Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Ma ktoś czarne lusterko do b5 fl za zbyciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich....:):)

 

 

mam pytanko czy zna może ktoś z was to autko?????

http://moto.allegro.pl/volkswagen-passat-1-9-tdi-160km-chip-i2246543419.html

 

muszę szybko coś kupić,,, chyba że ma ktoś do polecenia coś dobrego z B5 FL....

 

będę jutro cały dzień w Wawie jak coś to piszcie proszę na nr.509422612

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko czy zna może ktoś z was to autko?????

http://moto.allegro.pl/volkswagen-pa...246543419.html

 

Ze zdjęć to on nie wygląda za świeżo....ciekawe jak na żywo?

 

PS: To jak jesteś jutro w Wawie to wpadaj na spota o 20:00 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

PS: To jak jesteś jutro w Wawie to wpadaj na spota o 20:00 :)

 

jeśli tylko czas pozwoli to oczywiście że zajadę !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie,czy moze ktos wie jak pozbyc sie odprysku (dosc sporego),oczywiscie tanim kosztem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielka prosbe do osob z Warszawy, czy pozyczylby ktos plyte z mapa z j.polskim do rns510?

oczywiscie sprawdzona, najlepiej z lektorem, to bedzie chyba v8, poniewaz po wgraniu softu

2660 pl pokasowalo mi mapy, i nie mam jezyka polskiego, przy zmianie na byle jaki chce plyte z mapami

 

z gory bardzo dziekuje :)

Edytowane przez Sebek_DTR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2660 pl pokasowalo mi mapy, i nie mam jezyka polskiego

I nie będziesz miał języka polskiego, bo język polski znajduje się w sofcie do RNS, a nie w mapach. Dopiero gdy masz nowy soft (chyba 3900) to masz tam język polski i z nową mapą (nie V8 tylko 7680) będzie Ci navi gadało po polsku. Domyślam się , że wgrywałeś stary soft 2660 , bo rozładowywało Ci akumulator?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie tak, najpierw 1100 czy jakos tak, upgradowalo gatewaya i nie rozladowywalo juz,

pozniej 2660 bez aktualizacji gatewaya, nie rozladowuje juz aku ale nie ma pl.

 

passat z 2007r. gateway C, a navi z D bylo. Wczesniej byl soft 3810 z pl ale rozladowywal aku.

Czy da rade aby byl nowy soft a zeby nie rozladowywalo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy da rade aby byl nowy soft a zeby nie rozladowywalo?

Wymiana gatewaya na nowszy i zakodowanie go odpowiednio. Koszt nawet około 600-800zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielebny,moje gratulacje i mega kaca jutro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wymiana gatewaya na nowszy i zakodowanie go odpowiednio. Koszt nawet około 600-800zł

 

Ale za co taki koszt? Za gatewaya czy gat+kodowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MauroO dzięki za sprząta (wiesz o co chodzi) działa super. Nareszcie coś mi normalnie gra w aucie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam "nazad" w gronie - po remoncie.

Dopiero wczoraj mnie wypuścili ze szpitala na Szaserów.

Mam wstawione 8 elementów w kręgokolumnę (w tym 6 tytanowych).

Plecy rozpieprzone na 30 cm.

 

Najlepsze Świąteczne! dla Wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jak masz wzmocnione zawieszenie to robimy mały chiptuning lejemy dobre paliwko 0,7L. i będziesz latał jak lalka. Szybkiego powrotu do zdrówka!!!

WESOŁYCH ŚWIĄT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz jak masz wzmocnione zawieszenie to robimy mały chiptuning lejemy dobre paliwko 0,7L. i będziesz latał jak lalka. Szybkiego powrotu do zdrówka!!!

WESOŁYCH ŚWIĄT.

 

W środę dostałem 3 banieczki "B Rh +" - dobrze zadziałało!

Edytowane przez netadmin_47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytają wszyscy ten temat??

Mam nadzieję że tak.

Jeśli nie to założę nowy żeby było widoczne :-D

 

Zbliżają się święta majowe, nieodzownym ich elementem jest grillowanie, a nieodzownym elementem grilla jest piwo, więc czas najwyższy żeby zaopatrzyć się w odpowiednie szkło na te okoliczności.

 

W związku z tym po raz kolejny zapraszam do zapoznania z tematem:

 

Kufle z logo forum

 

Oraz licznych zamówień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje kupic aparat kompaktowy za rozsadne pieniadze,doradzcie cos,sprawa dosc pilna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
potrzebuje kupic aparat kompaktowy za rozsadne pieniadze,doradzcie cos,sprawa dosc pilna

 

http://forum.vw-passat.pl/threads/34399-Prosze-o-pomoc-w-wyborze-aparatu-fotograficznego?highlight=Wyborze+aparatu se poczytaj, dopytaj... :)

 

Ze swoich doświadczeń - Canon, Nikon, niektóre soniaki OK. Panasonic to dziadostwo, nie próbuj tego.Mam DMC-LX3, nawet pomimo szkiel Leici, światła 2.0, kupy cudownych trybow i rozbudowanego (jak na małpe) manuala da się tym jedynie w pełnym słońcu robić, ale najlepiej niezbyt jasne obiekty. Jak jest cokolwiek mniej światła - szumy, jak za dużo to wyjarane 3/4 kadru. O robieniu fotek w pomieszczeniu bez lampy zapomnij. O niebo lepiej wypada wart 1/5 Canon power shot ileś tam- pomimo ze ma połowe pikseli, połowe programów, światło powyżej 3.0 to i tak robi "lepsze" zdjęcia. Jak ma za ciemno to robi ciemne, ale wyraźne zdjęcie i bez żadnego sniezenia. Nie ma problemów z focusem, i zoom chyba większy... Minus - jest na baterie i trochę za mały do mojej ręki. Super jest seria G, ale rożne opinie maja kolejne generacje. Znam G7 i G10 - oba fajne, tylko za mało czasu miałem żeby je porządnie poznać. Tyle, że koło 2 tys. trzeba wydać, ale przynajmniej wiadomo na co. Na panasa tez wydałem ponad 2 tys. i po trzech latach nadal mnie szlag trafia jak na niego patrzę. Nicon robi tez bardzo dobry sprzet, ale jak dla mnie robi za ostre, zbyt kontrastowe fotki, ale są ludzie, którzy go kochają :)

Ideałem jest przetestować jednocześnie kilka modeli, żeby mieć porównanie na gorąco i w tych samych warunkach. Opinie ludzi zawsze bedą subiektywne - moje tez są :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności