Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

mam do sprzedania felgi 15""

 

Krzyś- wrzuć zdjęcie i cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak off top to off top :)

 

pozdro :cwaniak:

 

2b79670f838ad62dm.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak off top to off top

 

To się nazywa forumowicz - nawet pod palmami reklamuje nasze forum :ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie pilnie potrzebuje kogos z okolic nowego dworu mazowieckiego.

Piszcie na gg 10966139 siedze na niewidoku.

Pilnie potrzebna pomoc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym tu serdecznie podziekowac za pomoc koledze Radoslav, bardzo mi umilil zycie nie znajac mnie osobiscie zalozyl za mnie wieksza czesc gotowki, dzieki czemu zaoszczedzilem duzo czasu:)

Jeszcze raz dzieki stary:D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko. Słyszeliście coś odnośnie Zlotu VW w Tomaszowie Mazowieckim 21 marca ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może działający obraz mapy do navi MFD?? Chodzi mi o coś w miarę świerzego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chcialbym tu serdecznie podziekowac za pomoc koledze Radoslav, bardzo mi umilil zycie nie znajac mnie osobiscie zalozyl za mnie wieksza czesc gotowki, dzieki czemu zaoszczedzilem duzo czasu

Jeszcze raz dzieki stary

 

Nie ma sprawy! W końcu forum obliguje do zaufania i wzajemnej pomocy :) Mam tylko nadzieję, że z kółkami wszystko OK? Kaska już wpłynęła na konto więc również dzięki :D

 

PS: A swoją droga to mnie troche zaraziłeś tymi ACT, które pokazałeś po renowacji...tylko konieczność przeróbek + cena nieco odstraszają ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemanko. Słyszeliście coś odnośnie Zlotu VW w Tomaszowie Mazowieckim 21 marca ?

Skąd masz takie informacje?Bo ja nigdzie nie widziałem takiej wzmianki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko nadzieję, że z kółkami wszystko OK?

Wszystko ok, juz rozkrecone, ranty sie poleruja, srubki chromuja, szukam teraz kogos od nawiertu.

 

PS: A swoją droga to mnie troche zaraziłeś tymi ACT, które pokazałeś po renowacji...tylko konieczność przeróbek + cena nieco odstraszają

Przerobek w tamtych to juz niewiele, bo nie trzeba nic spawac a tylko nawiercic, a to kazdy frezer zrobi, no a cena...

Sam wiesz za ile mozna kupic i ile placiles:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to słyszałem od znajomego który mieszka w tamtej okolicy ( TOMASZÓW MAZOWIECKI ) ,ale wolałem się zapytać na forum czy ktoś o takim zlocie słyszał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko,pojawił mi się biały osad na dywaniku pod siedzeniem,czy zna ktoś jakiś sposób żeby się tego pozbyć???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanko,pojawił mi się biały osad na dywaniku pod siedzeniem,czy zna ktoś jakiś sposób żeby się tego pozbyć???

Za jakiego powodu się pojawił, pod którym siedzeniem, daj fotkę najlepiej. Co do usunięcia to ja bynajmniej przy jasnej podłodze, olewam sprawę do końca marca a potem wyjmuje całą podłogę na zewnątrz i piorę na słoneczku :)

Jak nie chcesz wyjmować, to np: vanish do prania dywanów (ręcznego) i nie spray tylko buteleczka koncentratu do rozrobienia w wodzie, czyści super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten osad to są małe białe kuleczki pod siedzeniem kierowcy i pasażera przy wylocie nawiewu,prawdopodobnie jest to sól...

ale wypróbuje Vanisha;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę Wielebnego kolega MauroO został nowym opiekunem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MauroO

pozwolisz ze jako pierwszy zloze Ci gratulacje :hurra:

swiec przykladem dla innych uzytkownikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kolega MauroO został nowym opiekunem.

 

gratulacje...

powodzenia zycze...

 

nowym czy drugim opiekunem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowym, drugim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności