Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

Świetnie!!rewelka tylko...ze w ten poniedziałek nie mogę bo tyram cały dzień a w następny już nie nie ma w Wa-wie
To i tak nic nie tracisz, bo spoty są tylko w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca. Jak chcesz to przyjedź do mnie na Ekspresową 7 w godzinach 9-17 i powołaj się na VW-Passat.pl to Ci zrobię skana VCDS-em polskim.

 

---------- Post added at 13:54 ---------- Previous post was at 13:50 ----------

 

mi tez ostatnio pekl zbiorniczek na plyn hamulcowy jak odpowietrzali pod cisnieniem instalacje.

malo tego kupilem na szrocie drugi dobry i przy tej samej operacji tez pekl

cos z nimi jest nie tak

Ja to wiedziałem od początku, że potrafią pękać od kumpla z Auto Viva, ale tacy fachowcy , którzy podejmują się wymiany płynu, też powinni to wiedzieć i uprzedzić mnie, że tak może się stać i że robię to na własną odpowiedzialność. Wkur...ło mnie podejście tego szefa i dlatego mu nie odpuściłem. Edytowane przez MauroO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, potrzebuje zrobić porządek z przednim zawieszeniem (nie w passacie - w golfie).

chodzi mi o porządny zakład gdzie wjadę na szarpaki i zobaczą co i jak, wymienią, ustawią zbieżność. okolice Grodziska Mazowieckiego / Pruszkowa / Żyrardowa.

 

Warszawa raczej w ostateczności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wróciłem od MauroO z Ekspresowej 7 mialem problem z CB i ze zwykłym radiem samochodowym,jestem bardzo zadowolony z tej wizyty oba radyjka śmigają aż miło

i gdybym tylko wiedział wcześniej że u Mauro można kupić cb nie kupowałbym na allegro:wstyd

( a tak na marginesie nie polecam sklepu EUROSAT z Mysłowic!!! najważniejsze jest u nich tylko to że kupileś,jak już jest coś nie tak tu bujaj się sam)

Mauro dzięki i oczywiście podziękowania dla kolegi z serwisu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mauro dzięki i oczywiście podziękowania dla kolegi z serwisu

Spoko Santi77, od od dawna już dla klubowiczów vw-passat.pl są przewidziane pokaźne zniżki.

Zapraszam.

Edytowane przez MauroO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
klubowiczów zw-passat.pl

zw.passat.pl ?? jakas konkurencja ?? :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zw.passat.pl ?? jakas konkurencja ??

oj tam, byś poprawił i by było oks.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polećcie mi jakiegoś mechanika z okolic Wyszkowa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
polećcie mi jakiegoś mechanika z okolic Wyszkowa

Oooo patrzcie no , jakiś swojak się ujawnił. Ciężko o dobrego mechaniora w tych okolicach, choć ja mam jednego takiego , ale zależy co chciałbyś robić. Sam szukam takiego, któremu mógłbym powierzyć swojego na wymianę rozrządu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym momencie to chodzi mi o ABS ale ogólnie poszukuje kogoś kto robi jak sie należy tak jak mówisz cieżko o dobrego w naszych okolicach;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sam szukam takiego, któremu mógłbym powierzyć swojego na wymianę rozrządu.

 

W wawie moge Ci polecić kogoś takiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W wawie moge Ci polecić kogoś takiego

Więc może daj jakiś namiar na niego i powiedz gdzie dokładnie się mieści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, potrzebuje zrobić porządek z przednim zawieszeniem

ja również, ostatnio rozwaliłem oponę na dziurze w jezdni i nie wiem czy coś nie uszkodziłem w zawieszeniu, jaki warsztat polecacie który sprawdzi to solidnie ew. ustawi zbieżność, warszawa lub okolice Nadarzyna Piaseczna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dup@... :( 'Nowym' czarnuchem B5(3BG) bez draśnięcia nie nacieszyłem się długo. Dzisiaj rano pewien nadzwyczaj nieprzepisowo rozpędzony pan tak skutecznie przy... khm, khm, przywalił mi w bok, że poszła poduszka boczna w fotelu, a słupek środkowy i próg wgięły się do środka. Policja - po zaledwie 7 (słownie: siedmiu) godzinach oczekiwania przyjechała i stwierdziła, że to nie istotne, że on zapie... khm, khm zasuwał że ho, ho, tylko, że ja mu wyjechałem z podporządkowanej. Fakt, ja mu wyjechałem, ale skrzyżowanie jest tak położone, że nie było szansy go dostrzec bez wyjechania na skrzyżowanie. A jak już wyjechałem, to okazało się, że "tnie" i jest nie więcej jak 20m ode mnie... No i BUM!! Gdyby jechał przepisowo, do kolizji by nie doszło, bo odległość od miejsca, w którym można go było dostrzec do skrzyżowania spokojnie pozwoliłaby mu wyhamować, a mnie opuścić skrzyżowanie... No ale co było, to się nie wróci... :(

Teraz szukam więc zakładu napraw powypadkowych, który zrobi mi naprawę z mojego AC. Chodzi o kompleksową naprawę, wraz z wymianą air-bag'u w fotelu, wymianą (naprawą) sterownika air-bag'ów i zaszyciem szwów w fotelu. Najchętniej jakiś sprawdzony warsztat z zachodniego podwarszawia (np. WGM, WZY, WZ, WPI, WPR) lub zachodniej Warszawy (np. Bemowo, Włochy, Ursus).

Głupio pisać, że błagam, ale chyba tylko tak to można ująć, więc: błagam o szybką pomoc, bo bez samochodu w rodzinie ani rusz, a tu rok szkolny idzie i dzieciaki do szkoły (zerówka i II klasa) to chyba w przyczepce podpiętej do roweru (którego zresztą nie mam ;) ) będę woził...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kompleksową naprawę, wraz z wymianą air-bag'u w fotelu, wymianą (naprawą) sterownika air-bag'ów i
przykrość ,ale nieznam takiego oprócz ASO???:dolamam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz szukam więc zakładu napraw powypadkowych, który zrobi mi naprawę z mojego AC.

 

Gdzie masz AC (u jakiego ubzpieczyciela)?

to może pomogę aby było to w ASO 100% kosztów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gdzie masz AC (u jakiego ubzpieczyciela)?

to może pomogę aby było to w ASO 100% kosztów

 

Ubezpieczyciel to AXA Direct. Cudownie by było, gdyby udało się te 100% kosztów ASO, ale chyba nic z tego, bo OWU w AXA (podobnie jak już od dawna w PZU i u innych ubezpieczycieli) przewidują, że w ASO można naprawiać auta nie starsze niż 3 lata, a mój ma 5...

Chodzi o to, że nie zabraniają naprawiać w ASO, ale do wyceny części przyjmują nie ceny nowych oryginałów, ale zamienników, a koszt robocizny nie wg. cen ASO, tylko "Pana Henia"... Jeżeli ASO robiłoby naprawę na zamiennikach i z kosztem robocizny jak w zwykłym warsztacie, to nie ma sprawy, można w ASO. Wiadomo jednak, że ASO tak nie działa...

No ale gdyby się udało, że AXA pokryje 100% kosztów ASO, to nawet chwili bym się nie zastanawiał, tylko do ASO oddał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, Av.... i Lib.... był mógł spróbować coś podziałać, z AXA nie dam rady,

 

 

Co do samego mechanika, to nie mam nikogo kto by to zrobił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z AXA nie dam rady

 

Nic, trudno - wielkie dzięki za zainteresowanie i chęć pomocy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam warsztatu blacharsko-lakieniczego który dobrze i niedrogo (niekoniecznie tanio - ważne że dobrze) zrobi mi w golfie co potrzeba:

 

wymiana dwóch błotników

wymiana jednego lub dwóch progów

konserwacja, polakierowanie wymienionych elementów

ewentualnie małe zaprawki

 

Golfa boli rdza na błotnikach, a jeden z progów na małą dziurkę, drugi pewnie też już słaby - trzeba kupić odpowiednie profile/błotniki, wymienić i polakierować.

 

Jak ktoś ma to zrobić źle to lepiej tego wcale nie robić, więc szukam warsztatu z polecenie gdzie nie będzie lewizny, wszystko zrobione będzie jak trzeba a na całość dostanę fakturę.

 

Auto może dojechać do warsztatu ... do 50km od Warszawy to nie problem, dalej chyba nie ma sensu szukać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. szukam warsztatu który wymieni mi rozrząd za rozsądne pieniądze i oczywiści nie odstawi żadnej fuszery:) z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności