Skocz do zawartości
spidi

Wyjazd do/z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Już z powrotem w UK. Paliwo kupowałem na stacji Texaco we Francji około godziny 6 rano i musiałem dać przedpłatę - nie ma żadnych problemów z jakością, przynajmniej ja nic nie zauważyłem. Stacje w Belgi były otwarte całą dobę bo miałem przerwę około 3 nad ranem. Może komuś się ta informacja przyda. (średnia z trasy ok 1100 mil - 73mil/h, 49mil/galon moim prawie passatem :))

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozesz wyjasnic jak wciskales ten odpowietrznik.

nic takiego u siebie nie widze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Odpowietrznik znajduje się we wlewie paliwa po lewej stronie - taki plastikowy króciec który jak już pistolet odbije trzeba/można nacisnąć pistoletem - przesunąć w stronę środka przewodu (pchnąć do przodu pistoletem od tankowania). Można trochę więcej wlać czyli pod sam korek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Można trochę więcej wlać czyli pod sam korek.

 

Czyli ok 8 litrów, a to już nie jest trochę. Tyle przynajmniej udało się u mnie dolać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam :D

Święta się zbliżaja wielkimy krokami więc może byście rzucili datami kto kiedy i dokąd:690:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

18.12 z londynu do wloclawka eurotunelem , z powrotem 10.01.2010 promem :) juz nie moge sie doczekac :)

pozdr.

Edytowane przez pobs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkrakus

18.12.09 wyruszam do polski z Sheffield

niemam wolnych miejsc ale moge jakies bagarze przewiesc do Wroclawia jak by ktos chcial

wracam 1 stycznia w nocy i prawdopodbnie bede mial 1 lub 2 miesca wolne + bagarze gdyby co dajcie znac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
do wloclawka eurotunelem
ile placisz i kedy bukowales?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6.10 bukowalem placielem 53 funty w jedna strone ,a prom chyab 19 funtow :) wiec wyszlo wmiare tanio jak w tym okresie :)

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

01.12.09 z Newcastle do Krakowa, powrot 06.01.2010, juz tylko jeden miech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22.12 wyjazd wczesnym rankiem,powrot 02.01 oxford-konin-oxford

 

P.S Dwie osoby moge zabrac.

Edytowane przez gino9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość LAGUNART

18.12 prom IRL-GB 21.30 Euro tunel 8.00 powrót 2.01

Shannon(IRL)Jelenia Góra-Shannon

Wolnych miejsc brak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jade 11 .12.2009 promem jeszcze miesiac :) london- rzeszow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak na marginesie to raz udało mi się dojechac z Dover do PL bez tankowania :D.Oczywiście przy tankowaniu wciskałem odpowietrznik i wlałem do oporu :)

mam pytanko ile dolałeś tego paliwa do odpowietrznika bo słyszałem że wejdzie grubo ponad dwadzieścia litrów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko ile dolałeś tego paliwa do odpowietrznika bo słyszałem że wejdzie grubo ponad dwadzieścia litrów.

 

Zle slyszales,6-8l max.

Edytowane przez spidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wcisnelem caly ten odpowietrznik moze i troche wiecej sie wlalo tego paliwa ale przy pierwszy uruchomieni samochodu zapalilo sie SERVICE NOW wiec nie wiem czy to takie dobre...a drugia sprawa moze ktos ma aktualne fotoradary do GPS garmin na cala europe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałeś go nacisnąć a nie wcisnąć :):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem z pl w poniedziałek rano

w tamta strone ma tempomacie 130km/h z londynu do włocławka na 1 zbiorniku paliwa:)

 

z powrotem tez zapewne by tak było ale się zagapiłem bo w tom tomie miałem angielski czas i jechałem spokojnie , dopiero w Holandii na kawkę się zatrzymałem na stacji i się zorientowałem ze jestem godzinę do tyłu wiec ile fabryka dała i w Dover musiałem zatankować

 

Kolego z włocławka uważaj w kole, bo skurczybyki Misiaki stoją zaraz po zjeździe z autostrady i następnie na wiosce jak lecisz z koła do włocławka.

 

Maja teraz te laserowe radary wiec z daleka strzelaja,

 

 

Ogólnie do polski latam 4-5 razy w roku i za każdym razem się przekonuje ze połowa polskich kierowców to albo nie powinna być wypuszczona z miejsca gdzie zdawała prawo jazdy albo natychmiast powinni jej to prawko zabrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info THEBRAVE , ja tez do polski jade na jednym baku tankuje dopiero na A2 :) , a "powiedz" mi czy trasa kolo - wloclawek przez izbice jest juz zrobiona bo jak jechalem latem to robili jakies remonty

pozdr.

Edytowane przez gsmlondon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piotrek

generalnie jest zrobiona ale pozostał tam jeszcze odcinek z ruchem wachadlowym, nie tak jak w lato na całej długosci

 

ale nalezy sie cieszyc bo przed remontem to był odcinek eksperymentalny tak jak przy azotach we włoławku, nie dziwie sie ze w pl zawieszenie tak dostaje w dupe kiedy patrze na takie drogi

 

generalnie autostrada tez w remoncie i co kawałek jakies remonty ( i tak od 2 lat:) ) a kase biora ale rozpoczeli juz budowe odcinka do swiecka wiec za dwa latka bedziemy juz smigac swiecko-koło ( ciekawe ile bramek wtedy postawią :) )

 

zrobiłem subskrybcie tego tematu moze kiedys uda nam sie zgrac i polecimy razem na 2 autka

 

pozdrawiam i szerokiej drogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności