Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki Panowie za te opinie:)W takim gronie i z najlepszymi samochodami jakimi są Passaty aż miło pracować.Pozdrawiam i do zobaczyska:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna profeska i przystępna cena.

Ogromne dzięki.

W załączniku Mistrz w akcji:)

Zdj?cie0100.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

Dlaczego nie można przyznać punktów "pomógł" w tym temacie? Parę punktów by się koledze nałeżało od zadowolonych klientów. Postuluję do adminów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Prawdopodobnie chodzi o Stalową 60/64, przy Solidarności nie występuje żadne inne TESCO.

Oba maja racje. Adres tesco to stalowa ale miesci sie przy Al.Solidarnosci.

Niestety wiekszosc sie myli i sadzi ze al.solidarnosci zaczyna sie od 4 spiacych a ona zaczyna sie wlasnie od wiaduktu przy tesco i przejazdu przez tory. Po drugiej stronie torow jest tzw stara radzyminska i leci az do szmulek

 

sorki za OT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Arlek

Koledzy poszukuje dobrego i w miarę taniego:) mechanika w dzielnicy Mokotów lub gdzieś niedaleko, a problemy mam następujące szumienie - tarcie w lewym tylnym kole (najprawdopodobniej klocek trze o tarcze), następnym problemem jest piski z prawej strony silnika (najprawdopodobniej coś w rozrządzie). Poszukuje także dobrego speca od elektryki gdyż na razie żaden nie był mi w stanie pomóc, gdyż objawy czasem występują a potem się same naprawiają tj. np już pare razy zblokowały się mi same przednie drzwi od kierowcy później również od pasażera tak że otwarcie ich było jedynie możliwe od wewnątrz a od zewnątrz ani drgnęły przez pare godzin i pare otwarć i zamknięć, aż to same wróciły do porządku. Następnie problem ze światłami po wyłączeniu silniki dalej się świeciły i nawet manualne wyłączenie nic nie dawało światła jak się świeciły tak zostały:) a następnie po ponownym ruszeniu i przejechaniu się samochodem dalej, same się naprawiły i reagowały prawidłowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy może ktoś podpowiedzieć gdzie np. okol. Targówka lub Białołęki można zrobić pełną diagnostykę komputerową VAG? Może ktoś zna jakąś sensowną hamownię w tych okolicach? Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Targówka lub Białołęki można zrobić pełną diagnostykę komputerową VAG?

Do mnie na PW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Siemka

Szukam dobrego diagnosty od geometri

ktory nie bedzie zaskoczony ze z tylu tez sie cos ustawia

najlepiej po prawej stronie wisly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może ktoś ma chwilę czasu i vag by zmodyfikować co nieco (tryb skandynawski, doświetlanie zakrętów)? Oczywiście w stolicy.

Edytowane przez Amigos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadnij na spot to moze ktos to ogarnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a może ktoś ma chwilę czasu i vag by zmodyfikować co nieco (tryb skandynawski, doświetlanie zakrętów)? Oczywiście w stolicy.

Jak będę to mogę spróbować ci to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały temat od deski do deski. Padło tu kilka razy pytanie o MEGACAR z ul. Przasnyskiej w Warszawie. Miałem z nimi przyjemność. W 2008 jak latałem B3. Może i są z nich fachowcy ale ceny jak w ASO. Mimo ustalonej ceny na 300 jak przyszło do płacenia to 500 bo coś tam, coś tam...

I koniecznie spisywać stan licznika. Jak odbierałem paska okazało się, że stan licznika zwiększył się o 18 km. Podejrzewam, że pojechali sobie moim paskiem po części.

 

Niedawno podjechałem do nich moją B5 bo miałem problem z zapłonem. Podejrzewałem cewki zapłonowe. Myślałem, że coś się u nich zmieniło. Za cewki "no name" chcieli po 160 + 50 wymiana. Cewki Beru kupiem po 100. Wymieniłem sobie sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

jestesmy nowym warsztatem, który w ramach promocji oferuje bezpłatną wymianę oleju oraz BEZPŁATNY przegląd wakacyjny !!!

WYMIANA KLOCKÓW HAMULCOWYCH TYLKO 50 ZŁ.!!!

Jesteśmy nowym warsztatem ale mamy już kilku zadowolonych klientów, wpisz w google AUTO-ZDUN i przeczytaj opinie o nas!!!

 

Poniżej znajduje się nasz dokladny zakres usług:

- naprawy skrzyń biegów

- tłumiki naprawa, wymiana

- naprawy układów zasilania

- naprawy zawieszenia(wymiana wahaczy, wymiana amortyzatorów, wymiana sprężyn, wymiana tulei, wymiana przegubów, wymiana łożysk, wymiana sworzni)

- naprawy hamulców (wymiana klocków, wymiana tarcz, wymiana płynu hamulcowego, wymiana szczęk, wymiana tłoczków itp.)

- wymiany rozrządu, remont (i wymiany) silników - wymiany i naprawa sprzęgła

- zdiagnozowanie i usunięcie usterki TESTEREM DIAGNOSTYCZNYM AUTOBOSS V30

OFERUJEMY PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ, KONKURENCYJNE CENY, SZYBKIE TERMINY!!!

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ A NAPEWNO CI POMOŻEMY

AUTO-ZDUN Sławomir Zdunek

ul. Trakt Lubelski 192 (wjazd od ulicy Zwoleńskiej)

Warszawa

TELEFON: 0606 878 359

BANER.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poszukuje także dobrego speca od elektryki gdyż na razie żaden nie był mi w stanie pomóc, gdyż objawy czasem występują a potem się same naprawiają tj. np już pare razy zblokowały się mi same przednie drzwi od kierowcy później również od pasażera tak że otwarcie ich było jedynie możliwe od wewnątrz a od zewnątrz ani drgnęły przez pare godzin i pare otwarć i zamknięć, aż to same wróciły do porządku. Następnie problem ze światłami po wyłączeniu silniki dalej się świeciły i nawet manualne wyłączenie nic nie dawało światła jak się świeciły tak zostały a następnie po ponownym ruszeniu i przejechaniu się samochodem dalej, same się naprawiły i reagowały prawidłowo.

 

Ogarnąłeś temat??

Jak nie to mam kolesia na południu Wawy prawie Pasieczno ;) Pisz PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szanowni Państwo,

jestesmy nowym warsztatem, który w ramach promocji oferuje bezpłatną wymianę oleju oraz BEZPŁATNY przegląd wakacyjny !!!

WYMIANA KLOCKÓW HAMULCOWYCH TYLKO 50 ZŁ.!!!

Jesteśmy nowym warsztatem ale mamy już kilku zadowolonych klientów, wpisz w google AUTO-ZDUN i przeczytaj opinie o nas!!!

 

Poniżej znajduje się nasz dokladny zakres usług:

- naprawy skrzyń biegów

- tłumiki naprawa, wymiana

- naprawy układów zasilania

- naprawy zawieszenia(wymiana wahaczy, wymiana amortyzatorów, wymiana sprężyn, wymiana tulei, wymiana przegubów, wymiana łożysk, wymiana sworzni)

- naprawy hamulców (wymiana klocków, wymiana tarcz, wymiana płynu hamulcowego, wymiana szczęk, wymiana tłoczków itp.)

- wymiany rozrządu, remont (i wymiany) silników - wymiany i naprawa sprzęgła

- zdiagnozowanie i usunięcie usterki TESTEREM DIAGNOSTYCZNYM AUTOBOSS V30

 

OFERUJEMY PROFESJONALNĄ OBSŁUGĘ, KONKURENCYJNE CENY, SZYBKIE TERMINY!!!

 

Czy specializujecie się w konkretnej grupe aut , marce czy robicie wszystkie ?

I np.w jaki sposób wymieniacie olej ? A przy wymianie , naprawach stosujecie tylko swoje płyny i części czy jest opcja że klienta również .Czy pracownik - pracownicy też są na przyuczeniu czy tylko warsztat nowy. I podajcie przykładową cenę wymiany kpl. rozrządu i wszystkiego co jest z tym związane np. w AVF ew. S8D2/2000

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, potzrebuje kogoś do pomocy w zbadaniu dlaczego moje nagłośnienie w B5FL działa tylko na tył, zmieniłem radio i po wymianie działa tylko na tył. Sprawdziłem w ustawieniach radia i to nie to , raczej coś nie tak w kabelkach. I jeszcze jedno jeżeli ktoś rozbierał tylne drzwi - nie działa elektryczna szyba po jednej stronie.

 

Jeżeli ktoś może pomóc "no free" to picać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mamy wybranej specjalizacji w autach. Olej wymieniamy w standardowy sposób, nie bardzo rozumiem pytanie. Przy wymianie możemy zapewnić swoje materiały lub korzystać z części zakupionych przez klienta. Tylko warsztat jest nowy, pracownicy są wykwalifikowani. Jeżeli interesuje Pana konkretna usługa to proszę zadzwonić do mnie (tel:606 878 359) a postaram się wszystko wyjaśnić/sprawdzić i podać cenę

pozdrawiam

Sławek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem kilka dni temu pw w konkretnej sprawie do dzisiaj zero odzewu...albo mają tak duzo pracy albo.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłeś, że gość zalogował się kilka dni temu?? Najprawdopodobniej zareklamować się i tyle go było na forum ;) Podał kontakt telefoniczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności