Skocz do zawartości
zdun_VW

Pogawędki na każdy temat - taki Warmińsko Mazurski Off topic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chcę zakupić a raczej juz kupiłem i czekam na przesyłkę radio z nawi do paska b5 na 2din a konkretnie model ZENEC ZE-2040. Radio z polskim meni i lektorem. Tylko bez anteny GPS

 

[ame]

[/ame]

 

http://www.rpmotorsport.pl/auta/stacja_multimedialna_zenec_ze-nc2040_-_vw-p-16563.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2011-02&utm_content=16563#nclid=f74ad0e362082c11d0d9c93ba9b26705

 

Pytanie aby nawi działała jaką muszę dokupić antenę GPS aby wszystko chodziło poprawnie.

Edytowane przez qqxczek51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę wejście na antenę od GPS jest. Sprawdzałem specyfikacje i niby standardowo w zestawie jest dodatkowa antena razem z wbudowanym odbiornikiem TMC. Czyli na 99% będziesz musiał dokupić.

 

GPS-S.jpg

 

Tu masz rodzaje wejść. Musisz zobaczyć jakie jest u Ciebie i ewentualnie dopasować antenę. Chociaż z drugiej strony najlepiej skontaktować się z producentem ewentualnie dystrybutorem i dokupić odpowiednią.

 

P.s tak na Marginesie - dzisiaj w pracy około 3 nad ranem spotkałem Pana w naszej kurtce. Bardzo mało rozmowny. Powiedział że nie było go u Nas na forum ale kiedyś się tym zajmował ??!! na tym zakończyła się rozmowa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.s tak na Marginesie - dzisiaj w pracy około 3 nad ranem spotkałem Pana w naszej kurtce. Bardzo mało rozmowny. Powiedział że nie było go u Nas na forum ale kiedyś się tym zajmował ??!! na tym zakończyła się rozmowa ...

Hmm tylko jednej osobie z po za forum z Olsztyna sprzedałem kurtkę, mieszkający blok obok. Tylko on w elektronice nie jest obeznany, bardziej na obróbce metalu :P

 

Ty a nie był to wyrośnięty facet? Może Jacek :P

Edytowane przez lukisio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stuku dzięki za zainteresowanie zakupiłem na allegro antenę do oryginalnego radia nawi z vw ma niby pasować. Radio dziś doszło jest zajebiste i super wkomponowane w deske jak oryginał - co prawda jest dedykowane do modelów vw. :) Czekam tylko na antenę i zostaje test auto mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów ! Mam prośbę. Czy ktoś z Olsztyna mógłby obejrzeć auto? Jest to LT35 1992rok. Ja mam do Was ponad 460km i za nim po nie przyjadę wolę wiedzieć czy warto.Zrewanżuję się przy ew. odbiorze auta lub na ogólnopolskim. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów ! Mam prośbę. Czy ktoś z Olsztyna mógłby obejrzeć auto? Jest to LT35 1992rok. Ja mam do Was ponad 460km i za nim po nie przyjadę wolę wiedzieć czy warto.Zrewanżuję się przy ew. odbiorze auta lub na ogólnopolskim. Pozdrawiam.

 

dawaj namiar na auto :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dawaj namiar na auto

Tel do gościa :502 988 683 , ul. Jagiellońska 57

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok.. nie wiem czy dzisiaj sie uda.... jak nie dzisiaj to jutro podjadę i obejrzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok! Dzięki! Jak coś będziesz wiedział to pisz ma PW. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edi - Jak to ci się podoba ?

 

radio vw zenec.jpg

Edytowane przez qqxczek51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda Edi nie jestem :D ale radyjko kozak .. ciekawe czy tak samo gra jak wygląda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam kolegów z Warmii!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy. Ostatnio brak czasu na spotkanie, a mam na sprzedaż 4 ostatnie zestawy kluczy STANLEY 75 cz. Jak ktoś zainteresowany to wolę sprzedać dla kogoś z Was, niż obcym. Jak ktoś potrzebuje opisu- wpisać wyszukiwarce Allegro STANLEY 75cz . O szczegóły piszcie na PW .

 

Krzysiek z radiem to pojechałeś po całości:zeco Po prostu kozak:respect:respect:respect

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu klasa :)

 

Czarek klucze fajne, popytam czy ktoś by nie chciał. Sam mam zestaw YATO-1268 i jestem z nich zadowolony :) Gdybym nie miał to pewnie i bym się skusił na twoją ofertę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Edi - Jak to ci się podoba ?

 

Krzysiu, a męskich radyjek nie mieli ?:P:D :haha :))

A tak na poważnie to fajne :P też chyba muszę coś pomyśleć :P A gpsa zamątowałeś ?:P i schowaj te usbe... bo wystające ujowo wygląda;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krzysiu, a męskich radyjek nie mieli ?

 

Były męskie ale, że będę cię latem woził to pamiętałem a twoim guście. :)

Jutro ma przyjść antena to dopiero GPS będzie testowany

Edytowane przez qqxczek51

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie. Obecnie jestem w Rybnie. Czy po trasie z Olsztynka do Olsztyna są jakieś szroty godne uwagi ? Potrzebna mi jest jedna część do Mercedesa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Potrzebna mi jest jedna część do Mercedesa ...

Stuku do czego ????????:debilMieczysławy z twojego rocznika sie jeszcze nie psują na szrotach dopiero za jakieś 10 lat będziesz mógł szukać części na szrotach :dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje bardzo ;D hehhe psuje się jak każde inne auto :) A sprawa polega na tym że w nocy ktoś ukradł plastik osłaniający mechanizm wycieraczki:taksobie Cześć bardzo trudno dostępna i dość łamliwa ... Co za tym idzie chodliwa ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności