Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mów że skasowałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skasował przód ;) na słupie... moim zdaniem naciąganie i remontowanie nie ma sensu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skasowałem. nie ma sensu bo chcą 3 tyś na gotowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle.A moze kupisz teraz b5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skasowałem. nie ma sensu bo chcą 3 tyś na gotowo

Mocno skasowany ? wrzuć jakieś zdjęcia jak podłużnice są całe to można prawie wszystko samemu zrobić. Jak coś to moge nawet z sąsiadem pogadać ile on krzyknie za takie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mocno skasowany ? wrzuć jakieś zdjęcia jak podłużnice są całe to można prawie wszystko samemu zrobić. Jak coś to moge nawet z sąsiadem pogadać ile on krzyknie za takie coś.
właśnie jestem w trakcie rozbierania pobitych elemętów podłużnica jest zadarta w dół sie zagieła za akumulatorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w razie czego kupca na plastiki znajdę Ci momentalnie :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Namierzyłem chyba Cinul wczoraj 6:55 na swiatłach przy Rocha kierunek Aleja.

Dzisiaj 7:00 przed wjazdem na ślimak z antoniuka mrugałem światłami ale nie wiem czy przyuważył, Jechałem zielonym Autosanem ze ślimaka w kierunku dworca PKP

Edytowane przez Sahen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cinul chyba na razie forum nie odwiedza :P Ostatnio też mu ktoś wycieraczki poodginał i też cisza na forum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hymmm jakiś czas temu ja mu chciałem pogiąć wycieraczki ale akurat siedział w środku hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i sprawa się rypła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No no chłopaki nawijam jak stary koń z tym remontem nawet nie mam kiedy się odlać a odwiedzać forum to od święta albo jak bieda :) No i właśnie z bieda przychodzę :P Szukam jakiegoś fachury od elektryki bo mi blacha lewe światło mijania przepadło. Postojówka jest, drogowe też. Żarówki posprawdzałem i są ok, kable z grubsza też, bezpieczniki jak najbardziej. No i gleba ...@!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eldorado - zmieniłeś już podświetlenie nawiewów, panelu i przycisków szyb? Robiłeś diody ? W jakim rozmiarze używałeś LED-ów? Ja dziś zamówiłem LED SMC PLCC-2, 30 niebieskich i 12 czerwonych ... planuję podświetlenie zegarów zmienić z zielonego na czerwono-niebieski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem orginalne czerwone

jedyne co robilem to wymiana zarowek w nawiewach ale sądze ze 5mm powinny sie zmiescic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedyne co robilem to wymiana zarowek

 

k***a jak ty wyciągnąłeś ten nawiew ... :) nad jednym siedziałem pół godziny i ledwo mi się udało ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie srodkowy wyciagalme za pierwszym razem w sumie z 2h ale juz za drugim razem w 10 minut :)

 

a teraz sie zastanawiam nad oswietleniem do bagaznika bo standardowa lampka troche slaba jak w nocy czego sie szuka w bagazniku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co moze to byc ze w czasie jazdy jak daje obroty ze zalacza sie turbinka sa takie szarpniecia jakby turbo-dziura co chwile, szczegolnie sie nasila gdy szybko przyspieszam i zmieniam biegi i ciagne tak do 3000 obrotow??? CZy to moze byc turbina czy cos innego? Turbina nie przechodzi w stan awaryjny, wszystkie filtry i plyny wymienione.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź wszystkie wężyki podciśnieniowe, może gdzieś coś ucieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro popatrze, myslelem ze filtr paliwa moze bo mialem kiedys w mitsubishi identyczne objawy i tam byl filtr zawalony. samochod normalnie przyspiesza tylko szarpie troche jak turbo sie zalacza jakbym przyczepke na wybojach ciagnal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności