Skocz do zawartości
Dardi

Iv ogólnopolski zlot vw passat

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wiadomo, tutaj jest ile osob jest na dany dzien zapisanych na 100% -->Klik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanko czy ktoś wybiera się na zlot z województwa podkarpackiego??? We dwóje raźniej by było jechać na zlot tzn dwoma autami!!!???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam jeszcze pytanko czy ktoś wybiera się na zlot z województwa podkarpackiego??? We dwóje raźniej by było jechać na zlot tzn dwoma autami!!!???
Najlepiej to napisz w dziale podkarpackim;) tam może szybciej dostaniesz odpowiedź;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dramat to "moje" podkarpackie nikt nic nie napisze ani tu tu ani na podkarpackim dziale czy ktoś jedzie z moich rejonów. Będę pierwszy raz na zlocie mam nadzieje że będzie git???!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będę pierwszy raz na zlocie mam nadzieje że będzie git???!!!
Jaszczur,jeśli jedzie tylu fantastycznych ludzi w jedno miejsce,to musi być git!!!! ;) O nic się nie martw ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy nadszedł czas aby dokonac zaplaty za IV Zlot.Tylko mam pytanko czy beda sami milosnicy,uzytkownicy Passata? bo ja niestety wystepuje jako miłosnik.Nie chcial bym byc jako wyłomek :) pozdrawiam.Tedi

Pytam bo zlot ma sie odbyc na starych śmieciach jak nasz I Ogolnopolski na ktorym bawilem sie z Wami.Wtedy byly tylko same Passaty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko mam pytanko czy beda sami milosnicy,uzytkownicy Passata? bo ja niestety wystepuje jako miłosnik.Nie chcial bym byc jako wyłomek

O ile dobrze pamiętam ostatnio byłeś mercsedesem i jakoś Cię nikt nie wygonił ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tedi byQ :D ja nie wystepuje nawet jako miłosnik(juz mi mowiliscie ze mnie zabijecie :D) i tez bede :)

szczerze powiedziawszy z osob ktore były na pierwszym zlocie mało kto dalej ma paska ;] tak to juz jest ludzie ucza sie na błędach i staraja sie je poprawiać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie doradźcie jeszcze, czy lepiej jechać do Strykowa, dalej przez jakieś osady :P Tomaszów Maz. > Opoczno -> Miedzna

czy

przejechać przez centrum Łodzi > Piotrków > Żarnów > Miedzna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym jechał przez osady jak znasz droge tzn jak masz GPS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie doradźcie jeszcze, czy lepiej jechać do Strykowa, dalej przez jakieś osady :P Tomaszów Maz. > Opoczno -> Miedzna

czy

przejechać przez centrum Łodzi > Piotrków > Żarnów > Miedzna ?

W zeszłym roku jechaliśmy przez Łódź. Nidgy więcej. :mad: Łódź w piatek po południu jest gorsza niz Poznań w czasie targów. ;)

Lepiej jest jechać przez wiochy.

 

Ja tam bym jechał przez osady jak znasz droge tzn jak masz GPS :D

Ja tam GPS-owi nie ufam, potrafi wywieść w pole. Klekot to nie traktor, żeby po polu ganiał. ;)

Wystarczy dobra mapa. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt - przejazd przez Łódź to masakra :kwasny: Tak więc pojedziemy wiochami, ale z moją NAVI albo kogoś "innego chętnego" :D Bo Arkadiego nawigacja z miejsca odpada bo ona to po polach prowadzi :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automape instalować i po polach się nie jeździ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stryków>Brzeziny>Koluszki>Ujazd>Tomaszów Maz i na drogę 48 (Radom) a nie na Opoczno>Spała>Inowłódz>Opoczno>Miedźna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Automape instalować i po polach się nie jeździ :D

Mam takową zainstalowaną :D Jak ktoś ma najnowszą wersje to może niechby przywiózł na płycie, jeśli na ZLOT się wybiera.

 

kuczi siersciuchu - a ty może byś mi swój nowy numer fona podał, bo ostatnio miałem sprawę i się nie dodzwoniłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp :)

mam dokładną navi zainstalowaną w schowku, nazywa się WZKart. Trochę szeleści ale za to ma duży display :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ormowiec jesli bys chcial jechac przez wiochy to mozesz zjechac troche wczesniej, przed lodzia i przejechac przez aleksandrow lodzki, rabien, konstantynow lodzki i pabianice. tam bedziemy sie zbierac silna grupa lodzka i mozemy pieknym ladnym duzym peletonem poleciec do miedzna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Zyndram ja bym sie pisał na wasz peleton jeśli można oczywiście :) tylko macie już plan kiedy dokładnie startujecie i o której???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko macie już plan kiedy dokładnie startujecie i o której???
sledz w watku Lodzkim to bedziesz wsio wiedzial ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ormowiec jesli bys chcial jechac przez wiochy to mozesz zjechac troche wczesniej, przed lodzia i przejechac przez aleksandrow lodzki, rabien, konstantynow lodzki i pabianice. tam bedziemy sie zbierac silna grupa lodzka i mozemy pieknym ladnym duzym peletonem poleciec do miedzna

Interesuje mnie najszybsza droga :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności