Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

oj kolego.....passat jest bardziej komfortowy i to jest prawda. Jednak za komfort trzeba płacić... dlatego zawieszenie jest bardzo drogie kiedy musimy coś tam wymienić. ogólnie jeśli nas stać na droższe części i częstsze wymiany to kup passata komfortowy jest na pewno bardziej. jednak taka bora też jest wygodna części tańsze i zawieszenie bardziej trwałe na nasze drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że mieszkam w Angli a tu ubezpieczenia są wysokie jeżeli się jest poniżej 25 roku życia wiec potżebuje 1,6 silnik max teraz mam paska 1.8 ale jest to juz auto leciwe i nie dużo warte więc ubezpiecznie jest tańsze ale jak se kupie auto za 4 klocki funtów z silnikiem 1,9 albo 2,0 to sie zesram z opłatami , pozatym preferuje bezpieczną jazde, lubie jeżdzic powoli i przedwszystkim przepisowo!!! i nie potżebne mi są mega wielkie osiągi 1,6 starczy byle by nie był awaryjny!!!!!

 

Ps. Nigdy bym nie kupił diesla ten klekot mnie rozwala stać mnie na benzyne !!! pozatym 1.9 silnik 90 koni a 1.6 16V ma 105 w przypadku bory .

 

Tak więc koledzy nie obraźcie się za tego diesla , chodzi mi głównie o to co bedzie mniej awaryjne czy golfina czy bora i czy silnik 1.4,1.6,1.6 16v bo nie umiem sie przeżucić na inną marke po tym jak byłem na oględzinach mazdy 6 to se dałem spokój z japońskim ścierwem a na audi mnie niestać do bmw bym nie wsiadł bo siara na maxa, a na merca może na starość:P

 

 

No o francji już nie wspomne bo szkoda gadać.

Edytowane przez kamol
tak jakoś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolego 1.9tdi ni slychac to nie stary merc który klekocze jak ciągnik ;)

jak masz kupowac już benzynę to na pewno nie 1.4 szukaj 1.6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

golf IV 1.8 T lub audi a3 1.8T mniejszej benzyny bym niebral!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najładniejsza i tak jest BORA kombi:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Elo temat uważam za zamknięty z satysfakcją oznajmiam że nie kupiłem Bory

 

 

ale kupiłem passata 2002 w wersji SE auto prowadzi się jak marzenie czarny kolor srebrne obwódki no poprostu wypas :) :) :) Passat 4 life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość adrianopablo

Witam wszystkich mam vw bore 1.9 tdi 115 koni ostatnio wlałem ropki z beczki i po przejechaniu 2 kilometrów auto zgaslo i juz niodpalilem mechanior próbowal odpalić ale bez skutecznie wyjoł 4 pompowtryski i zawiózł do sprawdzenia okazalo sie ze wszystkie 4 padly .Czy jest to mozliwe czy może jest jakaś inna przyczyna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakaś ropę lewą miałeś?

 

I popraw pisownie! Patrzeć się na to nie da! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może pompowtryski już były padaki, tylko im pomogłeś...albo po prostu zbieg okoliczności...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności