Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam sie do kupna tego auta potżebuje informacji czy warto i wogule. Jesto klasa auta na pograniczu golfa i passata takie auto mi pasuje jak w morde szczelił . Piszcie co myślicie o vw boracie:635:

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bory to dobre auta:fun: szczególnie 130 konne tdi a tak po za tym widzę że kolega ortografią nie grzeszy:D:D:D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej bym preferował benzyniaka 1.6 . Lubie jeździć powoli pozatym klekot silnika mnie dobija i ciężko wysłuchac usterke:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega jozko posiada borę, pytaj go na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez posiadam Bore, jak cos to na PW:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego pw?? Dawać tutaj, takie opinie innyym też mogą się przydać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie opinie zawsze się przydają dla innych:635:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zaczerpnąć kilku informacji na temat tego pojazdu chodzi mi głownie o to czy opłaca sie go kupić czy jast w miare bezawaryjny jaki typ zawieszenia posiada jak sie prowadzi , wydaje mi sie że jest to coś pomiędzy golfem a passatem jaki typ wyposażenia i czy deska jest podświetlana na czerwono - niebiesko tak jak w passacie?? i czy sie nie zawiode przesiadając sie na passata:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bora mi się osobiście nie podoba jest to golf IV z doczepioną dupą ,deska jest identyko ,technicznie auto super silniki identyko jak w passacie ,zawieszenie takie samo jak w golfie bez wielo wahaczowego zawieszenia może jest to i lepsze ale nie jest tak komfortowe jak w passacie , jest też sporo mniejsza w środku i wizualnie ,nie zgodze się z tym że BORA I GOLF to ten sam segment co passat ,PASSAT jest to auto klasy średniej a taki golfik jest to auto kompaktowe , jednyny plus dla BORY jest to że nie jeżdzi ich tyle po naszych polskich drogach co passatów tak samo jest z poprzednikiem VENTO, jeżeli chodzi ci o większy komfort jazdy to szukaj jakiegoś ładnego passacika a ceny są podobne ,czasami bora jest droższa bo jest ich mniej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj bore ale z dieslem.Ale jak chcesz kupic benzyne to kupuj 2.3 lub 2.0 te same spalanie co w 1.6 a te silniki sa slabe,duzo pala i sa dosc awaryjne.Co do autka to jak dlamnie super.Mialem i polecam.W srodku golf, roznica w desce rozdzielczej.Napewno polecam lepiej niz golfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam się przymierzałem do zakupu Bory diesel, ale po obejrzeniu Passata zakochałem się w nim. Bora to nic innego jak golf w sedanie, czyli ta sama deska( podświetlona na niebiesko), zawieszenie z przodu na Macpherson a nie wielowahaczowe, no i z tyłu miejsca jest mniej niż w Golfie (tak mi się wydaje), ale za plus to ładny wygląd, troszkę mniej awaryjny od Paska (zawieszenie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wlasnie bora ma inna deske!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale wlasnie bora ma inna deske!
Jedyna różnica jaką zauważyłem to środkowe nawiewy trochę się różnią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jedyna różnica jaką zauważyłem to środkowe nawiewy trochę się różnią
dokaldnei inne sa tylko nawiewy, na styl passata ( roletki czy zaluzje jak to tam nazwac)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem bore chlopaki i moge wam powiedziec ze deska jest calkiem inna.To ze nawiewy sa inne niz w golfie to napewnio. Deska przy podszybiu jest kropkowana! Niema zaslepki na airbag pasazera.Calkiem inne ciencie!Tylko panel srodkowy jest ten sam.Napet zegary w niektorych wersjach sa inne z biala obwodka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko dzięki za komętarze ale mam jeszcze jedno pytanko co byście wybrali bore 2003 1.6 czy golfa 4ke tez rok 2003 1.4 albo 1,6 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko dzięki za komętarze ale mam jeszcze jedno pytanko co byście wybrali bore 2003 1.6 czy golfa 4ke tez rok 2003 1.4 albo 1,6 ??
Czego takie małe silniki ? 1.4 to już porażka , myślisz że jak kupisz 1.6 to będzie ekonomiczny , będzie palił ci podobnie jak jakieś 2.3 albo 2.8 , przynajmniej w Passacie tak jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie, poszukaj 1,9 nawet 90 KM. a Co do deski to pomimo ze mam Bore szczerze to nie zwrocilem uwagi na to kropkowanie itd:) a w dylemacie golf czy bora wiadomo ze bora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam golfa i np osobiście bardziej podoba mi się golf niż sedan bory ale ale .... jak miał bym kupować to kombi ;) bardzo fajne są i wiadomo kombi ;) ja polecam 1.9 tdi nawet 90km jak zacznie brakować mocy to chip i już ;)

 

polecam http://forum.vwgolf.pl

Edytowane przez _sebcio_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy gadacie ze Passaty sa duzo bardziej komfortowe.

Jechalem kilka razy Audi A4 po bruku i komfort resorowania byl ten sam co w Golfie 3 kolegi-tyle ze Golf stan igla-mial nowe amory.

Passata b5 bym kupil sobie tylko wtedy jakbym mial pieniadze na zawieszenie do niego.Te wahacze nie dosc ze sie wybijaja szybko to na dodatek potrafia peknac w trakcie jazdy-2 razy cos takiego widzialem.Dla mnie to porazka-zeby zaoszczedzic 50kg wagi samochodu zalozyli mu zawieszenie z aluminum.

A Bora? Ladna-u mnie kolo bloku stoi taka na felach 18 i z ciemnymi szybkami.Fajna.I tak jak mowia tu koledzy-nie kupuj sobie samochodu z silnikiem do kosiarki.Co z tego ze Ci spali pol litra mniej na 100km, jak ciagle bedzie sie mulil.

Auto z tego samego segmentu, z tym samym podwoziem-Octavia 1,6 FSI 102 KM z 2006 (Octavia I)-kolega dostal na kilka dni z zamian za Grande Punto JTD 1,3 90km.Mowil ze 10 razy Fiat by te Skode objechal.Skoda byla nawet mniej dynamiczna jak jego prywatna Thalia 1,4 75KM.

Aha-spalanie 10-11L na 100km przy dosc szybkiej jezdzie.

Chyba jednak oszczednosc FSI to mit...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności