 pro i stara ale niesmiertelna antene sirio ml145 nie wiem czy w tych pieniadzach kupi sie cos lepszego. Jedyny minus tego yosana to potencjometr czasem galka spada ;) ale idzie to naprawic no i gruszka dziecinna...

 

Zamiast kupowanie wykwitow by biedronka kupcie cos pokroju yosa i nie oszczedzac na antenach jak by ktos cos potrzebowal pisac na pw :)

 

Pozdr

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz 300zł wydać na takie gó....(antenka ma rdzeń nawinięty na papier i przecieka)?:) poszukaj sobie lafayette atena (lub yosan 120 to to samo), president wilson/valery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antena to Sirio ml-145 lepszej w tej cenie nie kupisz. Ten hustler to nadaje sie jako pogrzebacz do pieca a nie antena.

Mialem taka z pierwszym moim radyjkiem president johny III. Potem zmienilem na sirio i nagle zaczalem slyszec.

 

Radio to polecam raczej starsze konstrukcje niz nowosci.

Edytowane przez willlow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po pogrzebaniu na kilku CB forach zamieniłem Unidena 520 XL na Presidenta Herberta I .Powiem że różnica w odsłuchu jest kolosalna . Minusem Herbatnika są wymiary. Antena Sirio ML-145. Super zestawik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Zestawik zacny.

Do tego jakis dobry mikrofon ze wzmocnieniem i bedzie git.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek kupiłem mikrofon Densei 2002 ,ale muszę dojść jak go ustawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BSLULG

Miał ktoś z was m-tech legend II ? Czytałem w internecie komentarze i moim zdaniem sa podzielone, z większością na pozytywne. Mam okazje kupic nowe/używane ok dwa miesiące radio. Za małe pieniądze. Potrzebuje CB głownie na wyjazd na wakacje na drugi koniec polski i czasami po za miasto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BSLULG
Miał ktoś z was m-tech legend II ? Czytałem w internecie komentarze i moim zdaniem sa podzielone, z większością na pozytywne. Mam okazje kupic nowe/używane ok dwa miesiące radio. Za małe pieniądze. Potrzebuje CB głownie na wyjazd na wakacje na drugi koniec polski i czasami po za miasto.

 

+ antenka SUNKER CB 116 długość 90/100cm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radio kup jesli ktos chce 140zl za wiecej sie nie oplaca, ta antenke sobie odpusc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BSLULG

zgadza sie jest w tej okolicy ceny, więc kupie a bys doradził cos do anteny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy jaki budzet, od najtanszych to wilson little wil, potem sirio as 100, ml 145.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BSLULG

antena do 100 zł aby też nie była bardzo długa może max 1 metr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To szukaj sirio as 100 ale ze zdrapka zeby byla oryginalna lub tego wilsona. Mozesz tez rzucic oko na antene pirat, krotka ale odbior jak metrowka, tylko nadawanie slabsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uniden i nic innego antena presidenta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy pomoże mi ktoś wybrać antenkę do radia president johnny ii :)? Na razie mam na oku:

- Sirio super 9

- PRESIDENT Hawaii Export

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj przedział cenowy, wysokość. Ma być na magnes czy montażowa? główka dv czy pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Podaj przedział cenowy, wysokość. Ma być na magnes czy montażowa? główka dv czy pl?

100-150zl montażowa, wytrzymała, raczej dużą (zasięg :P) i sam bat łatwy do odkręcenia i schowania :P(parkuje pod blokiem :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam Yosana PRO 120 (u mnie dodatkowo po przeróbkach u Hasana ;) ). Radio jest kompaktowe, nie zabiera dużo miejsca, pomimo tego, że w gałce mamy aż 3 funkcje nie nastręcza to problemów przy użytkowaniu. Dźwięk czysty, wystarczająco głośny. Wada? Brak miarki siły nadawania/odbierania. Radio podpięte pod akumulator, antena Sirio Omega 27 na magnesie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
100-150zl montażowa, wytrzymała, raczej dużą (zasięg :P) i sam bat łatwy do odkręcenia i schowania :P(parkuje pod blokiem :) )

 

Poluj na santiago 600, wytrzymala ze sztywnym promiennikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności