Skocz do zawartości
Polski

Przejadamy 4 tys miesięcznie - KTO TAKI ??

Rekomendowane odpowiedzi

Która rodzina ( 2+2 dzieci) przejada 4 tyś zł !!!!!

Skąd oni biorą takie durne cyfry......

http://www.tvn24.pl/-1,1598090,0,1,polska-rodzina-przejada-4-tysiace-miesiecznie,wiadomosc.html

Edytowane przez Polski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Która rodzina ( 2+2 dzieci) przejada 4 tyś zł !!!!!

Skąd oni biorą takie durne cyfry......

...,jeśli tatuś jest senatorem, a mamusia posłem, bo na dwoje roboli + dwoje dzieci napewno tyle nie idzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz w takim razie 80% spoleczenstwa chodzi glodne lub niedozywione.

Koniec akcji suchy prowiant dla dzieci z Keni trzeba zaczac nowa akcje suchy prowiant dla polskich rodzin.

I oczywiscie nie zapomnijta o wodce bo studni budowac nie trzeba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coz w takim razie 80% spoleczenstwa chodzi glodne lub niedozywione.

Koniec akcji suchy prowiant dla dzieci z Keni trzeba zaczac nowa akcje suchy prowiant dla polskich rodzin.

I oczywiscie nie zapomnijta o wodce bo studni budowac nie trzeba

chyba nie zatrybiłem, plastik?

do łapy miałem 1850 u imperialistów, ślubna 1150 w budżetówce, razem z dodatkami i tak nie wychodziło 4 klocki po całości? a gdzie pozostałe wydatki? "na szczęście" nie mieliśmy dzieci...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba nie zatrybiłem, plastik?

do łapy miałem 1850 u imperialistów, ślubna 1150 w budżetówce, razem z dodatkami i tak nie wychodziło 4 klocki po całości? a gdzie pozostałe wydatki? "na szczęście" nie mieliśmy dzieci...

A oni bedą mi mówili ze 4 klocki na samo jedzenie !!!!!

Ręce człowiekowi opadają jak czyta sie takie bzdury !!!

Nie znam nikogo z mojej rodziny czy znajomych któraby wydawała 4 tys miesiecznie na jedzenie !!!:eek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienajgorzej plasują się Polacy. Według RegioPlan Consulting, na żywność przeznaczamy 28 proc., na transport 19 proc., a na mieszkanie i energię 10 proc.

 

Wynika, ze przejadaja- czyli wydaja na zycie, samo zarcie gdzies kolo 1150 na miesiac co jest raczej normalne dla 4 osobowej rodziny

Edytowane przez Wazzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a na mieszkanie i energię 10 proc.

sam kwadrat kosztuje mnie 400 + czynsz = prawie 600, do tego gaz, prąd, woda. Mieszkanie ma 20 mkw po całości, razem ze skromną łazienką (klop, prysznic, umywalka dla krasnoludków, wygospodarowałem miejsce na pralkę ładowaną od góry), tzw. kuchnią o powierzchni poniżej 2 mkw (lodówka stoi w pokoju), w przejściu między przedpokoikiem a łazienką , i sam pokój o powierzchni ok. 14 mkw - full wypas :D

Edytowane przez aardvark

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Która rodzina ( 2+2 dzieci) przejada 4 tyś zł !!!!!

Skąd oni biorą takie durne cyfry......

 

Cyfry są prawdziwe. W tej chwili średnie wynagrodzenie w Polsce to 3200 brutto. Wiec na dwoje procujących w domu wychodzi po 2500 "na łape". Przejadamy zazwyczaj 80% domowego budżetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alez kur*a totalna bzdura. Ile to trzeba żreć, bo jedzeniem tego już nie nazwe żeby przeżreć 4 tysiące złotych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ile to trzeba żreć

 

Ale umiesz czytać prawda ;-) ?

 

na żywność przeznaczamy 28 proc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Która rodzina ( 2+2 dzieci) przejada 4 tyś zł !!!!!

błąd w artykule, powinno być 4 klocki rocznie, co daje 333,3333333333333 zł miesięcznie - czyli standard :rotfl:

 

Rocznie polskie gospodarstwo domowe wydaje niecałe 11 tys. euro na konsumpcję.

pod pojęciem konsumpcji kryje się nie tylko żarcie, ale i kupno butów, ciuchów, telewizorów, pralek, samochodów itp. dupereli, które są nam niezbędne do życia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież oni piszą o konsumpcji ;) nie o jedzeniu :rotfl:

 

chodzi o to, że WYDAJEMY 4 tys zł miesięcznie (znaczy ta modelowa rodzina). jej... czytanie ze zrozumieniem ;) a może tylko nagłówek przeczytaliście :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak rodzina w ktorej ojciec zarabia 1200 zl na reke a matka 1000 wyda te cztery kafle ;d a takich rodzin jest najwiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ciekaw jestem jak....

wytłumaczyć można jednym słowem: statystyka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
błąd w artykule, powinno być 4 klocki rocznie, co daje 333,3333333333333 zł miesięcznie - czyli standard :rotfl:

Ile znacie rodzin które zarabiaja 4 klocki miesiecznie ?? A oni pisza ze tyle wydajemy na konsumcje

A reszta.... ??? za kredyty ??!! :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale umiesz czytać prawda ;-) ?

 

tja :D

Zasugerowałem się tytułem tematu a nie artykułem, mea culpa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cyfry są prawdziwe. W tej chwili średnie wynagrodzenie w Polsce to 3200 brutto. Wiec na dwoje procujących w domu wychodzi po 2500 "na łape". Przejadamy zazwyczaj 80% domowego budżetu.

 

2240 na łapę :P

 

Pewnie wiecie dlaczego większość kasy idzie na jedzenie?

Jest jedno wytłumaczenie - bo zarabiamy najmniej w UE (jesteś w ogonie) - im więcej ktoś zarabia tym % mniej wydaje na jedzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd oni brali ludzi do tych badań ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności