Skocz do zawartości
zecik

Ukradli MFD :(

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj w nocy w Koszalinie moja navka zmieniła właściciela niekoniecznie z moim pozwoleniem. Jakieś sku***** ją sobie pożyczyły ... :( Jakby ktoś miał niedługo kupować sobie MFD to niech zerknie na numerki ...

nav1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh dobrze ze zrobiles foto:) toterz tylko na allegro prosic o fotki radyjka z z tyłu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy kiedyś znalazł swój telefon na aukcji internetowej kupił go drugi raz i dał ultimatum kolesiowi albo 4 tysie albo zgłasza na policję ;).

Trzymam kciuki :) żeby się znalazło.

Pozdrawiam Miłosz :vw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety - navka raczej już trafiła do nowego właściciela i nigdy Allegro nie ujrzy... Takie rzeczy obecnie złodzieje kroją pod konkretne zanówienie. Wiem to, bo mi też navi wyparowało z autka i sami Policjanci potwierdzili, że radio już jeździ w innym aucie. Ale także będę obserwował aukcje i trzymam kciuki za odnalezienie. Jednak jak znam życie, to po miesiącu przyjdzie umorzenie, że sprawców nie znaleziono. Miałeś AC? Jeśli tak, to można powiedzieć, że jesteś do przodu. Ważne jest, by AC miało wyraźnie zapisane, że radio było firmowe. I jedź do ASO i zrób wycenę z ekspertem ubezpieczyciela. Weź także zaświadczenie z Policji o zaistniałym wypadku kradzieży. Będziesz miał wtedy dowód przy sprzedaży auta czemu szyba jest nie ori.

 

Jak napisałem - zrób wycenę z ekspertem w ASO lub ekspertowi pod nos wepchnij rachunek pro forma tudzież zaświadczenie z ASO ile taki element kosztuje. Bo mi wycenił radio na 1200 zł (śmiech na sali) i wedle tabel eurotaxu miałem mieć 800 zł do zwrotu. Dodatkowo 100 zł na naprawę pociętego nożem przy włanie fotela. Pan nie bardzo wiedział co to jest to MFD i po co to. Dlatego też pojechaliśmy do ASO, tam dali panu wycenę i z 1200 zł szkód zrobiło się 11,500 zł i 400 zł na fotel. Suma sumarum wypłacili mi prawie 9 000 (wliczając w to koszt szyby) i kupiłem radio przez kolegę z Niemiec ze szrota z kompletem papierów) i fotelik zrobiłem jak się należy. Tak więc - pamiętaj! Kłóć się i to ostro - co się stało, to się nie odstanie. Popatrz, czy Ci nakąładkę na słupek zniszczyli (mi niestety tak - nie zauważyłem tego), czy zniszczyli ramkę koło navki - patrz dosłownie na wszystko! Przed włamem miałeś dobre autko i obowiązkiem ubezpieczyciela jest tak wycenić szkodę z AC, byś takowe dobre autko miał nadal!

Edytowane przez Charakterek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będziesz miał wtedy dowód przy sprzedaży auta czemu szyba jest nie ori

 

niestety zmielili mi zamek, dopiero teraz mam zamiast niego zaślepkę ...

AC nie miałem ale teraz już będę miał zgodnie z przysłowiem o mądrości ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na jakiej ulicy parkowałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiem to, bo mi też navi wyparowało z autka i sami Policjanci potwierdzili, że radio już jeździ w innym aucie.
a co Ci niby mieli powiedziec. Jak bys im wierzył ze znajda ..... znajdują 1 na 1000, i to takie które przy innym skoku nakryli. Powinni normalnie robić kontrole i zatrzymywac auta które mają navi. W sumie nie ma problemu dzis zmienic NR-y navi dostepne z menu serwisowego, wiec to też walka z wiatrakami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego a gdzie stało auto jak Cię obrobili bo również w Koszalinie stacjonuję. co prawda nie mam navi ale ciekaw jestem w której części Koszalina tak obrabiają i jaką porą to się stało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A na jakiej ulicy parkowałeś?

 

jana pawła, koło biedronki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności