Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

well...indeed :)

Trzym się Tadzik! Weź agrafkę...to żywcem cię nie wezmą :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tadeoo!! Spoko, wrócisz jak "laleczka".:dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trzym się Tadzik! Weź agrafkę...to żywcem cię nie wezmą

 

Taż agrafkę zawsze ma na podorędziu, zawsze gotowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, mam małą prośbę do forumowiczów, którzy jeszcze wierzą w siłę grupy jaką jesteśmy. Przydało by się kilka głosów na zdjęcie, moje zdjęcie:) (tomek taczyński)

Mam nadzieje że wygram tableta, który pewnie i tak mi się nie przyda:) Z góry dziękuję za poświecenie minutki.

Pozdrawiam Tomek

 

https://apps.facebook.com/konkurs-nowy-wzrok/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem

Jakiś gnój kompletnie rozwalił mi lusterko zewnętrzne. Będę likwidował szkodę z AC w towarzystwie Aviva. Czy ktoś ma dobre kontakty w tej firmie, które mogłyby się przyczynić do tego że nie będą chcieli mnie orżnąć i wypłacą rzetelnie odszkodowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni,

 

Ponieważ jeszcze nie zanabyłem oryginalnego VCDS to mam pytanie o to, czy w mojej okolicy (jak w tytule tematu) znajdzie się ktoś kto ma VCDS, który zagada z B6? Chodzi konkretnie o włączenie świateł przeciwmgielnych, jako dzienne w trybie amerykańskim i ew. ringów w tylnych światłach. :)

 

Wiem, że tu w okolicy marnie z forumowiczami, a w większości są to B5, ale może jednak ktoś się znajdzie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś posiadający kabelek typu TACHO byłby w stanie go wypożyczyć na weekend? Tak naprawdę to ostatecznie z chęcią bym nabył, ale potrzeba pokazała się niespodziewanie, więc być może ta pierwsza opcja będzie szybsza....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa dośc pilna ! Potrzebuję kupić wtyki typu RAKU-2 występują one w kpl. z antenami starszego typu głównie w autach grupy VAG, mogą być one obcięte ze starych uszkodzonych anten /aby tylko wystawał z nich kawałek przewodu/. A może ktoś wie gdzie to kupić - Mauro zadziałaj !!!`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek_tz a opłaca Ci się robić to z AC?

Zobacz po ile chodzą na rynku wtórnym czy tez nowe do lakierowania.

Jak wybrałeś w polisie udział własny to robienie tego z polisy zupełnie mija się z celem. Jeżeli nie to zadzwoń do ubezpieczyciela czy (a jak tak to o ile) podniosą Ci składkę na nowy rok.

 

 

Niki spójrz tutaj

http://www.tme.eu/html/PL/adapter-antenowy-do-samochodow-marki-volkswagen/ramka_5560_PL_pelny.html

 

http://www.tme.eu/html/PL/adapter-antenowy-do-samochodow-marki-volkswagen/ramka_10896_PL_pelny.html

 

http://www.tme.eu/html/PL/_framesymbol/ramka_6783_PL_pelny.html

 

http://www.tme.eu/html/PL/_framesymbol/ramka_6784_PL_pelny.html

Edytowane przez RAMA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Spojrzałem kolejny raz ! Rozumiem że mam kupić 20 anten lub przejściówek aby mieć / to są wtyki - gniazda zaciskane czyli jednorazówki/ sztukowane kabelki . Takie "dziadowskie" rozwiązanie jest zbyt drogie zważywszy że mówimy o samej wtyczce. Tak czy inaczej dzięki za zainteresowanie tem. Szukam samych wtyków typu RAKU-2 w ostateczności jak pisałem post wcześniej.

 

Mimo że mamy niedzielę sprawę udało sie załatwić i za kilka dni dostanę poszukiwane złącza tak więc temat nieaktualny.

Edytowane przez niki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Darek_tz a opłaca Ci się robić to z AC?

Zobacz po ile chodzą na rynku wtórnym czy tez nowe do lakierowania.

Jak wybrałeś w polisie udział własny to robienie tego z polisy zupełnie mija się z celem. Jeżeli nie to zadzwoń do ubezpieczyciela czy (a jak tak to o ile) podniosą Ci składkę na nowy rok.

 

Opłaca, czy nie chce to zrobić z AC. Mam sprawce który teoretycznie przyznal sie do winy ale nie chce spisac oswiadczenia - jakis mlody szczyl ktory dorwal sie do fury rodzicow, rozwalil mi lusterko a pozniej jeszcze nawywyjał cos na miescie za co trafił na dołek. Bede sie z nim sadzil niestety. Umawialem sie z nim ponad tydzien na spisanie oswiadczenia ( co najmniej 10 razy) i ani razu sie nie pojawil. Dosc mam uganiania sie za nim. Zrobie to z AC albo tylko wezme kase z AC, zdecyduje jak już wycanią szkode, a jak juz sprawe wygram to sie ubezpieczalnie rozlicza miedzy saba. Wiem ze to potrwa ale nie bede bez lusterka jezdzil.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy ktos z was zna lub sam robil wirusa tutaj http://moto.allegro.pl/chiptuning-warszawa-edc15-hamownia-profesjonalnie-i2214458068.html

chce delikatnie podniesc moc w AFN'ie i szukam czegos lokalnie

Prosze Cie

odpusc sobie

w zyciu nie widzialem tak rownego wykresu. Ja dla mnie to to jest mspaint :P

Nigdy nie slyszalem o takiej firmie

Ja swojego czipsa w pasztecie zrobilem w MR-Motors i zrobilem na nim pona 100tys i turbo cale, sprzeglo cale i to jest dla mnie wyznacznik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam MR-Motors i Rogala - chłopak się na prawdę przykłada. A ten wykres z linka to faktycznie mspaint, zresztą już sama cena odstrasza. Szanujący się chip-tuner nie zejdzie do takiej kasy za chipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sprawa dośc pilna ! Potrzebuję kupić wtyki typu RAKU-2 występują one w kpl. z antenami starszego typu głównie w autach grupy VAG, mogą być one obcięte ze starych uszkodzonych anten /aby tylko wystawał z nich kawałek przewodu/. A może ktoś wie gdzie to kupić - Mauro zadziałaj !!!`
Postaram się ojczulku. Dam znak jak coś wyskubię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ramach

VII Zlot Ogólnopolski VW-PASSAT.PL

29.06-1.07 2012

OSiR Wawrzkowizna

odbędą się

I TWÓRCZE WARSZTATY BABSKIEGO ZAKĄTKA VW-PASSAT.PL

W tym roku tematem będzie biżuteria autorska. Pokażę jak oraz pomogę zrobić kolczyki, breloczki, korale, bransoletki, zawieszki do telefonów, zakładki do książek itp . Warsztaty są organizowane nieodpłatnie. Koraliki i potrzebne półfabrykaty, dostaniemy od sponsora, dostępne będą na warsztatach „ do wyboru, do koloru „ . Mile widziane małe kombinerki , gdyż posiadam jedynie trzy sztuki, ale są w Castoramie w cenie około 8 zł.

W trosce o męską grupę zlotu – święty spokój od płci pięknej podczas leczenia kaca. Dzień, godzina i miejsce do ustalenia z zainteresowanymi .

Na warsztaty nie ma zapisów, jednakże chętnych proszę o kontakt na PW, abym mogła się mniej więcej zorientować jaką ilość półfabrykatów muszę zapewnić. Oczywiście nawet zdecydowanym dopiero na miejscu nikt nie zamknie drzwi przed nosem

Na przyszły rok - jeśli będzie zainteresowanie – już mam pomysły na II warsztaty BABSKIEGO ZAKĄTKA!

Zatem ZAPRASZAM!

Alutek

Edytowane przez Alutek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was lub waszych znajomych na sprzedaż passata B3 1.8-2.0 Benz+gaz zbiornik 90/100L ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może na sprzedaz komplet szpilek pod aluski??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności