Skocz do zawartości
Rastaman

Podlaski off topic, czyli pogawędki na różny temat

Rekomendowane odpowiedzi

Wesołych Świąt! Witajcie, mam pytanie czy w Białymstoku znajdę majstra co mógłby mi połatać progi a nie wymieniać całe i jaki byłby tego koszt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba się nie opłaca tego robić. a po co na majstra wydawać ? kup włókno szklane i sam zalep. jak tylko na chwilę to ma być czy tam na sprzedaż .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma od nas Passka B5, sedan granatowy BHA ..KW? Jaki kolego masz silnik w tym passku? Pzdr od forumiaka z srebrnego Seicento :hyhy

 

 

Ps. Czy to nie przypadkiem były passek hpnoti'ego?

Edytowane przez Kojot121

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być, skoro już KW w rejestracji;P Jeśli to ten, to nie łudź się, że się tu odezwie... Już nie raz o nim pisałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha jak ciemne szyby i wlepa to na 99% mój:P Nie sądziłem, że zmieni tablice toż to też chyba powiat BI :P wątpie by typek udzielał się na forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hajnówka powiat BI? No co Ty;p to powiat hajnowski:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On był na ori alu z audi a4. Wczoraj jadąc na spot siedziałem mu na ogonie myślałem że skręci do nas ale poleciał prosto na Zabłudów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to mój blad :P myslalem ze Ci z Hajnówek mogą na BI śmigać na luzie. A dekielki VW oczywiscie ? Ciekawe czy pomalował te fele jak to te same co mu oddawałem...w koszmarnym stanie były :fajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

:czapa jak co roku ruszamy z kolejną edycją

Passat Awards 2013

 

69oe.jpg

 

Zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy zaczynamy od nominacji swoich kandydatów w poszczególnych konkursach

1. Temat Roku

2. Podpis Roku

3. Awatar Roku

4. Forumowicz Roku

5. Najbardziej Pomocny Forumowicz

6. Debiutant Roku

7. Samochód Roku (Laureaci konkursu PASSAT MIESIĄCA)

8. Passat Roku

9. Wypowiedź Roku

 

--&gt;>>http://forum.vw-passat.pl/forums/28-Konkursy <<&lt;--

 

Zapraszam do zapoznanie się z regulaminem konkursu Passat Awards 2013

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/138991-VW-PASSAT-AWARDS-2013-Regulamin-Plotki-HydePARK-Spam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jestem nowym forumowiczem i chciałbym się dowiedzieć czy na Podlasiu, a dokładniej w Białymstoku są jakieś spotkania co tygodniowe lub zloty i kiedy się odbędzie najbliższy bo mam nadzieję że znajdę tam miłych fanów paska którzy podzielili by się wiedzą oraz bolączkami passata Pozdrawiam ;).

Edytowane przez thonza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy, w kwestii spotów należy śledzić temat ze spotami tam przed spotem są info o lokalizacji terminie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie w Białymstoku znajdę dobrego tapicera samochodowego?

u Żony w Polo strasznie zaczął skrzypieć fotel kierowcy, a dokładnie oparcie i sprawa jest bardzo wkurzająca..

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te fotele nie są skomplikowane w budowie i samemu idzie je rozebrać. swego czasu przekładałem gąbki w fotelu i na spokojnie wyrobiłem się w 2 godziny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy ktoś z Białegostoku lub okolic mogłby mi pomoc naprawić roletę z b5? Próbowałem sam to robić nawet z pomocą znajomych i żony zgodnie z wątkiem dodanym na forum przez Andrzeja i nie idzie tego zrobić lub jakieś namiary na osobę bądź warsztat który tym się zajmuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. W niedzielę z tego co mi wiadomo gra WOŚP. Klub 161GTW, którego jestem sympatykiem organizuje wsparcie dla orkiestry w postaci łączności radiowej (pasmo 11m - CB) oraz chętni klubowicze biorą swoje auto oczywiście z instalacją CB i rozstawiają się po mieście (pod galeriami i w innych miejscach gdzie chodzą wolontariusze). Pomoc polega na tym, że wożą wolontariuszy z puszkami do sztabu, na posiłki itp itd, a to wszystko z reguły stara się ogarniać któraś ze stacji bazowych z regionu. Inicjatywa moim zdaniem jak najbardziej słuszna i potrzebna. Moje pytanko brzmi czy vw-passat.pl/podlasie ma coś podobnego w planie? Jeżeli nie to może jakiś spocik zrobimy w jakimś sensownym miejscu o 19:30 na światełko do nieba?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze ktos jezdzi do Olecka?

podsufitke trzeba przywiezc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robik1301, być może ja będę jechał ale to dopiero za dwa tygodnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. W niedzielę z tego co mi wiadomo gra WOŚP. Klub 161GTW, którego jestem sympatykiem organizuje wsparcie dla orkiestry w postaci łączności radiowej (pasmo 11m - CB) oraz chętni klubowicze biorą swoje auto oczywiście z instalacją CB i rozstawiają się po mieście (pod galeriami i w innych miejscach gdzie chodzą wolontariusze). Pomoc polega na tym, że wożą wolontariuszy z puszkami do sztabu, na posiłki itp itd, a to wszystko z reguły stara się ogarniać któraś ze stacji bazowych z regionu. Inicjatywa moim zdaniem jak najbardziej słuszna i potrzebna. Moje pytanko brzmi czy vw-passat.pl/podlasie ma coś podobnego w planie? Jeżeli nie to może jakiś spocik zrobimy w jakimś sensownym miejscu o 19:30 na światełko do nieba?

 

Poruszałem swego czasu tą sprawę, po rozmowie z Kopernikiem. Temat jest dla mnie jak najbardziej znany ale znając życie to w naszym gronie chętnych nie będzie do współpracy. Choć ze swojej strony ja z chęcią bym wziął udział w tej szczytnej sprawie - niestety weekendy mam uziemione póki co. Jeśli jest ktoś chętny wzięciem udziału w imprezie to o szczegóły może pytać Winiaka, Jedenastkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poruszałem swego czasu tą sprawę, po rozmowie z Kopernikiem. Temat jest dla mnie jak najbardziej znany ale znając życie to w naszym gronie chętnych nie będzie do współpracy. Choć ze swojej strony ja z chęcią bym wziął udział w tej szczytnej sprawie - niestety weekendy mam uziemione póki co. Jeśli jest ktoś chętny wzięciem udziału w imprezie to o szczegóły może pytać Winiaka, Jedenastkę

 

Wszystko jasne :) Jakby ktoś był zainteresowany to może również podpytać Froog'a. On z reguły jest na 19AM, lub próbować kogoś drapnąć na 3AM (kanał wywoławczy klubu 161gtw) ale ostatnio tam cisza jak w kościele. Z resztą na tą chwile lista chyba już jest zamknięta i wysłana do sztabu także nie wiem czy jeszcze uda się dopiąć.

 

Swoją drogą nie wiedziałem, że ten świat taki mały, i są tu ludzie, z którymi mam wspólnych znajomych :)

Kolega Skrajny mi powiedział o istnieniu tego forum, ale chyba zapomniał mi wspomnieć, że jest tu też kilku CB-radiowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności