Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie rozmawiam bez telefon jak jadę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera nie mogę do nowego Forum się przyzwyczaić.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ch*jnia straszna. Mi się nie podoba, a najbardziej wkurza mnie, że nie działa (może tylko u mnie) ta opcja "Idź do pierwszego nowego posta"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ch*jnia straszna. Mi się nie podoba, a najbardziej wkurza mnie, że nie działa (może tylko u mnie) ta opcja "Idź do pierwszego nowego posta"

Podobno nie tylko Tobie to nie działa, u mnie bangla na wszystkich przeglądarkach http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/110020-Problemy-z-nową-wersją-forum/page21?p=1490940&viewfull=1#post1490940l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma czas i ochotę pomóc mi dzisiaj z alternatorem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto ma czas i ochotę pomóc mi dzisiaj z alternatorem .
A ja walcze z krańcówką

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja walcze z krańcówką

 

Z którą krańcówką walczysz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lewa od kierowcy ale niestety koleś przyszedł, poszła flaszka w ruch i robota odłożona na następną sobotę .A co już robiłeś u Siebie zamki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie robiłem w drzwiach kierowcy, czekają mnie jeszcze drzwi pasażera z przodu i jedne z tyłu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z Okazji wczorajszego hallowin ;p mowie do wszystkich!!! Cukierek, albo z bani!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:debil ... jakbyśmy swojej pięknej tradycji nie mieli. Rozumiem że z USA się ściąga wiele mniej lub bardziej sensowych rzeczy, ale po śmieci średnio bym się czuł jakby ktoś zapalał świeczkę w dyni zamiast na grobie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś "trendy"...

A ze swej strony zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko sie zatraca.... niedługo sensem świąt będzie zabawa i prezenty, aczkolwiek już jest....... a o ich powstaniu mało kto będzie miał pojęcie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jeśli ktoś jest ateistą czy innego wyznania, które 1 listopada nie traktuje poważnie to co mają ludzie robić. Swego czasu kumpel z podstawówki był świadkiem Jehowy- trochę tak dziwnie było:wigilia klasowa, prezenty itp a jego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich icon_smile.gif Mam do was wielką prośbę, pomóżcie mi wygrać zestaw rozrządu do mojego VW. Wystarczy, że oddacie głos na moje auto w głosowaniu na stronie podanej poniżej. Wygrywają trzy auta z największą liczbą głosów. Zagłosujcie na nr 3 VW Passat niekręcony. Pozdrawiam i dziękuje z góry icon_smile.gif

 

http://www.blogomotive.pl/index.php/201 ... du-od-skf/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Koledzy!

Ma ktoś może do wynajęcia garaż z dostępem do prądu na terenie Elbląga? Proszę o wiadomość na priv lub gg jeśli ma ktoś jakieś namiary:)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich icon_smile.gif Mam do was wielką prośbę, pomóżcie mi wygrać zestaw rozrządu do mojego VW. Wystarczy, że oddacie głos na moje auto w głosowaniu na stronie podanej poniżej. Wygrywają trzy auta z największą liczbą głosów. Zagłosujcie na nr 3 VW Passat niekręcony. Pozdrawiam i dziękuje z góry icon_smile.gif

 

http://www.blogomotive.pl/index.php/201 ... du-od-skf/

 

 

poszło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło i moje ale preluda góruje!:dupablada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności