Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ktus chętny dzisiaj na gt5 koło 1930?
Ja mogę, podaj szczegóły ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto cyka w fifę 12 na ps3? Dodawać do znajomych "nick--- Pablo2004"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Masz rację, ale mam już jedną konsolę, na którą ta gra nie wychodzi, więc szukam rozwiązania na PC.

masz WII? ;) Bo BF jest na obie platformy - na XB i PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto cyka w fifę 12 na ps3? Dodawać do znajomych "nick--- Pablo2004"

 

Mozemy pyknac, ale najlepiej nierankingowa gre, bo w pile jestem niedzielny.

 

Kto chce popykac w GT5 - moj PSN GTPL_WengrzynV12

Kto chce popykac w Fife 12, Mortal Kombat 9, Super Street Fighter IV (AE), Top Spin 3, Singstar (lol), UFC 10, Burnout Paradise, GTAIV - moj PSN - WengrzynV12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ello, jest ktoś z forum kto gra, grał, chciałby grać w WOW ?? Ja kiedyś tam grałem i może bym wrócił do gry na te zimowe smutne wieczory :D ale samemu to ... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD MW3 już w domku :D

 

Pograłem chwilkę,15 lvl już na multi wyrobiłem. Grafika wymiata,kampania ciekawa jak do tej pory. Polecam :ok:

Edytowane przez spidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos gra w Fife12? Bo ***** ja tej gry zupelnie nie ograniam, wiec chialbym zeby ktos udzielil mi paru lekcji. Gra po prostu doprowadza mnie do szalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla zainteresowanych Assassin nowy już jest w Media Markt, heheh premiera za 3 dni dopiero

Pograłem chwilkę,15 lvl już na multi wyrobiłem. Grafika wymiata,kampania ciekawa jak do tej pory.

kampania super tylko szkoda ze taka krotka

Edytowane przez Koćko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Assassin nowy już jest w Media Markt

potwierdze tylko na 100 proc, dzisiaj zakupiłem, nie dość że 3 dni przed premierą już był (słyszałem że nawet 5) to jeszcze taniej niż w przedsprzedażach, na ps3 - 189pln w niektórych MM w polsce 179pln , edycja limitowana w przedsprzedaży 299 a w MM 239 , normalnie walenie w uja i podziw dla MM. Uncharted 3 jak wyszedł to wszędzie 199 a w MM 179.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja właśnie skończyłem z call of duty black ops ( jak by ktoś chciał COD pytać) od dziś startuję z Uncharted 3 grafika wymiata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny na multi w CODa (MW2,BO,MW3) to zapraszam ,mój nick na PSN : spiditdi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś chętny na multi w CODa (MW2,BO,MW3) to zapraszam ,mój nick na PSN : spiditdi

 

jeszcze mam coda bo to możemy popykać zaraz cię dopiszę :) mnie szukaj po falla_x :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie stałem się posiadaczem PS3 ;) była w dobrej cenie no i widzę, że jednak jest ona tutaj bardziej popularna :D narazie mam GT5, które się aktualizuje już dosyć długo i RDR :D do zobaczenia online

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj swój PSN ID. Mój: Duzy77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój: Zejnowski

 

Normalnie mi się łzy cisnęły jak ściągnąłem Mortal Kombat :) dzieciństwo mi się przypomniało... :D

Edytowane przez zejnowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ello, jest ktoś z forum kto gra, grał, chciałby grać w WOW ?? Ja kiedyś tam grałem i może bym wrócił do gry na te zimowe smutne wieczory ale samemu to ...

 

Off czy priv?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój: Zejnowski

 

Normalnie mi się łzy cisnęły jak ściągnąłem Mortal Kombat :) dzieciństwo mi się przypomniało... :D

 

Ściągnąłeś demo czy kupiłeś do ściągnięcia? Jeśli full to możemy popykać online:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie demo, nie wiem jeszcze jak kupić online... ale z chęcią jak kupię to się odezwę, znajdź mnie i zaproś do znajomych to od razu jak będzie gra to pogramy.

Btw. może podpowiecie czy i jak najlepiej kupować gry przez PSN Store?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, jutro Cie dodam.

 

Co do kupowaia gier z PSN: mi kompletnie nie widzi sie kupowanie gier na cyfrowych nosnikach (czyli tych sciaganych). Co prawda mozesz je pobrac jeszcze 5 razy w przypadku wymiany dysku czy calej konsoli), ale ja wole miec gre na plycie. Poza tym plyte zawsze mozesz pozniej odsprzedac, czy pozyczyc koledze.

Z PSN kupowalem tylko jakies piosenki do Singstar oraz auta i tory do GT5 - potrzebujesz tylko karte kredytowa lub debetowa - w kazdym badz razie taka, ktora ma wypukle cyferki. Pamietaj, zeby po kazdych zakupach kasowac dane swojej karty, bo 2 razy juz bylo wlamanie do PSN, wiec wiesz...

Sa podobno tez jakies zdrapki do kupienia na Allegro, ale nie zaglebialem sie w temat.

Aha, ja mam konto PL, a karte niemiecka, i niestety nie moglem nic kupic - musialem uzyc karty swojej matuli. Wiec jesli ktos ma konto US albbo JAP to pewnie bedzie podobnie - zatem - polskie konto, polska karta.

 

PS. Mortala kupilem na allegro za ok 130pln. Importy z UK chyba jeszcze taniej chodza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystko jasne, a jakieś fora dobre i fajne o ps3? (oprócz tego ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności