Skocz do zawartości
adamjuve

Wgięta przednia maska ... czy da rade to jakos wyprostowac?

Rekomendowane odpowiedzi

Passat B3 lekko wgieta przednia maska mniej wiecej na srodku czy da sie rade to w jakis sposob wyprostowac pomijajac warsztawty itp. ? i jeszcze mam taki problem, że podczas maksymalnego skrecenia kol (w czasie ruszania samochodem) w obojetnie ktora strone cos piszczy z przodu :(... odrazu mowie ze plynu do wspomagania zalane na maxa.:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wgieta przednia maska mniej wiecej na srodku

Jeśli na użebrowaniu usztywniającym to nie wiele zdziałasz bez fachowca, a na wgnioty typowo na blasze bez użebrowania to ssawki do trans. szkła są dobre.

cos piszczy z przodu

Jak dla mnie topasek klinowy od pompy Ci piszczy no :)chyba że sie gryzonie pod nadkolem zagnieździły.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin_wwa

wlasnie wszytsko zalezy jak duze wgniecenie i gdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszczy ci pasek. Może być zużyty, lub masz wyjechane koło na którym pasek sobie działa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na piszczenie paska pompy wspom. to jest dobrze filterek siatkowy na zaworku w pompie wyczyścić i sam zaworek też warto sprawdzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie to mozliwe ze te koleczko co na nim pasek chodzi ... bo ostatnio jak rozrzad zmienialem to strasznie bylo rozpierniczone (na pasku nie bylo zadnych widocznych poszarpan tzn. wygladal prawie jak nowy), na szrocie chcieli za takie 40 zł(niezorientowany ile kosztuje nowe wyśmiałem gościa i pojechalem sie spytac ile kosztuje nowe:)), a nowka prawie 100 zł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a nowka prawie 100 zł

Kiedyś w b3 też miałem problem z kołem pasowym wspomagania, nowe kosztowało prawie 200zł, ale znajomy tokarz zrobił z pełnego metalu(nie blacha) za 30zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na szrocie chcieli za takie 40 zł(niezorientowany ile kosztuje nowe wyśmiałem gościa

na szrocie to za całą pompe dałem 50 pln

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Ktorym miejscu ten filterek?

Macie foty? Przeczyszcze sobie prewencyjnie.Jak jest zapchany to wspomaganie moze dzialac ciezko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej zobacz czy masz wystarczajaco plynu do wspomagania bo jak ciezko chodzi kierownica to pewnie deficyc plynu ... przynajmniej u mnie tak bylo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba bedzie wyprobowac hehe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie można kupić ten suchy lód w takim spreyu jak na filmiku ? :confused: przydało by sie wyprobowac tą metode :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a gdzie można kupić ten suchy lód w takim spreyu jak na filmiku ?

 

Najzwyklejsze powietrze w sprayu kupisz w każdym sklepie komputerowym lub markecie a suszarkę w sklepie AGD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale to nie ma odpowiednio niskiej temperatury i chyba nie zadziała ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no ale to nie ma odpowiednio niskiej temperatury i chyba nie zadziała ...

 

To weź sobie powietrze w sprayu, odwróć butelkę " do góry nogami " i psiknij sobie na ciało :) Zdziwisz sie jak -70 odczujesz na skórze.... Testowane ;0 Poza tym obejrzyj jeszcze raz filmik, wszystko jest opisane a ja tu sie produkuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności