Skocz do zawartości
Tomek_glw

Obecność przy przeglądzie w ASO.

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie macie doświadczenia odnośnie obecności przy swoim aucie w czasie wykonywania przeglądu (lub innych prac) w ASO? Mam zamiar wybrać się ze swoim autem na zmianę oleju (nieobowiązkowo ale z własnej woli po 15tys km) i chciałbym zerknąć na ręce ludziom, którzy będą grzebać przy nim.

Słyszałem dwie wersje: w niektórych serwisach podobno nawet zachęcają do patrzenia a w innych nie zgadzają się na obecność właściciela. Czy każde ASO ma swoje "zwyczaje"?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak w innych serwisach ale w lublinie w Danelczyku nie pozwolony nam być przy naprawie.ale ostatnio po kodowaniu kluczyka poprosili mojego ojca żeby wyjechał z hali serwisowej.:D

Edytowane przez rad0330

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
poprosili mnie żebym sam wyjechał z hali serwisowej.

 

Jak już chcesz coś napisać w tym temacie to napisz że ojca poprosili bo na kartę rowerową to raczej nie wyjechałeś :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na moim przeglądzie po 15 tyś też w Lublinie wymogłem obecność przy aucie.Powiedziałem ,że jak się nie zgodzą to pojadę do Stalowej Woli bo tam się po rozmowie telefonicznej zgodzili.Pracy przy samochodzie jest nie wiele po 45 min było po robocie( z przerwami na łażenie mechanika po hali serwisowej).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W VW Marszałek Cz-wa mozna było byc przy aucie. Przynajmniej jak u nich serwisowałem to mozna było. Czy zmieniło się cos, to nie mam pojęcia zielonego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ASO Szewczyk w Warszawie można bez problemu, ASO Zasada w Warszawie - niechętnie ale też można, tyle, że kto by siedział mechanikowi kilka godzin na głowie :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, U Chylińskich w Wawie również można być - nie ma z tym żadnego problemu - ja również właśnie chwilę temu miałem I przegląd na 15tkm. Trochę czasu tylko się schodzi więc jeśli masz czas to można mechanikowi spojrzeć na ręce. Co do zwyczajów - to chyba zależy od tych, którzy przyjmują samochód i od ich "widzimisie".

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zmiane oleju to lepiej patrz na rece, nie godz sie na to zebys nie patrzal

 

kiedys zmienialem olej u mechanika. zajelo im to chyba 3min.... auto podniesli lekko na lewarku zeby dostac sie do sruby, przyniesli jakas brudna banke wlali cos do silnika i do widzenia ........ wiesz co pozniej zrobilem? zdenerwowalem sie wykopalem se kanal w garazu i olej zmieniam sam !!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
olej zmieniam sam !!!!!!!!!!

Dokładnie najtańsza i najpewniejsza metoda! Też tak robię i problemów nie ma, że coś nie tak.

auto podniesli lekko na lewarku zeby dostac sie do sruby, przyniesli jakas brudna banke wlali cos do silnika i do widzenia

Znaczy filtra oleju nie zmienili? :D

patrzal

Pisze się "patrzył". ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności