Skocz do zawartości
pogromca

Wymiana licznika bez FIS na FIS - passat 3B i 3BG

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam licznik 3b0920800A jaki licznik z fisem by pasował???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
P&P to 3B0920822A 1/2 fis lub 842A pełny fis.

 

 

A od 3BG też by pasował jakiś czy tylko te 2 z 3B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A od 3BG też by pasował jakiś czy tylko te 2 z 3B

 

Będzie pasowała większość po odpowiedniej modyfikacji wsadu,tylko zniknie sygnalizacja włączonych świateł po wyjęciu kluczyka,chyba że dolutujesz kilka elementów na płytce tu znajdziesz jakie http://forum.vw-passat.pl/threads/75803-Zmiana-zegarow-919-na-920-CAN-Dziala!?highlight=wymiana+licznika

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Jaką różnice zauwaze zmieniając pół fis na cały fis? Oczywiście nie mówiąc o dużym wyswietlwczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ostatnio kupiłem passata b5 z 97r. i mam do was pytanie czy da radę żeby tu gdzie jest godzina pokazywało spalanie?

Tutaj macie mój licznik

 

pobrane.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie ma takiej funkcji musisz wymienić manetkę zrobić cały swap łącznie z wymianą licznika :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jako że licznik 849 nie współpracuje z navi bez tmc (czyli współpracuje tylko z wersja G), to czy będzie współpracowal z taka navi bez tmc po wgraniu wsadu 846 (dokladniej 1j5920846 bo licznik ten ma wylądować w golfie i tam współpracować z navi MFD v.A) Próbował ktoś takiej operacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich pomoże mi ktoś ze wsadem do licznika?

Sprawa wygląda następujaco miałem licznik angielski 1/2 fis i chciałem zamienić na pełen fis wsady zgrałem i zacząłem edytować tak jak w pierwszym poście po wgraniu do licznika przerobionego wsadu nie działa opcja kodowania radia ;/ a wcześniej działała. Pomoże ktoś z tym?

 

Wrzucam wsady liczników.

 

passat stary licznik.rar

passat nowy licznik.rar

 

Przerobiony wsad

passat przerobiony.rar

Edytowane przez aro06
dodanie załacznika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

 

jako że licznik 849 nie współpracuje z navi bez tmc (czyli współpracuje tylko z wersja G), to czy będzie współpracowal z taka navi bez tmc po wgraniu wsadu 846 (dokladniej 1j5920846 bo licznik ten ma wylądować w golfie i tam współpracować z navi MFD v.A) Próbował ktoś takiej operacji?

 

Licznik nie będzie działał prawidłowo z tym wsadem-po coś te wsady w końcu się różnią, a liczniki z 9 mają zmienioną organizację pamięci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy manetki o numerze 8L0953513J będą pasowały do varianta? Te kwadratowe manetki są do kombi a okrągłe do sedana? Jest jakaś różnica między manetkami od fl'a a zwykłymi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałem od znajomego taki kabelek http://allegro.pl/vag-k-can-commander-3-0-licznik-pin-immo-tacho-cd-i2737267131.html. Można nim zmienić wsad w liczniku przepisując go metodą z pierwszego postu- vag-tacho? Sądząc po filmikach z youtube mozna chyba sczytać pamieć licznika i ja edytować ale nie jestem pewien. Innego vaga niestety nie posiadam. Miał ktoś styczność z tym kablem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dostałem od znajomego taki kabelek http://allegro.pl/vag-k-can-commander-3-0-licznik-pin-immo-tacho-cd-i2737267131.html. Można nim zmienić wsad w liczniku przepisując go metodą z pierwszego postu- vag-tacho? Sądząc po filmikach z youtube mozna chyba sczytać pamieć licznika i ja edytować ale nie jestem pewien. Innego vaga niestety nie posiadam. Miał ktoś styczność z tym kablem?

 

Można.

 

---------- Dodano o 05:58 ---------- Poprzednia wiadomość o 05:45 ----------

 

Czy manetki o numerze 8L0953513J będą pasowały do varianta?

To jest przełącznik świateł i kierunkowskazów,te funkcje są te same w kombi i w sedanie więc będzie pasował.

Jest jakaś różnica między manetkami od fl'a a zwykłymi?

Funkcjonalnie żadna,różnią się wyglądem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że funkcje pasują, tylko który kształt jest do jakiej wersji nadwozia

 

kolo.jpeg

 

 

Już doszedłem że manetki są takie same, tylko na drugim zdjęciu dodatkowo założona jest taśma airbaga :swirus

prostok.jpeg

Edytowane przez Gracek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz cie mi, ile i jakie kabelki potrzebuje żeby podciągnąć je do radia żeby navi odbierała na fisie? No i najważniejsze czy jak wsadze coś innego niż ori navi to pędzie pokazywać na fisie czy nie? Bo jeśli nie to nie opłaca mi się tego robić:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
coś innego niż ori navi to pędzie pokazywać na fisie czy nie
nie będzie pokazywać. ciągniesz 3 kabelki (jak masz zegary z fisem to jeszcze kostkę taką czerwona musisz zakupić)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
(jak masz zegary z fisem to jeszcze kostkę taką czerwona musisz zakupić)

A na zegarach bez fisa,to po co te przewody?Chyba raczej jak ma zegary przed liftowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba raczej jak ma zegary przed liftowe
raczej takie ma (wynika z opisu) chyba, że zakładał z polifta wtedy nie potrzebna ta kostka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwona kostka jest tylko w full fisie bez can, więc kolega Ace jej nie ma, a kabelki podłącza do zielonej kostki licznika;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czerwona kostka jest tylko w full fisie bez can, więc kolega Ace jej nie ma, a kabelki podłącza do zielonej kostki licznika
zgadza się:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności