Skocz do zawartości
spidi

Wyjazd do/z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

racja fajniejsza trasa tuz pod berlinem jest... tylko strasznie nudna... a co do opon osttaniej zimy zatrzymala mnie policja i jakos nie wspominiali nic o oponach... Tylko sprawdzali zawartosc autka... do opon doczepic sie mogą tylko podczas wypadku PS wtorek po poludniu zaczynam gonienie mojej vrki do polandu, Cale 2100km

masz racje jest taki jeden odcinek chyba z 490km bez zjazdow ,na ktorym mozna dobry film obejzec :) oczywiscie jesli sie siedzi na miejscu pasazera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LAGUNART

Chyba sproboję coś nowego bo ta E40 już mnie nudzi ;).Navi chce mnie prowadzić wlaśnie górą i tak sie zastanawiam co wybrać,dzięki wielkie za podpowiedz.

Startuję 18 grudzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lukasz8011 którędy jechałes jak drogi jakies objazdy ?

 

Jeżdżę "górą" tzn Antwerpia.Dortmund,Hannover,Berlin,Świecko.Trasa ok,było chyba 2 zwężenia z powodu remontu ale to były krokie odcinki.

Raz się przejechałem dołem powiedziałem sobie "nigdy więcej":D

Aha i to fakt że jest jeden extra odcinek :D 492km bez żadnego zjazdu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy podpowiedzcie którędy najlepiej od Calais na Zgorzelec uderzyć,zawsze latam E40 A4 myślę nad jakimiś zmianami,podpowie ktoś?

zmień ustawienia w navi na omijaj drogi ekspresowe i już będziesz miał nową drogę :) żartuje oczywiście sa 2 drogi albo góra albo dołem ja na Wałbrzych jadę raz tak raz tak jak mi sie zachce ale! wole ta dołem pomimo większej ilości zjazdów tamta drugą jest nudniejsza.

już fura wyczyszczona w poniedziałek zimowe papcie i 17-go direction Poland WSZYSTKIM JADĄCYM NA ŚWIETA DO POLSKI I NIE TYLKO SZEROKOŚCI I WESOŁYCH ŚWIĄT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez wszystkim zycze bezpiecznej drogi do Polski i spowrotem. I BEZAWARYJNOSCI.

PS. Jutro 16.30 wyjezdzam z centralnej angli w kierunku dover, a potem prosto do domku 2100km. Zdam relacje z trasy w czwartek... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rowniez wszystkim zycze bezpiecznej drogi do Polski i spowrotem. I BEZAWARYJNOSCI.

PS. Jutro 16.30 wyjezdzam z centralnej angli w kierunku dover, a potem prosto do domku 2100km. Zdam relacje z trasy w czwartek...

 

no to szerokosci i Wesolych Swiat , czekamy na info bo ja w piatek wieczorkiem lece do PL :)

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LAGUNART

Szerokości kolego,ja również w piątek wieczorkiem startuję w kierunku Dover 2000km przedemną do PL,a więc dla Wszystkich przyczepności tyle samo powrotów co wyjazdów.

 

Wesołych Świąt....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja również w piątek wieczorkiem startuję w kierunku Dover
jak płyniesz tym irishferies o 20.55 to ja też:P pozdr i szerokości dla wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LAGUNART

Tak golab21 płynę tym irishferies o 21 (tak mam na bilecie) z Rosslare potem muszę przekulać się przez GB,bo o 9.55 mam P&O z Dover do Calais,może zobaczymy się gdzieś na promie :)

 

szerokości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja płynę z Dublina, to się raczej nie spotkamy. mimo wszystko szerokości. pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie zazdroszcze wam bo ja w tym roku zostaje w uk z przymusu , nie dostałem urlopu, w tamtym roku jak leciałem 12 w południe 23 grudnia to cały prom dosłownie nasi opanowali, a na trasie do pl to miałem wrazenie ze wiecej angielskich blach niz polskich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiec jeszcze raz wszystkim oraz ich rodzinom Wesołych Świąt.

Za godzinę startuje ciesze sie jak cho.... :) a tym co również wyjeżdżają na święta szerokości i przyczepności oraz bez awaryjności.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam;) Szczesliwie dotarlem do domu, aczkolwiek na oponach letnich nie polecam... meczylem sie sporo kawalkami dosc niebezpiecznie, zaczely sie sniezyce... wiec nie jest latwo... kawalek autostrady w holandi byl remontowany, co troche spowolnilo ruch, plus standart kawalek pod berlinem, ale bez korkow, plynnie sie lecialo... trafilem na poczatek sniegu wiec mi dosc gladko poszlo... az do momentu gdzie mialem do domu 46km... jechalem je 3.5h... masakra jakas...

Ot co zauwazylem.. w niemczech zdejmowali na bok sporo aut na angielskich tablicach... niestety nie wiem w jakim celu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym roku też nie jade do polski :(

ale za to jade do szkocji na 3 dni :597:

Tak czy siak zimówki trzeba założyć bo są :682:

:mikolaj: Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku :sylwester::sylwester::sylwester:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimowki juz od tego roku sa obowiazkowe na terenie Niemiec, wiec radze sie zabezpieczyc. Jezli ktos wyjezdza w ten weekned to wspolczuje ;) korkow i jazdy w PL, bo troche jest zimno :) Drogi przejezdne, ale strasznie powoli sie jedzie. Moze w ciagu tyg. sie polepszy.

Zycze bezpiecznej podrozy i spokojnych, radosnych Swiat Bozego Narodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw trzeba wyjechac z wysp bo z tego co mowia wcale nie jest latwo -2 i 2cm sniegu i paraliż na wyspach promy nie kursuja tunel zamkniety, mam nadzieje ze do wtorku sie polepszy.

Edytowane przez good69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam nadzieje do wtorku bedzie ok.ja prom mam o 12.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najpierw trzeba wyjechac z wysp bo z tego co mowia wcale nie jest latwo -2 i 2cm sniegu i paraliż na wyspach promy nie kursuja tunel zamkniety, mam nadzieje ze do wtorku sie polepszy.

 

ale promy nie kursyja bo zamknieto port w Calais ( Francja) wiec angole nic do tego nie maja, mój znajomy dzis pojechał do polski i z tego co wiem to do Dover leciał M2 bezproblemowo az do momentu kiedy zostało do portu 6 mill. Stanoł w korku o 12 w nocy a o 6:45 dał dokumenty do kontroli, czyli 6,45 h - 6 mill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wie ktos cos co dzieje sie w dover???jutro mam prom o 12.30w poludnie do calais.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności