Skocz do zawartości
norbert2205

Dziwny odgłos ,,syczenia"

Rekomendowane odpowiedzi

Temat trochę stary ale może komuś udało się dojść co tak piszczy od 1500 do 2200 obr. U mnie od pewnego czasu jest to samo - pisk jakby pasek klinowy się ślizgał tylko że z okolic turbiny. Objawy zaczynają się nasilać i zaczyna być to męczące. przejrzałem przewody gumowe w okolicach turbo i nie znalazłem żadnego pęknięcia. Może ktoś wałkował ten temat i ma rozwiązanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mi udało się naprawić, dziurawy przewód zaraz za turbo kolanko, po wymienia od razu cisza. Polecam sprawdzać to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc.

 

Mialem dokladnie taakie same obiawy. Wymieniem chlodniczke spalin przy EGR, bo na niej byla nieszczlnosc i jest OK.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość b62406

skrzynka z elektrozaworami magnetycznymi sterująca podciśnieniem

Witam kolegów. Podpiąłem się pod temat, bo mam podobny problem ze swoim samochodem. Otóż, przy dodawaniu gazu między 1800 a 2500 obrotów coś strasznie syczy. Syczenie dochodzi z okolic akumulatora (przynajmniej tak się wydaje). Oddalem auto do jednego mechanika, ale nic nie znalazł, twierdzi że nie ma żadnego przetarcia w rurach. Sprawdzałem też zawory ciśnieniowe, ale to nie one. Dodam ze samochód mi nie dymi i nie mam spadków mocy. Niestety nie mam pomysłu co to może być. Czasami, bardzo sporadycznie jak mocno dodaje gazu na 2 biegu (i tylko na 2) samochod szarpnie,ale czy to ma coś wspólnego? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności