Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy to prawda, że na górkę kortowską nie można wnosić alko?:>

w zeszłym roku można było puszki wnosić, a teraz chodzi plota, że wcale nie można...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

REGULAMIN IMPREZY

na GÓRCE KORTOWSKIEJ

52 Juwenaliów Olsztyńskich KORTOWIADA 2011

w dniach 19/22 maja 2011 roku

 

Wszystkie osoby uczestniczące w imprezach zobowiązane są do zachowania się w sposób niezagrażający bezpieczeństwu innych osób i przestrzegania poniższych postanowień regulaminu.

 

1. Osoby obecne na imprezie są bezwzględnie zobowiązane stosować się do poleceń ochrony i służb porządkowych organizatora, do których można także zgłaszać wszystkie problemy dotyczące imprezy.

2. Osoby, które chcą wejść na teren imprezy masowej muszą wylegitymować się służbom porządkowym stojącym na wejściach dokumentem tożsamości ze zdjęciem.

3. Wstęp na imprezę organizowaną na terenie obiektu jest bezpłatny i dostępny dla wszystkich osób powyżej 16- ego roku życia, z wyjątkiem osób będących w stanie wskazującym na spożycie alkoholu lub środków odurzających. Osoby poniżej 16- ego roku życia mogą wejść na teren obiektu wyłącznie z opiekunem prawnym.

4. W przypadku stawiania oporu służbom ochrony w/w osoby zostaną bezzwłocznie przekazane Policji.

5. Przypadki zakłócenia porządku podczas imprez należy zgłaszać pod numer 089 5234981

6. Pomocy medycznej udzielać będą oznakowane punkty medyczne zlokalizowane na terenie obiektu imprezy oraz w centrum pomocy w DS 2 stosownie oznaczonym.

7. Z terenu imprezy zostaną niezwłocznie usunięte osoby, które: - zachowujące się agresywnie, zakłócające przebieg imprezy lub stwarzające zagrożenie dla innych osób, niszczące mienie itp.

- wniosły lub posiadają broń lub inne niebezpieczne przedmioty (narzędzia) oraz materiały wybuchowe i wyroby pirotechniczne, napoje alkoholowe, środki odurzające lub substancje psychotropowe

8. Zakaz wstępu na teren imprezy dotyczy: - osób wnoszących szklane naczynia, środki odurzające, substancje psychotropowe, bron, wyroby pirotechniczne i wybuchowe, ewentualnie inne niebezpieczne przedmioty lub narzędzia - osób w stanie nietrzeźwym, pod wpływem środków odurzających lub psychotropowych - osób zachowujących się agresywnie, odmawiających wylegitymowania się odpowiednim dokumentem lub sprawdzenia bagażu lub odzieży (w przypadku podejrzenia, ze próbują wnieść w/w zabronione środki lub przedmioty) - osoby poniżej 16- ego roku życia bez opiekuna prawnego

9. Za osoby poniżej 16- ego roku życia odpowiedzialność ponoszą ich opiekunowie prawni.

10. W przypadku zauważenia pożaru lub innego zagrożenia, osoby obecne na terenie imprezy powinny: - natychmiast powiadomić odpowiednie służby organizatora - unikać paniki - stosować się do poleceń i komunikatów odpowiednich służb organizatora

- w sposób spokojny i opanowany kierować się do wyjść ewakuacyjnych - nie utrudniać dojazdu i prowadzenia akcji służbom ratowniczym

11. Osoby przebywające na terenie obiektu imprezy mogą zostać utrwalone na materiałach fotograficznych i filmowych. Materiał ten pozostaje do dyspozycji organizatora.

12. W dniach trwania juwenaliów, tj. 19- 22 maja 2011 roku na terenie obiektu imprezy obowiązuje zakaz poruszania pojazdów mechanicznych, a parkowania możliwe w wyłącznie wyznaczonych miejscach. Należy bezwzględnie podporządkować się służbom wyznaczającym miejsce postojów pojazdów.

13. Biuro rzeczy znalezionych podczas trwania imprezy i po niej- DS 2, pokój 01.

14. Regulamin dostępny na oficjalnej stronie imprezy: http://www.kortowiada.pl a także http://www.kortowo.info, dodatkowo zostanie umieszczony w widocznych miejscach na terenie miasteczka akademickiego Kortowo.

15. Na teren obiektu zabronione jest wnoszenie napojów alkoholowych.

 

 

KTO NIE WYKONUJE POLECENIA PORZADKOWEGO, WYDANEGO PRZEZ ORGANIZATORA IMPREZY ZOSTANIE W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM USUNIETY Z IMPREZY.

proszę bardzo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój Pasio B4 2.0 8V już powoli mi się nudzi... i kolega namierzył mi Passka B3 z silnikiem 1.9 AFN... Silnik i skrzynia przeszczepione z B5... klima, elektryka szyb i luster, sportowe zawieszenie, i virus na 140hp... W sobotę jadę go obejrzeć.. Zastanawiam się jak tam wsadzili ten silnik i skrzynie.. Gość podobno chce ok 4000zł. Może uda mi się mojego golasa pogonić i go kupić... Co sądzicie o takim przeszczepie..?? I czy to było by opłacalne..

Oglądaj, za te pieniądze warto mu się przyjrzeć bliżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze chętnie zobaczyłbym chociaż jedno zdjęcie tego passka ... za 4000 zł :debil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dżozef wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 18-tych urodzin!!! ;))))):urodziny::party:urodziny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dżozef wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 18-tych urodzin!!!
Wielkie dzięki za pamięć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoł Hoł Hoł :D Sto latek :) I nowszego pasiorrrrrrrrra! Wszystkiego najlepszego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko najlepszego Dzozef :) Nowszego Passka a starego oddaj dla syna ;D Wkońcu legalnie polata bokami i kapcia zapali :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wkońcu legalnie polata bokami i kapcia zapali

Stuku cicho bo się wyda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego naj Dzozef :urodziny :stolat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

100lat Dżozef:urodziny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał Stuku

P.s Panowie - wczoraj widziany B5 przed fl, sedan, ciemny granat, blachy NSZ. Widziany około 19 na Tesco. Czaiłem się na właściciela ale niestety wypadło mi coś innego ...

 

To może Czarny

Jeśli był czarny i na miejscu dla klientów z dziećmi to napewno ja!:bleble

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skoro wystawił na allegro to sprzedaje....

A no wystawiłem swojego paszczaka na sprzedaż. Dzisiaj byłem w Olsztynie klient oglądał i ma się zastanowić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ame]

[/ame]

Ech szkoda gadać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś jechałem trasą nr.7 do GDańska spotkałem kolegę z Olsztyna gadaliśmy chwile przez CB ale nie zapytałem o Nick niech sie odezwie jak czyta. Zielony Passat B5 Kombi szyby z tyłu przyciemnione :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stuku jak obiecana promocja? Podobno sporo osób miało się nimi nacieszyć.

Miałem dysk rano w ręku i chciałem kupić. Przekonałeś mnie abym przyjechał później po niego a na pewno będzie na mnie czekał. Dzięki twojej pomocy nie mam ani taniej, ani dysku. Tekst pod tytułem "Ch... Ci w d...." i wyłączenie telefonu możesz zachować dla Siebie samego. Nie musisz odbierać odemnie telefonu ani odrzucać mnie. Rozumiem, że było ich mało ale to mogłeś powiedzieć jak byłem rano,bierz póki są albo został tylko 1 i to ten co trzymasz w rękach właśnie dla mnie. Bym zrozumiał i powiedział trudno. Następnym razem nie oferuj się i zachowaj pewną wiedzę dla Siebie. Gdybym Ciebie dziś nie spotkał miałbym dysk i Dżozef byłby zadowolony z nowego nabytku. Jak zjawisz się na spocie Ci osobiście podziękuje.

Edytowane przez lukisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stuku a dia mnie masz ? obiecałeś !!!

Edytowane przez andrev75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności