Skocz do zawartości
tomcio1

VAG z chin - zamawiam, wejdź jeśli potrzebujesz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Przymierzam się do zamówienia Vaga ze stronki:

http://www.sinoyhk.com/wholesale/VAG-COM-Interface-V8120-271.html

 

Polecił mi ją znajomy z forum a6klub.pl, który posiada już kabel od tego sprzedawcy.

 

Przesyłka kabla kosztuje 30USD, a sam kabel 35USD.

Jeśli jesteś zainteresowany jakimkolwiek interfejsem z tej strony, moglibyśmy zamówić większą ilość, dzieląc koszty przesyłki.

 

Nie jest to OGŁOSZENIE, a jedynie możliwość dla przeciętnego zjadacza chleba nabycia kabla w uczciwej cenie :D

 

Podkreślam, że NIC NA TYM NIE ZARABIAM!

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę się wpisywać!

 

Pozdrawiam

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy ilu by było chętnych :) Jak minimum trzech to się pisze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten fejs nie ma chyba dołączonego VAG-Com'a 812.0 ?

Choć może się tym nie chwalą :)

Czy da się ściągnąć odpowiednią to tego kabla wersję VAG-Com'a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się orientuję, jest dołączony program VAG 812.4.

 

Oczywiście jest to wersja edukacyjna nieróżniąca się niczym od oryginału, tylko paskiem "CHINA" w tytule programu.

 

Koszty wysyłki 4 kabli to 35USD

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z tego co się orientuję, jest dołączony program VAG 812.4.

 

Oczywiście jest to wersja edukacyjna nieróżniąca się niczym od oryginału, tylko paskiem "CHINA" w tytule programu.

A jaki jest jezyk oprogramowania, bo w linku pisze po angielsku, a ja z angla jestem Ciemny jak but.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Odnośnie poruszonego tematu chciałbym zabrać głos, ponieważ obecnie używam fejsu zakupionego za pośrednictwem strony podanej w temacie. Muszę przyznać, że początkowo wkurzały mnie pewne niedogodności związane z jego używaniem, ale teraz się już przyzwyczaiłem i jakoś mnie to nie denerwuje, że dość często nie idzie się nim połączyć z danym autem. Niestety to nie jest jedyny problem jaki był z tymi fejsami, ponieważ w paczce 10 szt. które zamówiłem na spółkę ze znajomym okazało się, że tylko 4 sztuki były sprawne. Po zgoszeniu tego faktu chińczycy zaczeli coś tłumaczyć, że oni nie wiedzą jak to się stało i tym podobne i że wymina jest możliwa, ale to będzie długo trwać i w końcu staneło na tym że już sobie to darowaliśmy bo dalsze kontakty z chińczykami nie odnosiły sktutku. Zatem radzę aby koledzy sie jeszcze zastanowili przed kupnem.

Edytowane przez mpmichu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to ja chyba jednak zostane przy moim Hex-Can 704,1.

mpmichu dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z interfejasami od chinoli to bardzo różnie bywa.Typowa "usterka" to brak rejestracji programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chinole nie mają 812 full, to są tylko beta, stąd te problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

812 jest tylko jako beta, wersja 805.1 się nie rejestruje (aktywuje)

 

Niestety to nie jest jedyny problem jaki był z tymi fejsami, ponieważ w paczce 10 szt. które zamówiłem na spółkę ze znajomym okazało się, że tylko 4 sztuki były sprawne. Po zgoszeniu tego faktu chińczycy zaczeli coś tłumaczyć, że oni nie wiedzą jak to się stało i tym podobne i że wymina jest możliwa, ale to będzie długo trwać i w końcu staneło na tym że już sobie to darowaliśmy bo dalsze kontakty z chińczykami nie odnosiły sktutku.

Dlatego należy zastanowić się kilka razy i oszacować ryzyko, chyba, że ktoś ma ochotę utopić trochę pieniążków. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego należy zastanowić się kilka razy i oszacować ryzyko, chyba, że ktoś ma ochotę utopić trochę pieniążków

Proponujesz jakieś alternatywne rozwiązanie, poza oryginałem oczywiście, czy może skusić się na tę 3 pozycję??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Import z Chin nie jest prosty, jak się wielu wydaje, że można "zbić kokosy". To nie są zakupy w PL, gdzie można zadzwonić do sprzedawcy, ostatecznie jak wchodzi gruba gotówka w rachubę przejechać się z "reklamacją". Chińczycy mają świadomość, gdzie leży Europa, a zdarza się wielu nieuczciwych, dlatego mają przewagę, którą często wykorzystują.

Poza tym autor wątku zapomniał o Urzędzie Celnym... ;) i tu nie chodzi tylko o samo cło... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki z tego morał ? Lepiej trochę więcej dołożyć i kupić w Polsce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności