Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to jest jak ma się skleroze, normalnie teraz sobie przypomnienie nasmarowałem w fonie to oblookam, jeżeli nie będzie padało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla warszawiaków ale i nie tylko, czy orientujecie się czy ten fotoradar na wylocie z Warszawy jak się jedzie na Gdańsk 7-ką, co długii czas miał zamalowaną i chyba nawet wybitą szybkę z tego co pamiętam, to czy przypadkiem go nie naprawili ? Kurcze jechałem wczoraj w nocy i pamiętając o tym fakcie tylko nieznacznie zwolniłem przed nim, a tu chyba zonk, bo siostra mi powiedziała że błysnął, ja tego nie widziałem, ale zmęczony byłem i mogłem nie zuważyć :mad: a tam jest mimo że 2-pasmówka w jedną stronę i 2 pasmówka w drugą ograniczenie bodajże dalej do 50 km/h :( a ja sobie jechałem spokojnie z 85 kmh/h... Jak ktoś bdzie przejeżdzał to niech mu się przyjrzy, jeśli faktycznie naprawiony to znaczy że siostrze się nie przewidziało.. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
i co, dowiedziałes się Slaweeek?

Dzisiaj się przeszedłem, 200 metrów od ronda przy gmachu głównym, na ulicy polnej jest parking strzeżony, tyle że z miejscami krucho narazie, gadałem z facetem powiedział że w październiku na weakendy możliwe że będą miejsca, dał mi numer telefonu i kazał dzwonić dziś wieczorem, ewentualnie jutro. Numer posyłam Ci na PW, już sam się z nim dogadaj, jutro jak będę miał chwile czasu to przejdę się w drugą stronę, ale nie kojaże żeby tam gdzieś jakiś strzeżony parking był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj się przeszedłem, 200 metrów od ronda przy gmachu głównym, na ulicy polnej jest parking strzeżony, tyle że z miejscami krucho narazie, gadałem z facetem powiedział że w październiku na weakendy możliwe że będą miejsca, dał mi numer telefonu i kazał dzwonić dziś wieczorem, ewentualnie jutro. Numer posyłam Ci na PW, już sam się z nim dogadaj, jutro jak będę miał chwile czasu to przejdę się w drugą stronę, ale nie kojaże żeby tam gdzieś jakiś strzeżony parking był

 

eeeecchhhhhh.... przechodziło się te problemy z parkingiem pod PW :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alo alooo passatwcy :D przybywam z daleka i pragnę was zaprosić na spota w Lublinie :)

 

więcej info http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=62077

 

liczymy na bujną frekwencję waszej ekipy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

reprezentacja będzie przecież :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w składzie marecek i jego bolid :D może ktoś więcej by ruszył kuper do nas :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja negocjuje z malżonką :)

 

---------- Post added at 19:41 ---------- Previous post was at 12:24 ----------

 

Na prosbe Piotrka (Pjotrm)

 

Witam

Panowie, żeby nie spamować w Waszych regionach chciałbym żebyście zapodali temat Sylwestra w Karwieńskich Błotach. Podaje link: http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=62521

Licze na Was że sami sie wybierzecie i ludzie z Waszych regionów.

 

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zdjęcia Twojego paska na nowych felunkach gdzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

no to poprosimu o jakies zdjeciowki co by oko nacieszyc... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e.........trzeba było by go umyć przed sesją zdjęciową......

szybciej będziecie go widzieli na spocie, wystarczy że przed zlotem będzie trzeba umyć autko.

 

- mijałem się dziś z kierowcę,po godz.12,00- który miał wlepkę passat.pl. ul.grochowska i marsa. POZDRAWIAM!

Edytowane przez rasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam do sprzedanie felgi (z oponami na jeden sezon) cena 50 zł -za 4 szt.(komplet)

zależy mi by nie bujać się po poczcie i wysyłać w Polskę, dlatego chciałem zamieścić ogłoszenie w "mazowieckim" (może admin nie wrzuci tego postu do śmietnika....) 502244589 Tomek (wesoła-zielona):)

 

-może ktoś będzie potrzebował stalowe felgi na opony zimowe.

-JAK BY CO TO WEZMĘ KÓŁKA NA SPOCIK!

 

 

POSZŁY ZA PIWKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CLOSED! (dziękuje)

Edytowane przez rasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć koledzy i koleżanki. Mam pytanie, czy jak bym potrzebował aby osoba z laptopem podjechała do Marek lub Janek i podłączyła Opla Movano z 2008 roku to byłby ewentualnie ktoś taki w waszym rejonie. Oczywiscie rozumiem że wdzięczność trzeba wyrazić w PLN.

Problem polega na tym, iż auto ma podawane paliwo tylko jak jedzie na wstecznym, do przodu nie jeździ. Rok temu było to samo i ASO w Szczecinie niby naprawiło i mówiło, że to ECU padło ale jakoś problem powrócił. Teraz są ustalenia z ASO w WAW ale nie wiem jak to się skończy i kiedy przede wszystkim a autko musi pracować.

Pozdrawiam

Piotr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sporo rozbieżności - janki czy marki? :P bo to skrajnie dwie odległe od siebie krainy (zwłaszcza w godzinach szczytu), poza tym opel movano to raczej nie VW i ciężko będzie vagiem z nim zagadać... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no wiem, co do miejsca to raczej bedzie z lawety zrzucony w Markach, a co do vag-a to wiem i właśnie dlatego pytam czy ktoś ma takie oprogramowanie, no chyba, żeby vag-iem przerobić go na jakieś VW to by się przestał psuć ;p

 

 

edit:

temat ogarnięty ASO naprawi.

Edytowane przez strus251

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No warszawiacy, jesteście czy Was nie ma :P;) W wawce jestem od 9 i ani jednego ustrzelonego paska :P Będę wylatywał koło 17 do Krakowa to będę sie rozgladał :D

 

Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz lepiej sie rozgladac, jednego białego b4 masz szansę zobaczyć zaparkowanego przy Grójeckiej :) Ale stoi przodem do ulicy to tylko ramki widać...

 

Ups, dzisiaj wszystkie są białe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiejsza jazda po Wawie normalnie masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak co roku zima zaskoczyła kierowców. :( dziś z Rembertowa do Ożarowa jechałem 2,5 godz.:mad: MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:idiota:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności