Skocz do zawartości
AD41AN

Planowanie trasy.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Potrzebuje waszych rad którędy jechać. Dwa tygodnie i wyjeżdżam do Polski kierunek Ełk, do tej pory wyglądało to tak: zajeżdżałem do Hamburga żeby odwiedzić brata a potem kierunek Frankfurt nad Odra, następnie przekleta A2 (ostatnio dluzej stalem w korku jak jechalem! i te oplaty porazka!) konczy sie ona pod Łodzią i w tym miescu krzyzyk na droge jest juz potrzebny :eek:. Trasa Łowicz-Sochaczew-Warszawa az nie moglem uwierzyc ze cos takiego istnieje plus te tiry :( (jezeli sie cos zmienilo to poprawcie mnie).

Pomozcie mi zredukowac stres, moze zjechać na Konin i przejechać obok W-wy? a moze dobić do Kołbaskowa i jechac Pomorzem az na Mazury? a moze jednak zostac przy starym i liczyc ze kolejna osobowka wyprzedzajaca na trzeciego nie zmusi mnie do zjechania na pobocze!!! lub jakis pi*****lony Litwin nie skroci odstepu i pozwoli mi sie schowac gdy bede wyprzedzac!!!

Z gory dzieki za jakies rady ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozycja jest taka aby z A2 zjechać na Koło później Kuto-Gostynin-Płock-Ciechanów-Ostrołęka-Łomża-tu już pewnie już znasz

Trasa na pewno spokojniejsza niż przebijanie się przez wawe

Ewentualnie we Wrześni odbić na Bydgoszcz-Grudziądz-Olsztyn-Mrągowo

Edytowane przez darekj61

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wbij w navi "najkrótsza" :D

a tak serio to chyba jednak do Ełku poleciałbym przez Piła, Człuchów, Grudziądz, Iława, Olsztyn, Mrągowo

 

Pozatym zawsze możesz sprawdzić długość zaplanowanej trasy na www.map24.interia.pl

i wybrać najbardziej optymalną, a połączoną trasę z terenem Niemiec to zaplanujesz tu: www.map24.de

Edytowane przez Markos777

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a moze dobić do Kołbaskowa i jechac Pomorzem az na Mazury?

 

To sobie odpuść. Teraz turyści opanowali te szlaki - porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To sobie odpuść. Teraz turyści opanowali te szlaki - porażka.

Dlaczego Damian? Na początku Lipca leciałem do Gołdapii i sobie chwalę. Jechałem ok 8.5h . Najgorzej przebić się przez 3city, potem już lajcik. :D

W sierpniu lecę po młodego i tę samą trasę wybiorę. Tylko wyjadę wieczorem aby 3city złapać w nocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z Artminem do Dużego 54 km i wahadełka za Płotami i dobre 40 minut stania. A gdzie dalsza trasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dlatego że jechaliście po południu ja rano jechałem bez problemu (zapomniałem że są wachadła, ale za Dużym nie ma ani jednego jeśli sobie przypominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szacunek koledzy. Dzięki. Zobaczymy jaka sytuacja mi się trafi na A2. Korki to zawijam na Bydgoszcz a jak gładko będzie szło to zjadę na Koło bo trasa Ostrów-Łomża-Grajewo dobrze jest mi znana, spora część to świetny stan drogi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja z Artminem do Dużego 54 km i wahadełka za Płotami i dobre 40 minut stania

Tak, ale może za 2 tyg już to zrobią i nie bedzie wachadelek. Zreszta zalezy jak trafi - ja raz stalem 15 min a raz te 40 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy chcecie od 3city??? przecież looz jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wal w Konine na Inowrocław , Toruń potem będą już tylko na Olsztyn lub by ominąć główne przytkane drogi to na A-2 na Słupcę potem bokami do Strzelna lub w Koninie na -chyba-Sompolno Ciechocinek i wjedziesz na obwodnice Torunia i dalej na Olsztyn.Wielkopolska ma dość ładne boczne drogi wiec spoko o zawiechę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co wy chcecie od 3city??? przecież looz jest :)

Tym bardziej że obwodówka wszystko ładnie omija.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój ojciec często jeżdzi do niemiec a zwłaszcza w okolice Hamburga i zawsze jeżdzi ta trasa

http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Szczecin%2C+&loc2=szczytno&byCar=on&cId1=&sId1=&cId2=&sId2=&x=31&y=14

wiec osobiście polecam ci jazde pomorzem i przez mazury np ta trasa http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Szczecin%2C&loc2=E%B3k%2C+&byCar=on&cId1=&sId1=&cId2=&sId2=&x=55&y=8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rasa Ostrów-Łomża-Grajewo dobrze jest mi znana, spora część to świetny stan drogi

 

Te "świetny" nie dotyczy 43 km odcinka Ostrów - Łomża. Koleiny, tiry, traktory, wysepki, brak pobocza, garby zaorane miskami olejowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tym bardziej że obwodówka wszystko ładnie omija.

Tak tylko w Gdyni już 2 x stałem w korkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaa... a po co przez Gdynie jedziesz?? Wejherowo-Koleczkowo-Chwaszczyno-Obwodnica-Armii Krajowej-"7"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po co przez Gdynie jedziesz

Tak mi pokazuje Navi. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz jeszcze pojechać A2 do Strykowa, dalej do Sochaczewa, później na Wyszogród i dalej na Płońsk i stamtąd już będziesz wiedział. Może nie jest najkrótsza ale w miarę dobra droga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o a2 to odradzam ,jak lece z niemiec na ringu nie jade platna tylko zwykla mniejszy ruch i nowo wyremontowana jedynie co sie korkuje to lekko poznan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności