Skocz do zawartości
Dardi

Iv ogólnopolski zlot vw passat

Rekomendowane odpowiedzi

No i mapa nawet mi pokazała krótszą trasę na Poznań... więc to będzie chyba lepsze wyjście:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i mapa nawet mi pokazała krótszą trasę na Poznań

Na bramkach musisz zapłacić 3xpo 11 zł ale się opłaca bo zap.....asz :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3xpo 11
ile????????:eek: to chyba wybiorę dłuższą drogę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ile???????? to chyba wybiorę dłuższą drogę....

Możesz wybrać inną drogę ale czasu nie zaoszczędzisz napewno

 

---------- Post added at 22:29 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

 

od Poznania do strykowa są trzy bramki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pożyjemy zobaczymy, jeszcze trochę czasu jest i będę obmyślać plan - konspekt;) ale chyba jednak czas weźmie górę nad kosztami... i tak mam ponad 12 godzin drogi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od Wrocławia tez jest autostrada do Katowic i tam mozna odbic na Łódź. Ja jak cos to będe jechał tą drogą więc jak są cheni to sie zgadamy i polecimy na pare passków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i mapa nawet mi pokazała krótszą trasę na Poznań... więc to będzie chyba lepsze wyjście

 

I z Poznania poleci parę autek a zdecydowanie fajniej jedzie się kupą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co w przypadku jak nie znajdą się wszyscy chętni, tj. 150 osób, a tylko powiedzmy 100?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tylko powiedzmy 100?

 

To jeszcze lepiej ;) Nie szukamy i nie uszczęśliwiamy nikogo na siłę, ośrodek i tak już mamy cały a więc luuzik :) Mniej ludzi=mniej problemów a do tego Ci co przyjadą to będą "pewniejsi" niż brat kuzyna matki szwagra :)

Ma być rodzinnie :)

Edytowane przez Kuczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po raz pierwszy na tym forum moderator napisal cos z sensem :rotfl:

 

korzystajac z okazji chcialbym sie pozegnac, bo za powyzsza wypowiedz pewnie dostane bana :rotfl:

 

w tym roku nie ma cisnienia i nie bedziemy szukali chetnych na sile.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
korzystajac z okazji chcialbym sie pozegnac, bo za powyzsza wypowiedz pewnie dostane bana

 

Idź w pokoju, synu :D

 

po raz pierwszy na tym forum moderator napisal cos z sensem

 

Bez komentarza :D

 

w tym roku nie ma cisnienia i nie bedziemy szukali chetnych na sile.

 

Nawet bym się cieszył jakby było tyle osób co na I zlocie :) Przyjadą Ci co chcą naprawdę przyjechać :)

 

---------- Post added at 13:19 ---------- Previous post was at 13:18 ----------

 

To ma być zlot z prawdziwego zdarzenia a nie nocleg w luksusowym hotelu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ma być zlot z prawdziwego zdarzenia a nie nocleg w luksusowym hotelu

 

To II i III nie był z prawdziwego zdarzenia?? Łeeee :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

łysy, wczoraj specjalnie dla Ciebie obczailiśmy klopy, na ośrodek będzie tego z 10-12 porcelanek a więc będziesz mógł walić klocki z kulturą a nie pod drzewem :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To II i III nie był z prawdziwego zdarzenia?

nie o to chodzi.

Napisze tak, bylem wczoraj z Kuczim i Barbim i ujme to tak "bunkrow nie ma ale tez jest zajebiscie"

czyli

warunki duzo gorsze niz w Spale, ale klimat bije wsio na leb, wczoraj bylo pusto (zero ludzi) ale dalo sie wyczuc luz

Drzewa, duuuuuuzo miejsca, gleboko w lesie, mozemy drzec ryja i lazic na czworaka po pijaku i nikt nam nic nie powie, ba nawet kolan nie zedrzemy bo chodnikow niet.

W stanicy jest surowo ale z klimatem. Miejsce naprawde ma potencjal.

Ja juz sie ciesze ze zlot bedzie tam i brawo dla Barbiego za podjecie sie organizacji kiedy nie bylo wiadomo co ze zlotem i tak krotko przed terminem :padam:

 

Damian, ile bedziesz spal ?? czy naprawde nie mozna wytrzymac jednego weekendu w warunkach kolonijnych i zapomniec o wygodach i bozym swiecie i po prostu dobrze sie bawic?

Edytowane przez Preziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja znów sie "wypowiem" tym razem może z sensem. Tak łaze sobie po forum i wpadłem na genialny pomysł (według mnie genialny:P). Widziałem mase tematów że ktoś sprzedaje gadzety klubowe, a może tak te osoby które sie tym zajmowały zabrały by te gadzeciory na ten zlocik i tam je sprzedały. Wiem sam po sobie że jestem zainteresowany kilkoma drobiazgami ale w tematach ich dotyczących widze sporo nieładu i brak składu + te koszty przesyłki i odrazu ochłaniam. Wiec temat do przemyślen może jakiś "szefuniu" zajał by w tej sprawie stanowisko :D z góry dziekówa i żeby nie myśle mi tu że sie panosze i rządze taka moja malusia prośba :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja znów sie "wypowiem" tym razem może z sensem. Tak łaze sobie po forum i wpadłem na genialny pomysł (według mnie genialny:P). Widziałem mase tematów że ktoś sprzedaje gadzety klubowe, a może tak te osoby które sie tym zajmowały zabrały by te gadzeciory na ten zlocik i tam je sprzedały. Wiem sam po sobie że jestem zainteresowany kilkoma drobiazgami ale w tematach ich dotyczących widze sporo nieładu i brak składu + te koszty przesyłki i odrazu ochłaniam. Wiec temat do przemyślen może jakiś "szefuniu" zajał by w tej sprawie stanowisko z góry dziekówa i żeby nie myśle mi tu że sie panosze i rządze taka moja malusia prośba

 

Genialny to on może i jest ale zawsze na zlotach była sprzedaż tego co wcześniej sprzedawaliśmy przez internet :)

Myślę że sprzedający gadżety o tym pomyślą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja znów sie "wypowiem" tym razem może z sensem. Tak łaze sobie po forum i wpadłem na genialny pomysł (według mnie genialny:P). Widziałem mase tematów że ktoś sprzedaje gadzety klubowe, a może tak te osoby które sie tym zajmowały zabrały by te gadzeciory na ten zlocik i tam je sprzedały. Wiem sam po sobie że jestem zainteresowany kilkoma drobiazgami ale w tematach ich dotyczących widze sporo nieładu i brak składu + te koszty przesyłki i odrazu ochłaniam. Wiec temat do przemyślen może jakiś "szefuniu" zajał by w tej sprawie stanowisko z góry dziekówa i żeby nie myśle mi tu że sie panosze i rządze taka moja malusia prośba

Ci którzy zajmowali się gadżetami zabierali je na tego typu imprezy ;) smycze , wlepy pewnie będą reszta gadżetów była robiona na zamówienie a te tą są raczej cały czas dostępne ( przynajmniej wlepy ) :)

 

---------- Post added at 22:07 ---------- Previous post was at 22:06 ----------

 

Spóźniłem się :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę że sprzedający gadżety o tym pomyślą

 

ja mam kilkanaście sztuk ZF, ale sądząc po ilości zapytań PW , nie dotrwają one do zlotu, mam już info że wszystkie wysyłki dotarły łącznie z Krisen22bln(niemcy) i Michalem195, jutro wystawię je ponownie na sprzedaż , a potem rozliczam się.

 

---------- Post added at 22:21 ---------- Previous post was at 22:20 ----------

 

BTW jeżeli będą chętni to następna edycja na przełomie jesieni/zimy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak pojedzie 75 osób, to koszta pobytu nie wzrosną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli jak pojedzie 75 osób, to koszta pobytu nie wzrosną?

 

Nie, nie mamy takiego cyrografu jak w Spale :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności