Skocz do zawartości
m3iaz

jak zdjąć deskę rozdzielczą??

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z szanownego grona mógłby mi powiedzieć czy przy podpinaniu nowych poduch, trzeba na coś zwrócić szczególną uwagę??? Słyszałem że czasem może poducha wystrzelić podczas montażu. Czy to prawda???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniając poduszki czy pasy należy odłączyć akumulator to na pewno się nic nie stanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składałem z części Intrudera 1400 ...tam było kilka myków o których jak by mi kolega z forum nie powiedział to mógł bym narobić dziadostwa. Dlatego też wole zapytać dwa razy jak raz popsuć. Może przy wymianie kokpitu tez należy na coś uważać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was wie jak wymontować górną maskownicę, tą w której siedzi czujnik nasłonecznienia? Coś mi tam strasznie brzęczy pod spodem, a jak ją docisnę to cichnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość przemekkaw

Witam.

 

Zamierzam właśnie zdjąć deskę rozdzielczą. Czy ktoś ma może jakieś porady, linki ewentualnie fotki.

Na co zwrócić uwagę? Czy jeden dzień starczy na taka operację?

 

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam takie pytanie czy aby wyciągnąć nagrzewnice trzeba demontować całą deskę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj w wątku o braku ogrzewania. nie trzeba nic zdejmowac chyba ze masz za duzo kasy a ktos chce na tobie dobrze zarobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
aby wyciągnąć nagrzewnice trzeba demontować całą deskę ?

Trzeba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam takie pytanie czy aby wyciągnąć nagrzewnice trzeba demontować całą deskę ?

 

Pytasz o całą nagrzewnicę, czy wymiennik ciepła nagrzewnicy (inaczej chłodnica nagrzewnicy)? Bo jeśli tylko wymiennik to nie trzeba. Dziś właśnie jestem po wymianie tego wymiennika bez zdejmowania deski (nie grzało mi z prawej strony pod nogi pasażera). Całą procedurę pięknie opisał kolega PAPAJ w tym temacie (post 112)

https://forum.vw-passat.pl/threads/63983-Brak-ogrzewania/page6?highlight=Ogrzewanie

Edytowane przez grabson7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tTomek jaka miales nagrzewnice i ile to ci zajelo. teraz grzeje tak jak powinno? stara zasyfiona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tTomek jaka miales nagrzewnice i ile to ci zajelo. teraz grzeje tak jak powinno? stara zasyfiona?

 

Jeśli mnie pytałes to odpowiadam: wymieniał mi mechanik, zajęło mu to ok 3 godzin. Nagrzewnica Denso. Teraz grzeje bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności