Skocz do zawartości
Gość Kayrol

Hmmm, Sportowy Blow-off . Co i jak ?!

Rekomendowane odpowiedzi

miałem juz nie pisac w tym topicu ale...

Pawel z czego chcesz te wtryski wziac? Z czego wieksze turbo? Jedyna mysl to z AWX. I pytanie ktory to byl silnik przed chipem, bo nie wiem jak on zniesie 160km...

turbo awx lub big turbo wtryski 230

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość creaks

Sory za odgrzanie wątku ale czy ktoś widział, słyszał a może używał tego:

 

Klik01

 

i jeszcze jeden link do instrukcji montażu wyżej wskazanego Blow Offa do VW 1.8T

 

Klik02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no czekam na odważnych ;):krzeslem:

 

i jeszcze jeden link do instrukcji montażu wyżej wskazanego Blow Offa do VW 1.8T

Klik02

nie ten silnik zdziebko :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sie obroci i bedzie jak znalazl :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sie obróci??

 

to obracaj sobie ten silnik w kazda strone i DV nie znajdziesz. w 1.8T w wzdluznym jest kompletnie w innym miejscu!!

Ten blow off jest z opcja pracy w obiegu zamknietym. Jesli posiada regulacje moza probowac. Jesli masz 250$ za duzo to testuj. bo jest niewielka szansa na to ze bedzie dzialalal poprawnie.

Z dostepnych na rynku (prawie) BOVów, masz do wyboru HKS SQ...coś tam, lub DV FORGE.

W polsce jezdzi bezproblemowo leon Cavasa na HKS. na Forge troche wiecej. Jeszcze jest The Sun na ktorym ja latam. Miał działać od razu bo pracowal w kilku 1.8T ale u mnie byly duze problemy. Po 4 miesiacach walki juz jest w miare dopracowany jednak i tak pozostawia wiele do zyczenia. Pewnie za jakis czas wróce do seryjnego DV.

BOVa w pelni atmosferycznego testowalem i sie nie nadaje.

to tyle przedtsawiam moje doscwiadczenie, ale znajac polska mentalność napewno jeszcze wiele osob bedzie chcialo sie przekonac na wlasnej skorze. :) (ja chciałem:) )

 

oczywiscie mowie o 1.8T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilem do tego ze zjdecia pokazywaly silnik umiejscowiony poprzecznie a nie wzdluznie wiec to byl zarcik :] wolf wiecej luzu prosze :P a jak z tym ciezko to na nastepny zlot wezme kobitke z prawkiem i postaram sie ciebei zluzowac do nieprzytomnosci jesli pijesz ofkors :ok::zdrowko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kayrol

hahahaha :)))

i postaram sie ciebei zluzowac do nieprzytomnosci jesli pijesz ofkors
dobry TXT :>>>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

thx:-) :cwaniak: ale najwazniejsze to troche luzu nie mozna wsyztskiego brac na powaznie :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

domel jestesm wyluzowany. fakt moglo to zle zabrzmiec. sorka :ok:

tylko ostatnio trafiam na ludzi ktorzy gdzieś, coś przeczytali i probuja mnie przekonać ze w koncu nie wiem jak sie nazywam.

i osoby montujace blow offa do dizla moga sobie zle to zrozumiec.

peace.

 

 

p.s. ofcorz pije :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eheheh spoko.jak bedzie trzeba to do trabanta sie zamontuje bo jak wiadomo polak potrafi :evil:

 

ps.czekam na zlocik i na wolny dzien mojej panny zebysmy mogli dac czadu z blooooow ofem:) (byle do kibla:) gehhehehhehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok czytalem ale w sumie to nie wiem mam 1.8 T kupowac to czy sie nie oplaca ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi co ma ten temat do kupowania paska bo nie czaje??Jak widzisz mozesz zalozyc sobie ten zawor (thewolf zalozy l wiec mozna) wogole mozesz zrobic nieziemskie rzeczy z t ym silnikiem oczywiscie wszystko zalezy od tego ile masz kasy.Mysle ze 18t to fajne silniki i moga dac duzo przyjemnosci z jazdy.To juz tak :offtopic:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok nie dalem przecinka chodzi o to ze juz mam 1.8 t i nie wiem czy dam sobie sam rady jak kolaga thewolf pisal mial z tym problemy ja sie dopiero ucze, wiec czy jest sens ?? bo nieziemsko mi sie to podoba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czesc,

ja mialem problemy i chyba sie nie skonczyly bo eksperymentowalem z nowym rodzajem zaworu. nie byl to 100 BOV tylko hyrbryda. (bov z recylkulacja). monatz tego typu zaworo jest banalny bo montujesz miejsce DV, bolt on.

 

pozdrawiam

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chopcy chopcy, czy jest możliwość zobaczenia jakiś zdjęć z autka już zmienionego? ewentualnie w którym miejscu jest on montowany (przed turbiną czy przepływomierzem, i co z tą rurką?) dzieki za zdjęcia z góry i advice....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pobsdecorators, tam nie ma co oglądać... Zdejmujesz stary zaworek i zakładasz nowy. 100% plug-and-play.

 

skradłem ostatnio the.wolfowi jego bajerek i teraz sam się wyżywam :) W sobotę zmiana sprężyny na "miękką", zobaczymy jak to będzie hałasować, bo na razie mogę straszyć jedynie przechodniów :evil: (z auta obok raczej nikt tego nie usłyszy) :wstyd: Porobię zdjęcia przy okazji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misiu pysiu, czekam na zdjęcia - wielkie dzięki za zainteresiwanie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek, jak zamontujesz miekka sprezyne pamietaj ze chwile musi sie zawór nagrzac bo tloczki sa bardzo ciasno spasowane....co by dluuugo trzymał i szybko reagowal, a jak juz bedzie dobra tmp to i w samochodzie obok uslysza:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietaj ze tego Blow-offa tesz musisz wyregulowac :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marek ciagle czekamy na zdjecia bo przyznam ze i ja bym sie przypatrzyl.No i jesli to ladnie bedzie wam swistac pod macha to i ja bym nad czyms takim pomyslal wkoncu niech no mam kawaleczek przyjemnosci z posiadania turbo :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności