Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś może jakiegoś dobrego, godnego polecenia tłumikarza? Chciałbym wymienić tłumik środkowy i w obudowę kata coś wrzucić bo dudni i chyba jest już pusta. Swoją drogą jakiej firmy tłumik byście polecili w rozsądnej cenie? Walker odpada bo za drogi i kasa na święta potrzebna. Może Bosal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie czyj to granatowy Pasztet 3B w sedanie stał dziś na rogu Transportowej i Składowej pod nowym blokiem Sonaty? Wlepa po lewej strony klapy i blachy z Grajewa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ASR ogarnięty:)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nadeszly lekkie przymrozki rano i passacik ciezko mi zaczyna palic. Swiece grzeja sie pare sekund, rozrusznik pracuje wg mnie normalnie, ale kreci kreci pare sekund, jakby cos tam zalapuje ale nei do konca, po jakims czasie odpala i pozniej juz ujest ok. Czy to wina swiec? któraś nie grzeje prawidlowo? Jeżeli tak, to jakie swiece byscie polecali? Czy problem moze tkwic w czym innym. jak temp. byla dodatnia, to palil odrazu. ;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to sprawdź te świece po co od razu wymieniać ??

 

---------- Dodano o 23:47 ---------- Poprzednia wiadomość o 23:44 ----------

 

Pisze tu i proszę kierowników i zrobienie odpowiedniego tematu.

Proponuję w następna sobotę 14.12.2013 na spota na bilard, ciepło ,piwko można wypić kto chce oczywiście, bo nie ma sensu stać na parkingu heh już taki przed świętami .

 

Czy to pomysł do zrealizowania Panowie?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nastepna sb pasuje , nie powinienem zaspać xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Nadeszly lekkie przymrozki rano i passacik ciezko mi zaczyna palic. Swiece grzeja sie pare sekund, rozrusznik pracuje wg mnie normalnie, ale kreci kreci pare sekund, jakby cos tam zalapuje ale nei do konca, po jakims czasie odpala i pozniej juz ujest ok. Czy to wina swiec? któraś nie grzeje prawidlowo? Jeżeli tak, to jakie swiece byscie polecali? Czy problem moze tkwic w czym innym. jak temp. byla dodatnia, to palil odrazu. pozdrawiam

Ja bym sprawdził filtr paliwa najpierw, a dlatego ze nawet jak swiece padniete to na samej kompresji powinien odpalic, nie bylo jeszcze jakis tragicznych mrozow przeciez.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema gdzie w bialym w miare normalnej cenie wyprostuje alusa albo kupie stalówki???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stalówki możesz kupić w większości dużych wulkanizacji :) polecam Wulkana tam kupowałem swoje mieli wówczas ogromny wybór :)

A prostowanie hmm podobno gdzieś w księżynie albo za jest jakiś zakład zajmujący się tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rastaman, samochod pali, tylko musze troche pokrecic, i mam wrazenie jakby nie wszystkie gary lapaly. po paru sekundach odpala w koncu i jest git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rastaman, samochod pali, tylko musze troche pokrecic, i mam wrazenie jakby nie wszystkie gary lapaly. po paru sekundach odpala w koncu i jest git
. Ja w tamtym roku tak miałem jak ty, dopoki bylo cieplo to palil ok, a jak przyszedł mroz sie okazalo ze filtr zaklejony. ale jak masz filtr ok to sprawdz swiece. wykręć po koleii, załoz fajke na nią i dotykaj do silnika, powinna sie rozgrzewac. jak sie okaze ze masz wszystkie ok to tylko jechac na warsztat i sprawdzic kompresje na kazdym cylindrze. Jak masz klucze zeby wykrecic swiece to jest to 10 min roboty nawet pod blokiem. Jak cos to pisz, podpowiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może kąt wtrysku lub dawka rozruchowa??

 

 

Kąt w PD? Podpadasz:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pisze tu i proszę kierowników i zrobienie odpowiedniego tematu.

Proponuję w następna sobotę 14.12.2013 na spota na bilard, ciepło ,piwko można wypić kto chce oczywiście, bo nie ma sensu stać na parkingu heh już taki przed świętami .

 

Czy to pomysł do zrealizowania Panowie?? :)

 

Jak najbardziej jestem za :). Tylko gdzie, o której i kto jest chętny ?

Edytowane przez kamyk73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaworek na filtr paliwa koszt kilka zł wymień jak bedzie to samo myśl dalej ,miałem podobnie szukałem szukałem, a taka głupota sie okazała. A zaczęło się od stawiania auta na lekkim wzniesieniu. Dziwi tylko fakt że przy tak małym spadku temp. taki objaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zna ktoś może jakiegoś dobrego, godnego polecenia tłumikarza? Chciałbym wymienić tłumik środkowy i w obudowę kata coś wrzucić bo dudni i chyba jest już pusta. Swoją drogą jakiej firmy tłumik byście polecili w rozsądnej cenie? Walker odpada bo za drogi i kasa na święta potrzebna. Może Bosal?

 

Pomoże ktoś w tej materii???

Edytowane przez cinul
część posta przeniesiona do odpowiedniego działu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siema gdzie w bialym w miare normalnej cenie wyprostuje alusa albo kupie stalówki???

gosciu w wulkanizacj na berlinga dobrze i szybko prostuje

robilem juz kilka felg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polonez,nie mieliśmy dziś mijanki na Częstochowskiej o 16 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bardzo możliwe, a nawet pewne:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wasze rady okazały się niezwykle trafione, dojechałem do Gdyni w czasie 5h 53 min. Dzięki!

 

Teraz potrzebuję kupić rozrząd do AFN-a i mechanika , który mi go wymieni. Macie duże doświadczenie w TDI- kach, dlatego pytam. Mam mętlik w głowie jak widzę te różne opcje, różne firmy, paski ... Nie wiem jak to skonfigurować najlepiej, pewnie macie temat opracowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, wasze rady okazały się niezwykle trafione, dojechałem do Gdyni w czasie 5h 53 min. Dzięki!

 

Teraz potrzebuję kupić rozrząd do AFN-a i mechanika , który mi go wymieni. Macie duże doświadczenie w TDI- kach, dlatego pytam. Mam mętlik w głowie jak widzę te różne opcje, różne firmy, paski ... Nie wiem jak to skonfigurować najlepiej, pewnie macie temat opracowany.

Pytasz i masz: Chłopaki robią głownie grupe VW

 

Auto Maniak Service Adam Kalenik

Władysława Reymonta 16

15-717 Białystok

502 433 662

Możesz też napisać do Róży, on też naprawia auta. A co do części to np. na wierzbowej przed turkusem masz 2 sklepy obok siebie, albo na hetmanskiej przy wiezieniu jak stara trasa idzie pod nieczynny tunel. Chyba ze masz jak to w Kleszczelach jest b.dobry spec od VW.

Ja do swego za części do rozrządu płaciłem coś około 200 zł ale bez pompy( póxniej wyszło że musiałem wymieniac sam pod blokiem jak padła. Czy to AFn czy AHU częsci są te same,

Edytowane przez Rastaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności