Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

nowym, drugim

 

to rozumiem... :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji KristoKristo :urodziny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak przy okazji KristoKristo

 

serdeczne dzieki prezes...:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz zauwazylem na forum nad shoutem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowym bo slyszalem ze Prez ma zostać zagranicznym opiekunem wycieczek Orbisu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagranicznym na razie nie

na razie krajowym i to tylko do Lańcuta i Sandomierza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na prośbę Wielebnego kolega MauroO został nowym opiekunem.

 

No w końcu, bo my już za to piliśmy na śledziku mazowieckim, a to 3 miesiące temu było :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No w końcu, bo my już za to piliśmy na śledziku mazowieckim, a to 3 miesiące temu było .

 

dokładnie...dokładnie...z tego co pamiętam (a pamiętam! :) )to już opijaliśmy awans Marka.-jeszcze raz naj...naj...

Edytowane przez rasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam tomtom one + karta z całą Europą 99,9% -200zł.-

 

tomek 502244589

P3150024.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki przede wszystkim dla Prezia za wybór mojej skromnej osoby na jakże zacne stanowisko oraz wszystkim dziękuję za gratulacje.:respect

Postaram się godnie wypełniać swoje powinności wynikające z roli-funkcji. :kciuczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki przede wszystkim dla Prezia za wybór mojej skromnej osoby

nasz Kapelan czuwa nad wszystkim. Marek - gratuluję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andpas

witam panowie poszukuje kogos z okolic siedlec do kilku porad i przetestowania mojego passacika programikiem vag mam wszytko kabelek program potrzebuje kogos kto odczytal by mi logi i objasnil mi bo cos moje autko sporo pali i nie znam przyczyny moje gg to 4319995 zawsze niewidoczny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Postaram się godnie wypełniać swoje powinności wynikające z roli-funkcji.

 

Spoko, spoko, godnie się napijemy na jajeczku ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Spoko, spoko, godnie się napijemy na jajeczku .

 

zrobimy powtoreczke z oplatka...

moze ojciec znowu zacznie tanczyc na stole... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zrobimy powtoreczke z oplatka...

Może nie do końca powtórkę, bo myślę, że rasta nie chce już się zaprzyjaźniać z wielkim uchem, ale podobnie może być ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może nie do końca powtórkę, bo myślę, że rasta nie chce już się zaprzyjaźniać z wielkim uchem, ale podobnie może być

 

Zejdźmy już z kolegi bo następnym razem nie przyjdzie na imprezę..:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zejdźmy już z kolegi bo następnym razem nie przyjdzie na imprezę..

 

jak nie przyjdzie to go przywieziemy...:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapisywac sie chlory na jajeczko !!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może nie do końca powtórkę, bo myślę, że rasta nie chce już się zaprzyjaźniać z wielkim uchem, ale podobnie może być

 

może może....ja powoli się nastawiam, tz. moją cholerę (żonę) nastawiam :)

Edytowane przez rasta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności