Skocz do zawartości
rumi

Warsztaty, fachowcy w mazowieckim

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam sposobu na skuteczne zwalczenie rdzy w B5 na podświetleniu tylnej rejestracji (nie jest to widoczne miejsce ale lakierek już w jednym miejscu odpadł irobi się troszke brązowo

skuteczne jest jedno, usunąć rdze i pomalować, nikt nie wymyśli nic innego :lol3:debil:mlotkiem:passatfan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ma jakieś doświadczenie z warsztatami w Warszawie lub okolicach które zajmują się renowacją alufelg (piaskowanie i malowanie). Znaleźć firmy na googlach to nie problem. Bardziej chciałem uzyskać opinie którą firmę możecie polecić lub którą mam omijać szerokim łukiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja oddawałem w takiej budzie na Grochowskiej (przed Watrakiem jadąc od Stadionu). Oni gdzieś to oddają , ale 4 sezony zimowe przejexdziłem i lakier się trzyma , cena dobra , także polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć.

W któym ASO w Warszawie najlepiej zrobić naprawę blacharsko-lakierniczą z ubezpieczenia (bezgotówkowo)? Mam do zrobienia przedni błotnik i tyle drzwi do wymiany.

 

Jakieś porady które aso zrobi to dobrze? W zasadzie nie musi byc ASO ale musi być ktoś kto nie odwali lipy i zrobi to dobrze.

 

 

Dzieki za pomoc.

Edytowane przez bluszczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu pytałem o renowację alufelg (piaskowanie i malowanie). Chciałem się podzielić swoimi doświadczeniami, może się komuś przyda. W Warszawie liczą się tylko dwie firmy - w Markach na ul. Słonecznej i w Warszawie na ul. Grochowskiej. Ta pierwsza jest lepsza cenowo. Może dlatego, że wszystko robią sami na miejscu. Dobra jest też firma z ul. Burakowskiej tylko ceny z księżyca. Nie robią renowacji na miejscu. Podejrzewam, że wynajmują sobie podwykonawcę usługi i zarabiają na pośrednictwie. Z daleka natomiast sugeruję omijać firmę z ul. Instalatorów. Mimo wysokiej pozycji w googlach mają kiepskie opinie. Zresztą wystarczy popatrzeć jak wygląda ich warsztat. Ja oddałem swoje alusy do Marek. Kolor wyszedł nieco za ciemny ale ogólnie zastrzeżeń brak. I ceny rozsądne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niepokorny jakieś foto daj :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć.

W któym ASO w Warszawie najlepiej zrobić naprawę blacharsko-lakierniczą z ubezpieczenia (bezgotówkowo)? Mam do zrobienia przedni błotnik i tyle drzwi do wymiany.

 

Jakieś porady które aso zrobi to dobrze? W zasadzie nie musi byc ASO ale musi być ktoś kto nie odwali lipy i zrobi to dobrze.

 

 

Dzieki za pomoc.

 

Co prawda nie mam kogo polecicić, ale omijaj szerokim łukiem http://www.auto-blak.pl . Nie wiem dlaczego jeszcze istnieją z taką jakością usług.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tydzień temu pytałem o renowację alufelg (piaskowanie i malowanie). Chciałem się podzielić swoimi doświadczeniami, może się komuś przyda.

 

Jest jeszcze dobra firma:

Koczargi Stare, ul. Akacjowa 94

http://naprawiamyfelgi.pl/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jakiś dobry blacharz/lakiernik w Siedlcach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, czy jest w Warszawie lub okolicach jakieś sensowne polecane miejsce, gdzie jednocześnie wywaliliby mi DPFa i wgrali jakiś lekki program? Mam kogoś, kto mi to zrobi, ale na drugim końcu Polski, a jechać w trybie awaryjnym 500km mi się nie uśmiecha. Widziałam, że ktoś z forum organizuje takie akcje w Poznaniu - to już bliżej, ale może polecicie kogoś z Mazowsza? Tylko nie Rogala - mam złe doświadczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w VTG, sam tam robiłem program i na razie ok, . Dorodna 33 w Warszawie tel.:22 811 82 47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy, czy jest w Warszawie lub okolicach jakieś sensowne polecane miejsce, gdzie jednocześnie wywaliliby mi DPFa i wgrali jakiś lekki program? Mam kogoś, kto mi to zrobi, ale na drugim końcu Polski, a jechać w trybie awaryjnym 500km mi się nie uśmiecha. Widziałam, że ktoś z forum organizuje takie akcje w Poznaniu - to już bliżej, ale może polecicie kogoś z Mazowsza? Tylko nie Rogala - mam złe doświadczenia

 

a mozesz napisac co to za doswiadczenia z Rogalem? Szczerze to nie slyszalem jeszcze zlych opinii o nim ale chetnie sie dowiem co zmalowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich;)

poszukuje Warsztatu Który zrobi mi logi Dynamiczne i statyczne , wiem że to łatwa sprawa ale na razie jestem na etapie początkującym czyli potrafię tylko sprawdzić błędy i na tyle Mojej wiedzy . Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

chcę wymienić rozrząd w AHV.

Poleci ktoś dobrego fachowca w Warszawie? Nie ukrywam, to będzie dłuższa znajomosc bo troche chce autem pojezdzic :) (najlepiej okolice Bemowo/Wola itp)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

chcę wymienić rozrząd w AHV.

Poleci ktoś dobrego fachowca w Warszawie? Nie ukrywam, to będzie dłuższa znajomosc bo troche chce autem pojezdzic (najlepiej okolice Bemowo/Wola itp)

Możesz spróbować tutaj: https://maps.google.pl/maps?saddr=52.226663,20.891606&daddr=Auto+Mechanika+AUTOROBAK+Robert+Kowalczyk,+Szeligowska+26B,+01-320+Warszawa&hl=pl&sll=52.226209,20.894698&sspn=0.004673,0.013078&geocode=%3BCSuxPvcg7q_QFTjqHAMdPsc-ASl1fAZT18oeRzETUw1AsQGAtA&mra=mift&mrsp=0&sz=17&t=m&z=17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakiś dobry warsztat ten Auto Robak? Nic o nich nie widzę w necie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jakiś dobry warsztat ten Auto Robak? Nic o nich nie widzę w necie?

jak nie tu na forum masz nawet Rastaman ci wkleił czyli ze jest ok :passatfan a i inni go polecali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Mam problem ze wspomaganiem... zanika jak się rozgrzeje silnik. Pompę regenerowałem. Zacząłem szukać regeneracji magla(bo tak mi się wydawało że to będzie następne) i tak znalazłem na allegro firmę AMBRO z Aleksandrowa Łódzkiego. Pewien Pan po bardzo profesjonalnej rozmowie polecił mi abym najpierw sprawdził/wymienił przewód ciśnieniowy od pompy do maglownicy gdyż moje objawy nie wskazują na padniętą maglownicę. Dodam, że płyn trzyma stan, jest koloru czerwnonego i ogólnie nie ma wycieków, pompa pracuje cichutko.

I teraz pytanie --> gdzie mogę postawić auto aby mi ten wąż zdiagnozowali/wyjęli, zregenerowali/wymienili, odpowietrzyli układ.

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sobie znalazłem przy okazji wymiany przegubu.

Polecam wymiane przegubu/wahaczy tu: https://maps.google.pl/maps?q=rezedowa+15+warszawa&ie=UTF-8&hq=&hnear=0x471ed212ece5903b:0xeeecc72c42aeca98,Rezedowa+15,+Warszawa&gl=pl&ei=9zAiU6SkL6GAywOqn4L4AQ&ved=0CCcQ8gEwAA

Za przegub i wymianę 160 zł.(mam skrzynię automat)

 

natomiast wspomaganie będę robił tu: https://maps.google.pl/maps?q=regen+auto&ie=UTF-8&ei=ry0iU4umKYvS4QSNyoCACg&ved=0CAgQ_AUoAg

 

To są specjaliści od konkretnych rzeczy a nie od wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności