Skocz do zawartości
rosiek

Ciekawostki licznikowe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów zaintersowało mnie zeby w passacie zrobic sobie przydatną funkcje jest to lekkie nacisnięcie manetki kierunkowskazu poczym miga automatycznie 3 razy tak jak w golfie V czy idzie takie cos zrobic w pasku ? za pomoca vaga lub zmodyfikowac eeprom?

trzeba zamotnowac specjalny przekaznik ktory to robi. bylo gdzies na forum. koszt calego zestawu to o ile pamietam 150 pln w aso.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Kolegów zaintersowało mnie zeby w passacie zrobic sobie przydatną funkcje jest to lekkie nacisnięcie manetki kierunkowskazu poczym miga automatycznie 3 razy tak jak w golfie V czy idzie takie cos zrobic w pasku ? za pomoca vaga lub zmodyfikowac eeprom?

 

Poszukaj, było już o tym na forum. Jeśli mnie pamięć nie myli to jest to możliwe po dołożeniu odpowiedniego modułu do kierunkowskazów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam Kolegów zaintersowało mnie zeby w passacie zrobic sobie przydatną funkcje jest to lekkie nacisnięcie manetki kierunkowskazu poczym miga automatycznie 3 razy tak jak w golfie V czy idzie takie cos zrobic w pasku ? za pomoca vaga lub zmodyfikowac eeprom?

Co to ma wspólnego z ciekawostkami licznikowymi,w ogóle z licznikiem,no może po za kontrolkami?Edycja eepromu też ci w tym nie pomoże.Tu masz odpowiedni wątek http://forum.vw-passat.pl/showthread.php/762-Projekt-mi%C4%99kkie-kierunkowskazy?highlight=miekkie+kierunkowskazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
trzeba zamotnowac specjalny przekaznik ktory to robi. bylo gdzies na forum. koszt calego zestawu to o ile pamietam 150 pln w aso.
Na aledrogo jeden gosciu sprzedaje to swojej produkcji. Cena niezmienna od lat 69zl plus przesylka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.A probowal ktos zrobic cos takiego w liczniku A4 B5 po lifcie(biale podswietlenie,cyfrowy zegarek).Bo mam taki zamontowany w 96roku.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam takie pytanie.

mianowicie chciałbym sprezentować bratu ramki zegarów (licznika) ale chcę je wykonać sam bo na allegro i innych takich nie znalazłem odpowiednich.

Czy ktoś wie jaką średnice ma tarcza zegarów, jaką średnicę powinny mieć ramki tak bym mógł wcisnąć je w miejscy obrotomierza i prędkościomierza

Z góry dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Mam takie pytanie.

mianowicie chciałbym sprezentować bratu ramki zegarów (licznika) ale chcę je wykonać sam bo na allegro i innych takich nie znalazłem odpowiednich.

Czy ktoś wie jaką średnice ma tarcza zegarów, jaką średnicę powinny mieć ramki tak bym mógł wcisnąć je w miejscy obrotomierza i prędkościomierza

Z góry dziękuję za pomoc.

 

a nie chcesz ramek ori z b5fl? pytam bo mam uszkodzoną ramkę bez szybki i za 0,5 litra 40% mogę oddać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dzięki.

potrzebne są mi tylko rozmiary bo chcę zrealizować własny pomysł na te ramki :)

Znasz może jaką średnice mają ramki ??

Z góry dziękuję za info...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
rosiek a możesz dokładnie napisać pod jakim adresem jest to zapisane?
Pomoże ktoś? Jak i gdzie zmienić wskazania prędkościomierza we wsadzie w którym ostatni adres to 1FF (licznik 3B bez can)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do '' ROSIEK ''.

posiadam vag k+can comander full 1.4 , i chciał bym zmienic sobie w passacie b5 fl podświetlenie segmentów zegarów tylko do końca niewiem jak i tu mam do ciebie prośbe czy mógłbyś opisać krok po kroku jak to zrobić z góry bardzo dziękuje.

Edytowane przez daro2713

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanie do '' ROSIEK ''.

posiadam vag k+can comander full 1.4 , i chciał bym zmienic sobie w passacie b5 fl podświetlenie segmentów zegarów tylko do końca niewiem jak i tu mam do ciebie prośbe czy mógłbyś opisać krok po kroku jak to zrobić z góry bardzo dziękuje.

Przecież w pierwszym poście masz wszystko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok,rozumiem tylko ja nie moge znaleść tych wartości Adres $1ED (w niektorych modelach $21F) niemiem gdzie je szukać zeby to zmienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ok,rozumiem tylko ja nie moge znaleść tych wartości Adres $1ED (w niektorych modelach $21F) niemiem gdzie je szukać zeby to zmienić

 

wrzuć tutaj eprom swojego licznika i ktoś Ci napewno przerobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zabardzo niewiem jak zczytać eeprom swojego licznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zabardzo niewiem jak zczytać eeprom swojego licznika

 

read eprom a później save i to wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki zaraz idę zczytać i póżniej podam

 

---------- Dodano o 19:59 ---------- Poprzednia wiadomość o 19:33 ----------

 

właśnie przyszedłem z samochodu i nic jak odpalam program to po pierwsze nie mam save, tylko save to file

a po drugie nie moge też zczytać faktycznego stanu licznika po lini k-line coś wczytuje tylko pole gdzie ma sie wyświetlić ilosc kilometrow jest 0.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak odpalam program to po pierwsze nie mam save, tylko save to file

 

najpierw odczytujesz eprom a później właśnie save to file

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak robiłem to program chce zeby zapisać na kompie po nacisniecu save file niema zadnego innego odczytu eeprom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też tak robiłem to program chce zeby zapisać na kompie po nacisniecu save file niema zadnego innego odczytu eeprom

To gdzie ma ci zapisać,na kartce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
też tak robiłem to program chce zeby zapisać na kompie po nacisniecu save file niema zadnego innego odczytu eeprom

 

no właśnie zapisujesz na kompie wpisując dowolną nazwę, później wrzucasz ten plik na jakiś serwer podając tu linka byśmy mogli ściągnąć i przerobić Twój eprom tak byś miał takie podświetlenie jakie chcesz (opisane w pierwszym poście tego wątku)

 

 

To gdzie ma ci zapisać,na kartce?

 

hehe dobre Ryszard :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności