Skocz do zawartości
spidi

Wyjazd do/z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

piotrek

generalnie jest zrobiona ale pozostał tam jeszcze odcinek z ruchem wachadlowym, nie tak jak w lato na całej długosci

 

ale nalezy sie cieszyc bo przed remontem to był odcinek eksperymentalny tak jak przy azotach we włoławku, nie dziwie sie ze w pl zawieszenie tak dostaje w dupe kiedy patrze na takie drogi

 

generalnie autostrada tez w remoncie i co kawałek jakies remonty ( i tak od 2 lat ) a kase biora ale rozpoczeli juz budowe odcinka do swiecka wiec za dwa latka bedziemy juz smigac swiecko-koło ( ciekawe ile bramek wtedy postawią )

 

zrobiłem subskrybcie tego tematu moze kiedys uda nam sie zgrac i polecimy razem na 2 autka

 

pozdrawiam i szerokiej drogi

dzieki za info :) do polski jezdze 2-3 razy w roku to mniej wiecej orietuje sie w sytulacji na naszych super autostradach :) myslslem ze pod koniec roku mieli ruszyc z wymiana nawierzchi kolo azaotow :( , jak cos do pisz na gg3301820 i do zobaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ze na eurotunel nie mozna z lpg g:( ale wie ktos dlaczego??czy mozna jechac z pustym bakiem lpg??wiem ze jak wpisze ze Brak LPG to moge zamowic pociag.Wie ktos cos z praktyki??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trudno sie domyslec, wzgledy bezpieczenstwa. To jest gas, moze zrobic boooom ;) Na pusto mozesz spokojnie jechac, tylko napisze ze nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak LUKE pisze ze wzgledów bezpieczeństwa

W tunelu jest większe ciśnienie w razie wycieku gazu

może dojść do eksplozji.Czy można z pustym nie mam pojęcia .

Ale napewno maja jakąś infolinie zadzwoń i zapytaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko napisz ze nie masz

 

dla mnie jedno jest pewne - jak nie wolno to nie wolno; nie ma co namawiac do klamstwa innych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisał matho najlepiej zapytaj się ich osobiście dzwoniąc i bedziesz pewien.skoro to jest samochód benzyna-gaz to na moje jednak pozostaje tylko prom mimo "pustego" zbiornika gazu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie zabukowania biletu na auto z lpg pojawia się jednoznaczna odpowiedź:

 

Vehicles powered by LPG and dual-powered cannot be accepted for transport by Eurotunnel. We regret we cannot accept your booking unless you choose another type of vehicle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wybierz inny typ samochodu ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do czego Ty go namawiasz?

 

Jak ktoś z obsługi zobaczy wlew od gazu to sobie chłopak narobi kłopotów

i jeszcze mu prom przepadnie i bedzie dymał na prom wtedy za bilet zapłaci 2 razy tyle co za tunel.

Luke jak byś byl na jego miejscu to byś tak zrobił???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestan sie podniecac chlopcze,. Nie wiesz co oznacza '' ;) '' ? Wyluzuj troche. On jest duzy mezczyzna, sam podejmie decyzje i wiadomo jaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopaki spoko,nie bic sie tutaj:DTak zapytalem czy ktos juz jechal;)

A tak na marginesie wlew LPG jest pod klapka od normalnego wlewu,Butla w kole zapasowym a wyswietlacz diodowy w popielniczce:D

polyne promem i tyle.Dzieki za za wasze rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Seafrance, dużo szybszy i nowszy od Norka a nierzadko tańszy. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuję Seafrance, dużo szybszy i nowszy od Norka a nierzadko tańszy.

szybszy bo plynie do Calais :) rozniac okolo 35km ladem do Dunkierque gdzie plynie NorfolkLine :)

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam wolę te 35 km na kołach przejechać :P,pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luke-t nie jestem chłopcem i się nie podniecam a Ty jesteś niemiły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie jestem chłopcem

No to moze jestes dziewczynka, nie wiem... ;) Ja jestem chlopcem i sie czasami podniecam ;):D

W poscie ponisly Cie emocje troszke. Takie jest moje zdanie i je wyrazilem, a jezeli zabrzmialo to niemilo to przepraszam.

Edytowane przez luke__t

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuję Seafrance, dużo szybszy i nowszy od Norka a nierzadko tańszy.

 

hej ile tak mniej wiecej plynie ten prom ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok 1h 20 min ,czyli godzinę szybciej od Norka, naprawdę polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proponuję Seafrance, dużo szybszy i nowszy od Norka a nierzadko tańszy. :)

 

tylko na norka wpuszcza cie bez dopłaty jak jesteś wcześniej bez problemu

ostatnio jak jechałem pod koniec października z Dover wypłynąłem 2 godziny wcześniej,

jak wracałem w listopadzie z Dunkierki wypłynąłem 6 godzin wcześniej bez żadnych problemów i dopłat, poza tym uważam ze te 2 godziny na norku to dobry czas na relaks lub drzemkę przed lub po długiej trasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko na norka wpuszcza cie bez dopłaty jak jesteś wcześniej bez problemu

ostatnio jak jechałem pod koniec października z Dover wypłynąłem 2 godziny wcześniej,

jak wracałem w listopadzie z Dunkierki wypłynąłem 6 godzin wcześniej bez żadnych problemów i dopłat, poza tym uważam ze te 2 godziny na norku to dobry czas na relaks lub drzemkę przed lub po długiej trasie

 

z tym wczesniejszym wjazdem na prom to trzeba ostroznie :) niedawno znajomi jechali i czekali 4h bo nie chcieli wposcic ich wczesniej na norfolkline a ja znow tez w listopadzie przyjechalem 2 dni wczeniej niz mialem zarezerwowany bilet i zmiana daty byla drozsza niz kupienie nowego biletu wiec naprawde OSTRORZNIE panowie i panie oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności