Skocz do zawartości
Kazuki

Elektryczne lusterka

Rekomendowane odpowiedzi

zakres jest taki sam tylko lustro EN inaczej może pokazywać dla kierowcy w wersji EU i EN

Edytowane przez mielke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ha :) a ja mam jeszcze inaczej :)

 

przestawianie obydwu luster >>> ikona podgrzewania luster

przestawianie prawego lustra >>> normalnie ikona "R"

podgrzewanie luster >>> ikona "L"

 

wiem że mógłbym to przestawić... chyba ingerując w instalację.. ale wszystko działa więc po co :) trzeba tylko pamiętać że funkcje przełącznika nie zgadzają się z obrazkami :)

 

aha... auto rodowite z niemcowni.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ha :) a ja mam jeszcze inaczej :)

 

przestawianie obydwu luster >>> ikona podgrzewania luster

przestawianie prawego lustra >>> normalnie ikona "R"

podgrzewanie luster >>> ikona "L"

 

wiem że mógłbym to przestawić... chyba ingerując w instalację.. ale wszystko działa więc po co :) trzeba tylko pamiętać że funkcje przełącznika nie zgadzają się z obrazkami :)

 

aha... auto rodowite z niemcowni.

 

pozdro

wystarczy przepiąć kabelki na przełączniku i będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo pewnie masz całe prawe lusterko od anglika zostawione. mogę się mylić ale tak pewnie masz. jedyne co kupić rozwalone lusterko i podmienić nie całe, a sam środek i wtedy będzie ok:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bo pewnie masz całe prawe lusterko od anglika zostawione. mogę się mylić ale tak pewnie masz. jedyne co kupić rozwalone lusterko i podmienić nie całe, a sam środek i wtedy będzie ok

 

ale czy środek z małego lusterka będzie pasował do tego mojego dużego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale czy środek z małego lusterka będzie pasował do tego mojego dużego?

Jak kupisz lusterko z EU to środka nie musisz przekładać tylko adapter (tą część którą się mocuje do drzwi auta, czarny trójkąt). Przełożysz adaptery i będziesz wszystko widział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak kupisz prawe EU to kupisz małe bo baaaaaaaaaaaaaardzo rzadko jest spotykane duże prawe. Wkłady z tego co się dowiadywałem na forum będą pasować czyli przekładasz wkład i gitara. mam właśnie taki zamiar kupić lusterko prawie od anglika (50zł czarna perła) i zmienić środki i gitara:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale jak kupisz prawe EU to kupisz małe bo baaaaaaaaaaaaaardzo rzadko jest spotykane duże prawe.

Kupi prawe małe, przełoży adapter z małego do dużego i będzie miał duże EU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak też napisałem żeby kupił rozwalone prawe małe i podmienił;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimol masz punkcika za PW ;)

A przy okazji :browar na Ogólnopolskim jak będzie mi dane podjechać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, panowie po ostatnich gololedziach zauwazylem, ze padlo mi grzanie w lewym lusterku. czy to wina bezpiecznika czy maty grzewczej nie wiem. pytanie jak wogole dostac sie do tej maty,bo na obudowie lusterka nie widze zadnych srubek.. jak mozna prosze tez o linka , jesli byl wczesniej temat o wymianie maty, bo niestety nie potrafie odnaleźć . z góry dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lusterko na maxa w prawo i w dół, wkładasz palce w otwor między szkło a obudowę i ciągniesz z wyczuciem, najprawdopodobniej któraś z wsuwek nie łączy, poprawić poczyścić i powinno chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupi prawe małe, przełoży adapter z małego do dużego i będzie miał duże EU.

 

A czy nie da się jakoś przerobić czy gdzieś coś podłożyć "domowym sposobem" żeby zwiększyć zasięg regulacji prawego lusterka do lewej strony? Szczerze mówiąc już trochę kasy wdałem na mojego Pska i nie chciałbym już nic wkładać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 60 zł mógłbyś dostać lusterko, ale skoro nie chcesz już wydawać kasy...

Mógłbyś rozwiercić jeszcze trochę uchwyty mocujące silniczki sterowania lusterkiem, przez co ten uchwyt jeszcze się pochyli bardziej w Twoją stronę. Tylko takiej opcji bym nie polecał, gdyż wkład lusterka będzie wystawał poza obudowę lustra i wg mnie niefajnie to wygląda. Fotka podglądowa.

img1988vc.th.jpg

Albo po prostu złóż delikatnie lusterko i tak śmigaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50 zeta ostanio widzialem prawe duze anglik w kolorze czarna perła. szukaj rozwalonego tak jak mowie Tobie jest potrzebny tylko środek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. Na coś będę się musiał zdecydować bo tak to trochę kiepsko się jeździ po mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To normalne,że obydwa lusterka się regulują w tym samym momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To normalne,że obydwa lusterka się regulują w tym samym momencie.

 

Nie prawda bo to zależy jak masz ustawione ;)

 

Poza tym-nie o tym tu mowa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lusterko na maxa w prawo i w dół, wkładasz palce w otwor między szkło a obudowę i ciągniesz z wyczuciem, najprawdopodobniej któraś z wsuwek nie łączy, poprawić poczyścić i powinno chodzić.

A jeżeli okazuje się, że mata przepalona to....

A zresztą - masz tu zdjęcia:

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=4875&highlight=mata+lusterku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mój problem polega na tym że podczas sterowania lusterkami te zacinają się trochę, chwilami gdy wkład jest mniej więcej na środku to jest ok a w innym położeniu przesuwają się bardzo powoli, z oporem. :dodupy Wyciągnąłem wkład oraz silniczek ale nie potrafię rozebrać obudowy tego silniczka żeby się tam dalej dobrać do niego, wyczyścić go etc. może spotkał się już ktoś z czymś takim? Jest to denerwujące bo oprócz mnie jeździ tym autem jeszcze jedna sporo niższa ode mnie osoba i podczas zmiany położenia lusterek dzieją się takie cyrki.

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony reg 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności