Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A co tak naprawde daje PlayStationPlus ?

Bonusy w postaci darmowych gier, tapet, avatarow czy innych dodatków, za które szarzy klienci PS Store muszą płacić. Ja z tego nie korzystam, bo tytuły kiszkowate raczej.

Teraz gratis możesz pobrać i pograć miesiąc w Burnout Paradise - polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może ma PSP z grą Grand Turismo (nie mylić z Grand Turismo 5) to może pogramy w trybie Ac-Hod Multiplayer pokój 1 kanał 6 ok.

Edytowane przez vwkacpervw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie wiem czemu ale nie moge pobrac drugiej gierki :(

Ściągłem jedna i myśle sobie że dzisiaj zassam druga i gdy najeżdżam na gry to nie moge w nie wejść Nie wiem czy to ma znaczenie ale nie pobieralem jeszcze Play Network PLUSa

i moje drugie pytanie :

mam na kompie film w formacie MKV (z lektorem) skopiowałem go na Pleja i film idzie ale lektora PL juz nie ma :D Jakim cudem on zniknął ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PN Plus nie ma nic do rzeczy. W którym miejscu klikasz na te gry? Jak po lewej to to okno jest nieaktywne. Z prawej strony masz ikony - tu pyknij i pokażą się ikony z grami do wyboru, wtedy pykaj na tę, którą chcesz pobrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gier nie ściągamy bezpośrednio za pośrednictwem PSS. Tam tylko uruchomiamy nasz program Welcome Back. Gry ściągamy następująco:

  • XMB=>Zarządzanie kontami=>Transaction Management=>Services List=> PlayStation Promotions dalej już sobie poradzicie.
    W trakcie mogą wyskakiwać jakieś dziwne błędy, ale próbujcie do oporu.
  • w XMB wchodzisz na zarządzanie kontami-> Transaction Management -> Services List i wybierasz Playstation Network Promotions, następnie pojawi się opcja Playstation3 free games i sprawa załatwiona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nie robiłem, a 2 gry pobrałem z PSS, dodatkowo Burnouta z Plusa, też przez PSS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mi przez pss udało się pobrać tylko jedną i burnouta z plusa, jak chcę pobrać drugą to już mi się nie pojawiają te gry do pobrania tylko zostały mi gry z plusa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś może ma PSP z grą Grand Turismo (nie mylić z Grand Turismo 5) to może pogramy w trybie Ac-Hod Multiplayer pokój 1 kanał 6 ok.

Sorry datę zapomniałem napisać i godzinę data:2011.06.12 godzina:21:00lub19:00 są 2 sety 1 o 19:00 a 2 o 21:00

 

 

 

 

 

PozdraVWiam Kacper

 

---------- Post added at 13:09 ---------- Previous post was at 11:50 ----------

 

http://www.megaupload.com/?d=YDD8845M Znalazłem Lego Indiana Jones na PSP.Plik nie spakowany pobrałem polecam.Format jak zawsze na PSP .iso

Edytowane przez vwkacpervw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nic takiego nie robiłem, a 2 gry pobrałem z PSS, dodatkowo Burnouta z Plusa, też przez PSS.

 

to miałeś fart ja ściągałem tak jak napisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogłem ściągnąć tylko tak jak podał kusiek w inny sposób nie mogłem

Nie wiem dlaczego ale juz jest ok :)

A czy ktoś z was sciągał ta "gre"

[ame=

]
[/ame]

i wie o co w niej chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sciągałem ale dla dzieciaka.Na trzeźwo się słabo w to gra w moim przypadku...Myślę że nie tylko moim.Generalnie jesteś wiatrem i dmuchasz..Piękna robota ;)))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądząc po średniej wieku na tym forum 80% forumowiczów spędziło młodość grając w gry na amidze 500 lub 1200. Osobiście kręci mi się łezka jak widzę screeny oraz filmiki przedstawiające gry z tamtych czasów :D Jakie są Wasze wspomnienia związane z tematem, a może ulubione tytuły? :D

 

 

_scalone

Edytowane przez Duży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

amiga to juz zaawansowana technologia byla :) niestety nie mialem, ale na pegazusie gralem, najlepsze byly formulki, mario i niesmiertelna CONTRA !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i wie o co w niej chodzi

Generalnie jesteś wiatrem i dmuchasz..Piękna robota ))))

A ja myślałem , że odpalasz jointa i latasz , latasz ,latasz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amiga, fju fju :D

 

Ja grałem na C64. Do dziś pamiętam ustawianie głowicy w magnetofonie malutkim śrubokręcikiem i czekanie czy gra się wgra :D

 

A gry które pamiętam, choć nie wiem czy dobrze to: Buggy boy, Commando, Robocop, New Zeland ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszym moim komputerem było Atari 65XE-czekałem wieczność, zanim jakieś gry się wczytały ;)

Drugim komputerem było Commodore 64-tutaj gry już się szybciej wczytywały, ale wizualnie komputer był brzydszy od Atari.

No i trzeci komputer... Amiga 600 :) Kompaktowy w porównaniu do innych modeli Amigi, pierwszy komputer z dyskietkami... Miałem do niego monitor i drukarkę nawet :D

Z gier na Amidze najbardziej lubiłem The Settlers (godziny spędzałem wtedy przed monitorem), Desert Stike, a reszty tytułów nie mogę sobie jakoś przypomnieć... Ale pamiętam, że miałem dwa boxy dyskietek, niektóre gry były nawet na 6 dyskietkach...

Łezka się kręci za tą Amigą (zamieniłem ją na rower), teraz chwilami zastanawiam się nad zakupem takiej Amigi na Allegro-żeby wspomnienia wróciły :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie wynalazki jak stacja dyskietek do commodore pamiętacie ? Ciekawym wynalazkiem była też Amiga CD32 i CDTV. A z gier to mi w pamięci utkwiły takie jak Golden Axe, Mortal Kombat, North & South, Lemingi :), Cannon Fodder

Mój znajomy do dnia dzisiejszego używa amigi nawet do pracy. Chyba nawet gg na tym ma. Co do wspomnień można ściągnąć sobie z tego co pamiętam Emulator Amigi WinUAE nawet łącznie z systemem programami i gierkami. Gierki do dnia dzisiejszego wciągają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czekanie czy gra się wgra

Nie ruszaj się noo,bo znów sie nie wgra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też od commodore zaczynałem... a sposób na kalibrację głowicy miałem cwany - gierki przegrywałem na "ten sam tor" - i nie musiałem kalibrować. A kalibracja była łatwa prosta i przyjemna bo miałem kardridż "X" który miał tryb wizualnego podglądu kalibracji. Później miałem stację dysków - to była dopiero technologia :)

 

Mój ulubiony tytuł to couldron 2 chyba

[ame]

[/ame]

 

a potem golden talisman, international karate, barbarian no i najważniejsze - river raid oraz lode runner :)

 

A co najciekawesz - nadal mam pełen zestaw w piwnicy - wszystko niezniszczone, zadbane... tylko obudowa trochę pożółkła przez te 25 lat :)

 

Raz na rok - dwa rozstawiam maszynę na tydzień i katuję po nocach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja grałem na C64. Do dziś pamiętam ustawianie głowicy w magnetofonie malutkim śrubokręcikiem i czekanie czy gra się wgra

 

Tez mialem, i te paski przez 10 minut na telewizorze jak sie gra z kasety wgrywala :D

 

Ja pamietam Donkey Konga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności