Skocz do zawartości
mateusz

Problem z centralnym zamkiem

Rekomendowane odpowiedzi

Sam sobie odpowiedziałeś na te pytanie
czyli to jest wina tego siłownika?bo wszystko ładnie się zamyka łącznie z klaką paliwa tylko że pompka długo jeszcze chodzi.ale w tym czasie jak pompka jeszcze chodzi i się zatka tą dziurkę palcem to go "zasysa" ;) i przestaje.

Czyli się znaczy że do wymiany? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli się znaczy że do wymiany?

 

Niestety na to wygląda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do wymiany, nic więcej nie wyczarujesz.
ok.dzięki,kombinowałem żeby zatkać tą dziurę na stałe to wtedy wszystko ładnie działa,pompka odrazu się rozłącza,ale klapka paliwa się nie zamyka i tu trochę lipa.

Nic nie pozostaje tylko szukać drugiego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mógł by mi ktoś podać którędy idą kable do pompki centralnego zamka w passacie b3 combi??? bo mam problem z centralnym, poprostu po przekręceniu kluczyka nie chodzi pompka centralnego i mam pewne przeczucia że to może być wina jakiegoś przeciętego kabla. A może ktoś zna sposób aby sprawdzić pompkę bez podłączania do auta lub w których pinach w kostce powinien być plus i minus proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi chodzi o tą kostkę co jest z kablami do pompki jaki kolor jest odpowiedzialny za co????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyczyną długiej pracy pompki może być sama pompka. W moim przypadku tak było. Wymieniłem na nową i problem znikł. Oczywiście wczesniej sprawdziłem wężyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mi chodzi o tą kostkę co jest z kablami do pompki jaki kolor jest odpowiedzialny za co????
W linku który Ci podałem jest jeszcze jeden i tam jest z grubsza opisane co i jak we wtyczce pompki, prawdopodobnie stycznik w klamce już umiera albo kabelki się poprzecierały,troszke je widac jak odkręcisz klamkę, u mnie chyba dochodzą trzy albo dwa kabelki, ale raczej trzy gdyż mam jeszcze domykanie szyb....

Nie jestem pewien ale raczej nie da rady rozebrać wnętrza tego stycznika w klamce....

A z rygla z kabiny pompka zaskakuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem urwane te przewodziki w klamce kierowcy i central działał :) Teraz też mi się pompka przestała odzywać :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z rygla z kabiny pompka zaskakuje?

 

 

ani z kluczyka ani z rygla poprostu cisza.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam u mnie jest inny problem wymieniłem dziś klamkę od pasażera i zamknąłem drzwi teraz nie mogę ich otworzyć od środka ani od zewnątrz a siłownik od centralnego zamka przy otwieraniu nie otwiera się do końca i zaraz opada w pozycję zamknięcia . Nie mam pojęcia jak otworzyć drzwi . Może ktoś ma jakiś pomysł :}

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pompka odzywa się w bagażniku?

Przedostatni bezpiecznik sprawdź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyglądają te węzyki ciśnieniowe?

Bo po tym co tu piszecie wygląda na to że moja pompka też umiera.

Centralny zamek nie działa już wcale, każde drzwi muszę zamykać osobno.

Wydawało mi się że to był problem z elektryką, bo po deszczach przestała mi działać elektryka szyberdachu, nawiew i wycieraczki.

Cuda nie widy.

Zostało to zrobione w serwisie ABAZ w Sosnowcu, natomiast problem pompki olałem i tak pozostało do dziś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak wyglądają te węzyki ciśnieniowe?

Bo po tym co tu piszecie wygląda na to że moja pompka też umiera.

Centralny zamek nie działa już wcale, każde drzwi muszę zamykać osobno.

Wydawało mi się że to był problem z elektryką, bo po deszczach przestała mi działać elektryka szyberdachu, nawiew i wycieraczki.

Cuda nie widy.

Zostało to zrobione w serwisie ABAZ w Sosnowcu, natomiast problem pompki olałem i tak pozostało do dziś.

 

powtórzę Włodka:

A pompka odzywa się w bagażniku?

a i napisz coś więcej o objawach...

Edytowane przez Qdlik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
natomiast problem pompki olałem i tak pozostało do dziś

To zadam takie ciekawe pytanie-jak tankujesz auto?

Lub inaczej-jeśli klapa wlewu jest non stop otwarta to nie masz obaw że Ci ktoś piachu do baku nasypie...

Zajrzyj do bagażnika ,tam znajdziesz pompkę w piankowej osłonie, jeden wężyk jest tylko od klapki wlewu jak jest odłączony albo pęknięty to pompka nigdy nie da rady zamknać auta.

Ten wężyk jest właśnie na wypadek gdyby elektryka zdechła a miałbys ochotę dolać trochę paliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To zadam takie ciekawe pytanie-jak tankujesz auto?

Lub inaczej-jeśli klapa wlewu jest non stop otwarta to nie masz obaw że Ci ktoś piachu do baku nasypie...

Powiem Ci Włodek, że w samym korku wlewu paliwa, jest taka "szparka" w którą możesz włożyć kluczyk i przekręcić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jest taka "szparka"
A ja Ci powiem że mam samca i iniekcji kluczykiem w korek mu nie zrobię...;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez centralnego zamka to i u mnie nie ma szans na zalanie paliwa;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności