Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

stuku nie pij tyle.... ;p

Majdało na boki jak cholera bo był sztorm!! HEHE

 

---------- Post added at 08:11 ---------- Previous post was at 08:10 ----------

 

p.s Grzesiu

Wyje...te Foty!! Dzieki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu to tylko wstępne fotki, pracuje nad resztą :) Dzis albo jutro skończe ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu to tylko wstępne fotki, pracuje nad resztą Dzis albo jutro skończe ...

Ok czekam na dalsze efekty! Juz na NK wsadzone hehehehehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu gratuluje zakupu nowej bryki, nawet ładnie się odpycha:) Chetnie sprawdziłbym jak idzie z moim 3.0...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edi, passat taki wymyty, na randkę jechałeś?:>:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu gratuluje zakupu nowej bryki, nawet ładnie się odpycha Chetnie sprawdziłbym jak idzie z moim 3.0

HEHE ciekawe jak by to szło!! Kiedyś trzeba zrobić konfrontacje! Albo i nie bo dostane po dupie i wstyd będzie! hihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
HEHE ciekawe jak by to szło!! Kiedyś trzeba zrobić konfrontacje! Albo i nie bo dostane po dupie i wstyd będzie! hihi

 

Kto nie ryzykuje ten nie pije szampana :D Sprawdzić z ciekawości zawsze można.. Oj wstydu by nie było mysle:) Ot tak czyysta ciekawosć. Przeciez nie race o zlote gacie hehe:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma problemu!! Ja do tchórzliwych nie należne wiec nie ma strach w naszym fachu!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ogolnopolskim bedziesz? Bo ja raczej w Olsztynie juz nie bywam.. a najpredzej to w piatek bede rano w Olsztynie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 99% nie będzie mnie na ogólnopolskim! Stifi sprawa nie gardłowa ja nie planuje go sprzedać w najbliższym czasie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edi, passat taki wymyty, na randkę jechałeś?

 

jak zawsze ... wymyty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stuku dziękuje bardzo!! Wyje....te, zaku...te foty!! Masz u mnie rundę ESO!! Eska tez dziękuje hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może mi opisać jakie modele silników w B6 tdi były zmodyfikowane i w jakim przedziale rocznikowym wychodziły. Chodzi mi o awarie związane z pompkami. Z pewnością Arek lub Łukasz coś mi podpowie. Mam na oku 170 konnego B6 z 2007 roku sportlina i nie wiem czy warto się interesować. Naczytałem się takich różnych opinii więc chciał bym pewny od którego roku i jakie oznaczenia slników są pewne i oczywiście czy będzie mnie wtedy stać.

Cholera - pozbyć się autka wcale nie było proste ale teraz coś kupić nie jest łatwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu nie wiem czy Arek Ci mówił ale jest chyba jeszcze do kupienia Passat B6 rocznik 2007 2.0 170PS w kombi czarny. Bardzo dobrze wyposażony. 2 komplety alu (lata 18 i zima chyba 17). Autko mechanika z Olsztyna z autentycznym p5rzebiegiem około 77tys km. Cena to o ile pamiętam 55tys zł.

 

Takie motory ciężko znaleźć bo jest ich mało w porównaniu do 140km. Ja ogólnie o silnikach 2.0 naczytałem się sporo i nie wiem czy bym sie zdecydował. Chodź Edziu ma i nie jest źle. Opinie o poczciwych BXE (1.9 105km) też się nie cieszą dobrą opinią mimo pojemności swojego poprzednika co był trwały.

 

Krzysio zastanów się co do auta. Nad B6 był grubo pomyślał (no chyba, że jakiś TSI :) ), bo kupić to nie problem. Może zrobić jak Grzesiu :P Jakąś ese :) lub w ogóle po za vagiem szukać.

 

Nie wiem czy kojarzycie Jarka od passata B5 przed lifciorem (taki srebrny) co kiedyś na spocie był bez tylnego zderzaka. Przesiadł się z B5 do BMW tylko nie pamiętam jakiego i nieporównywalnie wyższy komfort i nie żałuje, że nie kupić passata b6. O czym myślał też długo.

 

Jakby co będę wieczorkiem po szkoleniu :) a teraz sie zmywam kształcić :)

Edytowane przez lukisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukasz dzięki za opinię biorę sobie to do serca i w przyszłym tygodniu wybieram się na Niemcy i widzę ze B6 zostaje na margonesie. Ja mam odłozonego paska b6 z 2007 roku z 170 konnym motorkiem sportline ale też nie wiem jak te motory czy się psują jak te 140 ?

Słyszałem,że niektóre modele silników zostały zmodernizowane, tylko po którym roku i jakie oznaczenia.

Zobaczymy co będzie. Pozdro

Edytowane przez qqxczek51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Lukasz dzięki za opinię biorę sobie to do serca i w przyszłym tygodniu wybieram się na Niemcy i widzę ze B6 zostaje na margonesie. Zobaczymy co będzie. Pozdro

 

Krzyś BMW 5!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności