Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na szczęscie nie miałem okazji korzystać z usług lawety więc nie doradzę. Jednak z tymi holowaniami do 50km to faktycznie może być pułapka więc warto zajrzeć do OWU i sprawdzić co tam mamy wpisane.

 

Co do sprawdzenia błędów to sprawa załatwiona (Dzięki Zarembaz!). Wygląda na to że gruszka turbo do wymiany i teraz czas ponowić pytanie o serwis Sk Auto na Powsińskiej, czy ktoś miał doczynienia? Ewentualnie jakiś inny w Warszawie (najlepiej południe)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanko szukam jakiegoś taniego warsztatu albo speca do wymiany przegubów w moim pasku , warszawa i okolice.

dzieki z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
koles naprawde zna sie na rzeczy

http://www.przegubyipolosie.pl/

 

dzięki,przeguby są już ogarnięte,pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdzie dobrze i tanio zrobię napinacz z łańcuchem faz rozrządu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dzięki,przeguby są już ogarnięte,pzdr

 

a czy owy majster tanio i dobrze naprawia zawieszenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tzn, ja zrobiłem gdzie indziej , zmusiłem szwagra do roboty-w końcu to on musi się wkupić w moje łaski- ale od paru już osób słyszałem dobre opinie o tym mechaniorze z rezedowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebny jest PILNIE mechanik lub ktoś znający się na silnikach 1.8T aby zdiagnozować mój problem.

Po wielu oględzinach u mechaników, a było ich 7 nie wiem co mam myśleć.

U mnie dziwnym problemem jest dziwne tyrkotanie spod samochodu lub przy grodzi.

podobne jak na tym filmie

 

https://www.youtube.com/watch?v=2ZPOMtYC2ds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciej, jak na moje oko to stuka napinacz łańcucha rozrzadu z tylu silnika co jest standardem w 1,8T. Podjedz np do Hubert Auto GT adres znajdziesz w necie

Edytowane przez darek_tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

darek_tz myslisz ze tam zaradza lub zdiagnozuja problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie mysle, probuje Cie wpuscic w maliny...

Od jakiegos czasu serwisuje u niego auto i ogolnie jestem zadowolony. To co mi sie nie podoba to zdarzajaca mu sie niepunktualnsc jesli chodzi o umowiony termin naprawy ale to chyba jest wada wszystkich mechanikow.

Jesli chodzi o naprawy to z grubszych rzeczy wymienial mi rozrad a takze wyzej wspomniany napinacz wiec mysle ze jest w stanie to zdjagnozowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy w piątek wybieram się na polerowanie reflektorów. Już się umówiłem na Łodygowej 23 w Wawie. Może ktoś miał z nimi do czynienia? Albo gdzieś indziej robił polerkę?

Cena 110zł. Nie szlifują nic papierem ściernym tylko polerka, a na koniec pasta zabezpieczająca. Pokazali mi 2 lampy od B5. Jedna zżółknięta, a druga po polerce i efekt super.

Zobaczymy jaki będzie u mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy w piątek wybieram się na polerowanie reflektorów. Już się umówiłem na Łodygowej 23 w Wawie. Może ktoś miał z nimi do czynienia? Albo gdzieś indziej robił polerkę?

Cena 110zł. Nie szlifują nic papierem ściernym tylko polerka, a na koniec pasta zabezpieczająca. Pokazali mi 2 lampy od B5. Jedna zżółknięta, a druga po polerce i efekt super.

Zobaczymy jaki będzie u mnie

ja robiłem w Klaudynie, cena 60 zł i efekt był zaje...ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gołąb też robił polerkę w Klaudynie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gołąb też robił polerkę w Klaudynie.

 

Ja robiłem w Wyszkowie i kosztowało mnie to koszt papieru 1000 i 2000 pasta do polerki i kilka kapselków plus 3-4godziny pracy. Za 60zł nawet nie ma co się zastanawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem już po. Zrobiłem na Łodygowej w W-wie. Trwało to 1,5 h. Robił to dwoma papierami wodnymi i polerował trzema pastami i na koniec nałożył zabezpieczenie coś tam UV. Ta ostatnia miała kolor różowy. Jestem zadowolony i polecam.

Dla zainteresowanych daje linka http://www.autoszyby-zabki.pl/kontakt/kontakt-warszawa/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kto może mi pomóc w zrobieniu komplet logów do AFN 110koni. Objaw zimny silnik ok i muli, ciepły silnik strzał na 2000 schodzi na 900 i muli.. EGR odcięty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robił ktoś w tym warsztacie i mógł by coś o nim napisac odradzić/polecic ul. Płowiecka 101 http://vwserwis.neostrada.pl/index2.html, wazne jest to dla mnie bo byłem juz u kilku wymieniaczy i nie potrafia zaradzić mojemu probelmowi( Stop check Coolant owner błąd wyskakuje zawsze po przejechaniu jakiegoś odcinka do rozgrzania silnika i po ponownym odpaleniu, mala przerwa w jezdzie ok 15/30min odpalenie silnika i piszczenie z komuniktatem a nawet wystepuje gdzy nie właćze silnika tylko gdy rozkręce nawiew, przy piszczeniu z komunikatem na włączone klimie oba wentylatory sie kreca/działają, km sie nabijaja a problem jest cały czas.

Dajcie swą rade jak ktos był w tym warsztacie lub miał podobny problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałeś dolać trochę płynu? Często brudzą się wąsy od czujnika i nie ma kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wąsy czyste, płyn nie ucieka, ktoś był w/w warsztacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności