Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

A jakaś sprawdzona myjnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest wśród nas hydraulik ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty w delegacji ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest wśród nas hydraulik ?

 

z wykształcenia pośrednio jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ja jestem hydraulikiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Czy ktoś byłby chętny do wymiany rozrządu w moim AFN-nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie pilne strasznie to wal do mnie na priv, ogarniemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowiee macie może jakiś kontakt w Białymstoku do kogoś kto ogarnia silniczek ręcznego w passacie B6? Przestał funkcjonować a przegląd zbliża się tuż tuż xP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostry przegląd, u mnie to olewali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak im ręczny w jednym kole nie zadziała to mogą fukać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hpnoti ostatnio oglądałem na youtube, kanał użytkownika "marwel", pokazał co się psuje, jak się psuje i jak naprawić. Generalnie w tych silniczkach pęka plastikowa obudowa, do środka wlewa się woda i koroduje wszystko aż do momentu całkowitego kaput. Po obejrzeniu jego filmiku jeżeli dysponujesz czasem wolnym jestem pewien że sam ogarniesz. B6 generalnie chyba każdy mechanior ogarnie, temat z ręcznym znany wszystkim bo jak przycisk dobry to znaczy że silniczek zgnity :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie Michał również oglądałem kilka filmów na yt w tym temacie,wydaje się nie trudny a jutro uda się podnośnik załatwić to się zobaczy jak to wygląda.

Dobra jakoś się pokreciło,wyczyściło i nagle błąd znikł i działa choć autohold nie chce dalej załączyć. Teraz druga bajka,wymieniał ktoś odme w B6 tfsi? Jakaś trudna operacja?

Edytowane przez hpnoti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki szukam isofix'a do passata b5 mojego to co wiem to ma być 8D0813545 z rozstawem śrub 18 cm. macie może albo widzieliście gdzieś to do kupna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka pytań :D

1. Czy ktoś ma elementy wnętrza do paska B5 96-00 combi, głównie fotel kierowcy, boczki, roleta bagażnika

2. Czy ktoś zna niedrogiego tapicera któy by mi naprawił/przykleił jeden element tapicerki, bo klej nie chciał wziąć

3. Szukałem wszędzie już. Ktoś orientuje się jakie elementy z innych aut pasują do paska b5 przed liftem? Wiem że zegary i kratki nawiewu od Superba, fotele przód od A6 np. Chcę trochę zmienić wygląd wnętrza w pasku :)

 

Dzięki wielkie za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki szukam isofix'a do passata b5 mojego to co wiem to ma być 8D0813545 z rozstawem śrub 18 cm. macie może albo widzieliście gdzieś to do kupna ?

 

kolego pasuje z a4 b5; passata b5; skoda superb, wszystkie z napędem na przednią oś, bo z 4x4 są inne, jest tego szukaj, a znajdziesz. Ja jak kupowałem napisałem maila do osób które mają superby na części i kupiłem za grosze bo prawie każdy superb ma na wyposażeniu isofix.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kilka pytań :D

1. Czy ktoś ma elementy wnętrza do paska B5 96-00 combi, głównie fotel kierowcy, boczki, roleta bagażnika

2. Czy ktoś zna niedrogiego tapicera któy by mi naprawił/przykleił jeden element tapicerki, bo klej nie chciał wziąć

3. Szukałem wszędzie już. Ktoś orientuje się jakie elementy z innych aut pasują do paska b5 przed liftem? Wiem że zegary i kratki nawiewu od Superba, fotele przód od A6 np. Chcę trochę zmienić wygląd wnętrza w pasku :)

 

Dzięki wielkie za odpowiedź :)

 

 

Jakby co to mam boczki z fl :) jakbyś był zainteresowany to odezwałbym się po przyjeździe z zagranicy - za jakieś 2-3 tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam całe fotele

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, lepsze to niż kwartał ciszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się udzielaj jak nie chcesz ciszy - Ja jak niema nić konstruktywnego do powiedzenia to się nie wypowiadam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności