Skocz do zawartości
gniochu

Polski Lektor i menu do Navi

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś może najnowszy soft PL, odblokowanie nieoryginalnych map i mapy 2013/14 na CD do MFD2 DX CD, Jest tego troche, ale niektóre nie działają albo są już stare. Czy mapy na CD sa w inne niż na DVD, bo przecież mieści się na nich o wiele mniej danych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktoś może najnowszy soft PL, odblokowanie nieoryginalnych map i mapy 2013/14 na CD do MFD2 DX CD

nie ma żadnego odblokowania do DX, grunt, to dobrze wypalona płytka z mapą, o tym jest sporo na forum.

Czy mapy na CD sa w inne niż na DVD, bo przecież mieści się na nich o wiele mniej danych?
dvd, przeważnie masz całą europę, a DX kraj, np PL/CZ.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki! Rozumiem, że nie trzeba odblokowywać nawigacji, żeby czytała nieoryginalne pyty? (gdzieś czytałem że trzeba?) A jak poznać jaką mam nawigację żeby wybrać spolszczenie? Czy są różne wersje tego spolszczenia, gdzieś czytałem że jedne mają polskie znaki a inne nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzieki! Rozumiem, że nie trzeba odblokowywać nawigacji, żeby czytała nieoryginalne pyty? (gdzieś czytałem że trzeba?) A jak poznać jaką mam nawigację żeby wybrać spolszczenie? Czy są różne wersje tego spolszczenia, gdzieś czytałem że jedne mają polskie znaki a inne nie?

 

Poszło na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nawigacji MFD2 DX nie trzeba odblokowywać (wgrywać unlocka), żeby czytała nieoryginalne płyty? Ta operacja tylko w MFD2 DVD?

Czy są spolszczenia które mają polskie znaki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nic nie musisz odblokowywać, nagrywasz pl mapę i masz pl lektor, wgrywasz pl menu, polskich znaków nie ma, wrzuciłem fotki na pierwszej srt. tematu. masz wszystko co i jak z wgrywaniem pl menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc witam podzieli sie ktos softem PL do MFD ver D ?? mam plytke niby z pl ( zassalem kiedys z navi-forum po rozpakowaniu wazy okolo 133 mb , a podobno powinna 150 ) nie chce nic pewnego pchac zeby uwalic nawke

z gory dziekuje i pozdrawiam all

 

ewentualnie zapłace za cd z softem pl

Edytowane przez mazaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, podpowie ktoś jak zainstalować Polski język w Navi MFD 1 " D " ? :kciuczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a skad wziasc mape polski najnowsza do mfd cd ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a skad wziasc mape polski najnowsza do mfd cd ?

Pobrać z sieci i wypalić nagrywarką. :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozpoznać pewny soft z PL menu do RNS2 CD, mam z chomika spolszczenie Touareg, T5 PL MFD2 RNS2 CD (DX), a nie chciał bym wykrzaczyć całej navi i radia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, wczoraj zakupiłem B7 z RNS510 i okazało się, że navi nie ma nawet autostrady A2 do Warszawy - pomożecie mnie nakierować jak to uaktualnić? dziękuję bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale od wczoraj na forum nie jesteś, poszukaj, wszystko jest opisane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności