Skocz do zawartości
Preziu

Mazowiecki off topic czyli pogawędki na tematy różne

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam pytanie, czy ktoś może słyszał o jakimś miejscu w warszawie gdzie mógłbym sam podłubać w aucie, bez konieczności marznięcia na zewnątrz? Są jakieś garaże na "godziny" albo w miarę ciepłe miejsce gdzie mógłbym bez problemu wjechać i podłubać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś ma garaż, halę do wynajęcia na 4-5 godzin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co masz do zrobienia?? Ja mam garage i to ciepły, spytaj Kristo Kristo, tylko do mnie masz 50 km ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam garage i to ciepły

 

potwierdzam,MA i do tego wszystkie narzedzia na miejscu... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przekładka tapicerki całej, zakupiłem taką jedną fajną, jest w moim temacie o samochodzie (link w podpisie) Tylko jeszcze czekam, aż mi wiązkę od grzanych foteli podeślą bo nie dostałem i przyciski od sterowania elektryką w rączkach, bo mam na duży przycisk w boczku. Także brudnej roboty to nie ma, a raczej czasochłonna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz miał wszystko to służe pomocą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie KLUBOWICZE.

 

Składam tą drogą wszystkim znanym i nieznanym życzenia spokojnych i rodzinnych Świąt oraz realizacji marzeń i zamierzeń w Nowym 2010 Roku.

 

Jak również bezawaryjności i szerokości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Przyłączam sie do życzeń a Tobie Tadziu również życzę wszystkiego najlepszego. I do zobaczenia w nowym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wesołych Świąt (tzn reszty która pozostała) oraz Dobrego Nowego Roku 2010

życzy paulus77

 

Ogłoszenie: mam do sprzedania komplet gumowych do passata B6 - nówki - 40 PLN .

Odbiór najchętniej własny (dostępne na długości geograficznej między Mszczonowem i Wawą)

identyczne jak z tej aukcji http://www.allegro.pl/item854381228_volkswagen_vw_passat_b6_dywaniki_gumowe_korytka_gr.html

zainteresowanych proszę o kontakt gg1693164 lub mail [email protected]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

mojego passata dopadła jakaś świńska, czy tam ptasia grypa :P szczegóły w tematach B3/B4, jednakże nie jest tak źle i jeszcze jeździ. Mam wyjazd sylwestrowy, czy ktoś ma narzędzia do diagnozowania VAGiem Passata B3 - wiem że musi być przejściówka do B3 i mieszka w Warszawie i mógłby mi po godzinach poświęcić 10 minut? Nie chcę już Grześka i The.Wolfa fatygować.

 

co do tapicerki, to myślę że jak pogoda nie pozwoli po chmurką to w drugim tygodniu (weekendzie) stycznia się odezwę. :)

 

pzdr

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem że musi być przejściówka

 

jaka przejściówka??? mam obi II -jak to pasuje to zadzwoń 502244589

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo się nie znam, wiem że do B3 jest przejściówka z dużego szerokiego na dwa cienkie kabelki z wtyczkami, które się wtyka pod mieszkiem gałki skrzyni biegów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Za bardzo się nie znam, wiem że do B3 jest przejściówka z dużego szerokiego na dwa cienkie kabelki z wtyczkami, które się wtyka pod mieszkiem gałki skrzyni biegów.

Mam taki zestaw,nawet jeszcze nie testowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest możliwość u Ciebie podpięcia pod komputerek? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jest możliwość u Ciebie podpięcia pod komputerek? ;)

Jest możliwość mój tel:0601952244

Edytowane przez riccardoa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję bardzo riccardoa za diagnozę VAG, bardzo się przydała. Potwierdziła moje podejrzenia co do czujnika temperatury, ale przy okazji jak widziałeś wyszły inne rzeczy - zaraz zabieram się do lektury forum naszego i golfa w celu ustalenia co i jak z tymi błędami, tzn. czy je olać bo się nie pojawią na nowo, czy może warto coś podziałać w tym kierunku. :564:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo riccardoa za diagnozę VAG, bardzo się przydała. Potwierdziła moje podejrzenia co do czujnika temperatury, ale przy okazji jak widziałeś wyszły inne rzeczy - zaraz zabieram się do lektury forum naszego i golfa w celu ustalenia co i jak z tymi błędami, tzn. czy je olać bo się nie pojawią na nowo, czy może warto coś podziałać w tym kierunku. :564:

Nie ma sprawy,powodzenia w naprawie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkim w Nowym 2010 roku życzę naj naj......B6:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy ktoś posiada do sprzedania belkę bagażnika o dł 110 -120 cm mocowaną na relingi B5 szt.1. Pilne -proszę o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś posiada do sprzedania belkę bagażnika o dł 110 -120 cm mocowaną na relingi B5 szt.1. Pilne -proszę o info.

 

Ojciec- ja mam coś takiego..... 502-244-589

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności